Ab telga organizacinės elgsenos aprašymas
5 (100%) 1 vote

Ab telga organizacinės elgsenos aprašymas

Duomenys apie AB „Telga“ veiklą

Tauragės skaičiavimo mašinų elementų gamyklos, priklausančios susivienijimui „Sigma“, spausdintųjų plokščių cechas pradėjo gamybą 1974 m. 1983 m. spausdintųjų plokščių gamybai buvo pastatytas naujas gamybinis korpusas atskiroje aikštelėje nutolusioje nuo pagrindinės įmonės. 1986 m. pagal 6,5 mln. JAV dolerių vertės kontraktą su „Fela Planungs AG“ (Šveicarija) cechas buvo rekonstruotas – sumontuoti modernūs įrengimai, kurių pajėgumas 20000m2 spausdintųjų plokščių per metus, dirbant dviem pamainom. 1993 m. jis atsiskyrė nuo skaičiavimo mašinų elementų gamyklos ir 1994 m. privatizuotas, o 1994 m. gegužės mėn. įregistruotas kaip akcinė bendrovė „Telga“.

AB „Telga“ yra spausdintųjų plokščių gamybos Baltijos šalyse lyderė. Savo gamybos paslaugas jie siūlo jau beveik 20 metų. AB „Telga“ įsikūrusi Tauragėje, vakarinėje Lietuvos dalyje. AB „Telga“ užima 1,61 ha plotą, kuris yra 240 km. nuo Vilniaus ir apie 140 km. nuo Klaipėdos. Pagrindinis įmonės objektas yra 1878 m2 gamybinis korpusas. Šiuo metu gamykloje dirba 110 darbuotojų. Eksportuojama apie 70 % gaminių. Įmonė produkciją parduoda Rusijos įmonėms „Paksgrupp“, „Remmins“, Baltarusijos įmonei „Intis“. AB „Telga“ yra svarbi spausdintintųjų plokščių tiekėja Baltijos šalyse, NVS ir ES rinkoje. Apie 50 Lietuvos įmonių perka bendrovės spausdintąsias plokštes, kurios naudojamos radioelektronikos, skaičiavimo technikos, telekomunikacijų sistemų pramonėje. Jie gamina įvairias skirtingų tipų spausdintąsias plokštes: vienpuses, dvipuses ir daugiasluoksnes (iki 8 sluoksnių). AB „Telga“ gamina tiek prototipus, tiek serijines spausdintąsias plokštes. Turėdami daugiametę spausdintųjų plokščių gamybos patirtį, jie lanksčiai reaguoja į klientų individualius poreikius.

Įmonė yra siauros specializacijos, gaminanti spausdintąsias plokštes tik pagal užsakovų pateiktą dokumentaciją ir užsakymą. Palyginus su kitais Lietuvos gamintojais, bendrovėje naudojamos technologijos yra gana aukšto lygio. 1986 m. „Fela Planungs AG“ (Šveicarija) suprojektavo, sukomplektavo ir pristatė bendrovei Italijoje, Šveicarijoje, JAV, Vokietijoje, Japonijoje pagamintus technologinius įrengimus.

Per dvi pamainas, dirbant pilnu pajėgumu, įmonė galėtų pagaminti apie 2 mln. dm2 spausdintųjų plokščių per metus. Šiuo metu naudojama apie 90% pajėgumo.

Dėl jų gaminamų spausdintųjų plokščių kokybės, lanksčių pristatymo terminų bei kainų, stabiliai auga užsakymų skaičius, o tuo pačiu ir AB „Telga“ klientų skaičius. Pozityvus visų AB „Telgos“ darbuotojų požiūris į klientą yra jų sėkmės garantas ir tą sėkmę jie kuria kartu su savo klientais.

AB „Telga“ yra sertifikuota pagal ISO9001, ISO14001 ir UL94V0 reikalavimus.

AB „Telga“ kokybiškas produktas – tai produktas tenkinantis kliento kokybės reikalavimus ir atitinkantis kliento poreikius. Šie reikalavimai apibrėžiami kliento specifikacijose. Jų kokybės sistema padidina klientų veiklos pelningumą. Jie siekia išvengti klaidų kiekviename procese: nuo kliento užklausimo iki galutininio pristatymo. Šiandien perdaromų plokščių procentas yra minimalus.

