Pinigai internete
5 (100%) 1 vote

Pinigai internete

Skaitai šią antrašte ir galvoji, na pagaliau radau nuoroda kur bus konkrečiai nurodyta kur pinigai, arba kitaip sakant kaip labai greitai ir lengvai tarkime per viena naktį uždirbti tūkstančius doleriu internete ?

Bet konkrečios idėjos aš jums tikrai nepasufleruosiu. Nu gerai norit idėjos ?

Štai jums idėja, padarykite kloną, kopija internetinio tinklapio digg.com arba delfi.lt ir išreklamuokite jį bent jau iki panašaus lygio įdėkite adsense ir dirbkite.
Ir nesakykite kad mano bloge negalima rasti arba nėra šiame tinklalapyje paruoštų schemų kaip uždirbti pinigus internete. Arba eikite į bet kurį internetinį tinklalapį kuris uždirba tiek pinigų kiek jums reikia, darote kloną, sugalvojate gudria reklamine kompaniją ir pirmyn.

Tiesa slypi anapus. Juk projektą galima padaryti, bet kokia nauda, jei žmonės į jūsų internetine svetaine bloga neužsuka ?

Būtent dėl šios priežasties pas autsaiderius tiek daug šaunių projektų.

Čia paprasta – vienas lyderis yra ir žmonėms pilnai to užtenka. Kaip jūs galvojat kodėl daugeliui roko grupių nepasiseka pasiekti aukštumų ?

Kodėl yra Metallica bet neturi pasisiekimo kokia nors Meškuičių kaimo grupė ?

Tam kad patekti į rinka neužtenka paprasčiausiai nukopijuoti idėją – reikalinga originali mintis. Taigi kam reikalinga grupė kuri groja Metalicos stiliumi, juk metalica jau yra ?

Tas pats ir su internetiniais tinklalapiais. Jūs aišku galite pasiekti kažkokį lygi, bet jis gerokai skirsis nuo jau išreklamuoto internetinio puslapio.

Bet tai dar nereiškia kad idėjas neverta kopijuoti. Nes kitaip šiandiena Billo Geico turtas ir Stivo Dzobo skirtųsi žiauriai ir į priešingas puses. Kas atsimena istorija tai Geitsas paprasčiausiai ėmė idėjas iš Apple ir kopijavo. Čia svarbiausia yra:

1. Kopijuoti reikia iki to momento kol ši idėja neįgijo masinio pripažinimo. Kitu atveju sėkmė faktiškai lygi nuliui.
2. Idėją reikia tobulinti. Tokiu atveju su jūsų jau išreklamuotu konkurentu pas jus bus kažkas originalaus, unikalaus kuri turi padėti jums įlysti į ta nišą. Čia galima atsiminti Google. Jie paėmė idėją, patobulino, modernizavo ją ir paliko kažkur toli toli visus konkurentus.