Darbas namuose – internetinis verslas
5 (100%) 1 vote

Darbas namuose – internetinis verslas

Pagaliau Jūs nusprendėte, kad radote nišą įdėliai tinkančia jums pradėti užsiiminėti internetiniu bizniu tiesiog namuose. Argi ne puiku, jums niekada nebenurodinės Bosas, nereikės niekam atsiskaitinėti, galėsite dirbti kokiu tik norite režimu t.y. pats sau šefas.

Bet atminkite, kad Jums vis tik dirbti teks ir nesvarbu kokia nišą pasirinkote, koki biznio tipą. Kadangi virš jūsų galvos nebėra darbdavio, kuris jus ragintu, verstu ar kitaip skatintu dirbti – viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Jei Jūs – savininkas ką tik sukurto biznio, pradedantis verslininkas, arba tik planuojate juo tapti, arba Jūs norite užsiimti internetiniu marketingu, tiesioginiu pašto marketingu, On-line verslu tai Jums bus labai naudinga sužinoti, išgirsti keletą taisyklių, patarimų kuriomis mielai pasidalins šios srities profesionalai. (Šioje dalyje jums pateiksiu nemažai straipsniu išverstų iš užsienio internetinio biznio specialistų blogų). Jei Jūs nekreipsite dėmesio į iš pirmo žvilgsnio elementarius patarimus, tai greičiausiai papulsite tarp 94 % pradedančiųjų verslininkų, kurie bankrutuoja nepraėjus nei metams nuo internetinio biznio, biznio/darbo namuose, nepriklausomai nuo to kiek daug Jūs pastangų įdėsite ir kiek daug skirsite laiko.

Nuo šiol Jūs pats atsakingas už biznio planą, už biznio plano vykdymą, už savo darbo vietos organizavimą, už visų iškilusių problemų sprendimo būdus – o jų tikrai iškils – AR JŪS TAM PASIRUOŠĘ ?

Šiame skyriuje surinkti straipsniai kurie turėtu jums padėti teisingai organizuoti ir plėsti Jūsų biznį internete. Tikiuosi, kad pateikti, patarimai ir taisyklės bus jums naudingos.

Tūkstančiai žmonių kiekvieną dieną meta darbą, tik dėl to kad nustotu dirbti kitiems žmonėms ir pradėtu dirbti sau – užsiima On-line verslu. Ir teisingai daro, nes būdu gauti nemažą uždarbį užsiimant Internetiniu verslu yra labai daug.
Pavyzdžiui jūs galite sukurti ir pardavinėti savo produktą, teisių įsigijimas perpardavinėti kitų gamintojų prekes, bei paslaugas, teikti įvairias paslaugas interneto pagalba…..

Daugelis žmonių uždirba nemažus pinigus, neturėdami savo produkto, bet tenka konstatuoti, kad savo produkto turėjimas padidina pajamas. Daugelio pagrindinis pajamų šaltinis tai Affilet programos.

Kokios gi pagrindinės taisyklės ?

1. Nepardavinėkite tokios prekės kurios neperkate patys. Tai taisyklė numeris vienas, pardavinėjant kitų produktus. T.y. jei šis produktas jums kuom nors netinka, netenkina išvaizda, garantijos ar funkcionalumas t.y. jūs jos patys niekada nepirktumėt, tai tokios prekės net nesiūlykite, nes JŪSŲ reputacija svarbesnė už pinigus.

2. Siūlykite tinkamus produktus, bei paslaugas. Jeigu Jūsų internetinis puslapis skirtas sveiko gyvenimo budo propogojantiems žmonėms, arba vegetarams, tai net nebandykite pardavinėti kiaulienos gaminių- jums tikrai nieko nepavyks, nes Jūsų lankytojas paprasčiausiai Jūsų nesupras.

3. Turėkite registruotų lankytojų sąrašą ir jį valdykite. Dirbkite su nuolatiniu klientu, tai jūsų ateitis. Nes verslas be nuolatiniu klientu pasmerktas žlugti.

4. Rašykite savo apžvalgas ir atsiliepimus. Jei naudojatės Affilet programomis – atminkite, kad visu pirma turi buti rašoma apie jūsų asmenine patirti, papasakokite savo žodžiais kaip jūs įsigijote produktą, kaip jį pabandėte, aprašykite savo įspūdžius, privalumus, o gal ir trūkumus, ir tik po to galite dėti jums atsiųstas reklamas ar aprašymus. Atminkite – pati geriausia reklama – jūsų pačių atsiliepimai apie prekę.

5. Pasiūlykite kažką neįprasto. Tai daryti nuolat, beabejo nebūtina, bet kartas nuo karto pasiūlyti savo klientams „specialų pasiūlymą“ būtina. Tad parduodami savo prekę kartas nuo karto kaip nemokomą priedą pasiūlykite kažką tokio ko negalėtu įsigyti iš kitų panašaus ar to paties produkto pardavėjų. Tas pasiūlymas gali būti nemokoma konsultacija el. Pašto pagalba, galimybe patalpinti nemokomai reklama jūsų tinklalapyje, ar nuorodą i kliento tinklapį ir t.t.

Skatinkite pirkti. Tam kad pirktų jūsų prekę klientą būtinai reikia skatinti, ir nereikia šito gėdintis. Nebūkite naivuoliais – jūs tikite, kad lankytojas perskaitęs jūsų eilinį pasisakymą, straipsnį, savarankiškai nuspręs įsigyti jūsų siūlomą produktą ??
Nebūkite naivūs !!!