Kalbėdami apie AB „Telga“ kokybės tikslus, bendrovė sako:

„Nėra antro bandymo, mes viską pagaminame pirmuoju bandymu !“

Kokybė yra pirmasis ir svarbiausias AB „Telga“ vadovybės klausimas. Jų ilgametė darbo praktika parodė, kad investuodami į kokybės sistemą, minimizuojamas gamybos klaidų procentas. Todėl kokybės sistemai skiriama kur kas didesnis dėmesys nei statistikos ataskaitomis. AB „Telga“ tikslas – nulis gamybos defektų.

Aplinkos apsaugos politika

AB „Telga“ aplinkosaugos politika prasideda nuo to, kad jie, kaip spausdintųjų plokščių gamintojai yra atsakingi už aplinkos, kurioje mes gyvename, apsaugą.

Bendrovės aplinkos apsaugos vizija – nuolat mažinti neigiamą įmonės poveikį aplinkai orientuojantis į Europos spausdintųjų plokščių gaminimo geriausias prieinamas technologijas ir vadybos praktiką.

Bendrovė siekia, kad aplinkosaugos uždaviniai būtų sprendžiami integraliai – kartu su ekonominiais, socialiniais reikalais ir įmonės plėtros strategija.

Aukščiausioji įmonės vadovybė prisiima atsakomybę už bendrovės veiklos daromą poveikį aplinkai ir, siekdama šį poveikį sumažinti, ĮSIPAREIGOJA:

• Vykdyti veiklą, laikantis atitinkamų aplinkos apsaugos įstatymų ir reglamentų, kurie galioja Lietuvos Respublikoje.

• Sukurti, prižiūrėti ir gerinti aplinkos apsaugos vadybos sistemą, užtikrinančią ISO 14001 reikalavimų vykdymą, pritaikant šiai sistemai dalį esamos kokybės vadybos sistemos elementų.

• Taupiai ir racionaliai naudoti gamtinius ir energetinius išteklius.

• Taikyti prevencines priemones ir nuolat mažinti žemės, oro ir vandens taršą.

• Nuolat gerinti aplinkos apsaugos situaciją bendrovėje, mokant darbuotojus dirbti sąmoningai paisant aplinkos, ugdyti jų atsakomybę už švarią aplinką.

Bendrovės vadovybė laiduoja šios politikos įgyvendinimą ir kviečia visus darbuotojus sutelkti pastangas jos vykdymui.

AB „Telga“ turi tikslą – sumažinti poveikį aplinkai, bet tuo pačiu jie įvertina kompanijos poreikius kokybės ir ekononomikos reikalavimams. Tai jie pasiekia
tobulindami gamybos procesus, taip pat pastoviai rengdami mokymo kursus savo darbuotojams. Jų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas žinotų kokios pasėkmės laukia, jeigu bus pažeisti gamtos apsaugos reikalavimai.

Todėl AB „Telga“ visada informuoja darbuotojus apie kompanijos naujus pasiekimus aplinkosaugos srityje.

AB „Telga“ įsipareigoja pastoviai diegti patobulinimus ir atlikti prevecinius veiksmus tam, kad produkcijos gamyba vyktų tinkamose sąlygose. Šiuos reikalavimus jie kelia darbo aplinkai, kurioje dirba darbuotojai, taip pat siekiama, kad būtų minimalus poveikis išorinei aplinkai.

Ši aplinkosaugos politika yra AB „Telga“ tikslas.

AB „Telga“ kokybės politika

AB „Telga“ tikslas – gaminti tikslias, patikimas ir šiuolaikiškas, klientų poreikius atitinkančias vienpuses, dvipuses bei daugiasluoksnes spausdintąsias plokštes.

AB „Telga“ siekdama užsibrėžtų tikslų visada laikosi šių nuostatų:

• Dėmesys kliento reikalavimams – tai yra pagrindinė sėkmingos ir ilgalaikės įmonės veiklos prielaida. Bendrovė siekia sparčiai reaguoti į kintančius klientų reikalavimus.

• Produkto kokybės užtikrinimas ir gerinimas – aukšta ir stabili bei nuolat gerinama įmonės produkcijos kokybė esminė efektyvios ir pelningos veiklos sąlyga.

Šiuo metu Jūs matote 31% šio straipsnio.
Matomi 907 žodžiai iš 2949 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.