Ar reikia bijoti žydų
5 (100%) 1 vote

Ar reikia bijoti žydų

Ar reikia bijoti žydų?

Leidybinė įmonė „Vitiaz“ ( 127644, Maskva, p/d 29, Korčiaginui Viktorui Ivanovičiui) siūlo Rusų patrioto bibliotekėlę:

Fiodoras Dostojevskis „Evreiskij vopros“,

Genri Ford „Meždunarodnoje evreistvo“,

Duglas Rid „Spor o sione“,

„Sionskije protokoly“,

V.V. Šulgin „Čto nam v nih ne nravitsa“,

A.Selianinov „Evrei v Rosiji“,

G.Bostunič „Masonstvo i ruskaja revoliucija“,

Petr Šibin „Lomexuza“,

Viktor Bezverskij „Istorija religiji“,

A.M. Ivanov „Hristijanstvo“,

Oleg Tanin „Kratkij kurs fašizma“,

G.Pugačiov „Evreiskij fašizm v Rosiji“,

Sergej Lesnoj „Otkuda ty, Rus?“,

B.S. Mironov „Čto delat ruskim v Rosiji“,

„Sto zakonov iz Talmuda“,

J.M.Ivanov „Evrei v ruskoj istoriji“,

Rusič „Evreiskaja okupacija Rosiji“,

M.A.Stelmašenko „Pravda o ruskich evrejev“,

„Vechi istoriji. Vampiry“,

Petr Paščenko „Milosto možet ne byt“,

Petr Šibin „Y istokov velikoj tragediji“,

Aleksandr Sevastjanov „Nacional – demokratija“,

R.A. Sibirianin „Sledy zveria“,

B.Bašilov „Istorija ruskovo masonstva“,

Viktor Korčagin ‘Sud nad akademikom“.

Firmos „Vitiaz“ adresas – 127644, Maskva, ul. Kliazminskaja, d. 19. Telefon: 486 – 80 – 82. Šiose knygose itin daug kalbama apie žudus ir jų santykius su tomis valstybėmis, kuriose jie gyvena. Apie žydus rašoma greičiau nepalankiai nei palankiai.

Kokių žydų reikia bijoti?

Parengta pagal Duglo Rido knygą „Spor o sione“.

Duglas Ridas, „Spor o sione“.

Moskva, „Vitiaz“, 1998 metai.

Knygos autorius gerai žinomas Antrojo pasalinio karo metais. Jis kurį laiką dirbo „Taimso“ korespondentu centrinėje Europoje. Jis parašė labai populiarias knygas „Jarmarka bezumija“, „Velikij pozor“, „Daleko i široko“, „Gde-to k jugu ot Sueckogo kanala“… Staiga jo knygos ir jis pats tampa visiškos užmaršties auka.Net iš bibliotekų išimamos jo knygos. Savo svarbiausią kūrinį jis pradeda rašyti 1951 metais, jis tampa atsiskyrėliu, jis suvokia, kad vargu ar kas nors išdrįs išleisti jo knygą.

Knygoje pasakojama, kad 1956 metais įvyko JAV prezidento rinkimai, ir prezidentą rinko ne amerikiečiai, bet žydai, Didžioji Britanija ir Prancūzija sionistų buvo priverstos įsitraukti į Sueco kanalo užgrobimo avantiūrą, iš kurios naudos turėjo pirmiausia Izraelis. Taip pat analizuojama SSRS ir Izraelio draugystė – sovietinė Maskva „įspėjo“ Naserą, neva žydai ruošiasi pulti Sirijos sąjungininką Egiptą. Egiptas sukoncentravo savo pajėgas ties šiaurinėmis sienomis ir tapo… lengva auka Izraelio pajėgoms. 1982 metais Izraelis su viduramžišku žiaurumu ėmė pulti pietų Libaną, apsimesdamas, jog nori sunaikinti palestiniečių partizanus, o ištiesų – tai naujų žemių grobimas.O Vakarai ir jų žiniasklaida ir toliau rašė straipsnius, kokia silpna Izraelio valstybė. Tuo tarpu slaptosios tarnybos Londone turi žinių, kad Izraelis tais laikais – ketvirtoji pagal galią valstybė po JAV, SSRS ir Kinijos, toli lenkia Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos armijas.

Pirmoji dalis

Visų žydų, gyvenančių ne savo valstybėse, svarbiausias tikslas – pajungti savo tikslams tų tautų vyriausybes. Kitaip tariant, garsiai rėkti, jog juos engia ir skriaudžia, o iš tiesų valdyti tas valstybės, kuriose jie gyvena kaip mažuma. Visi žydų berniukai, vos tik gimę, mokomi, jog jie – išrinktoji tauta, o visos kitos tautos privalo tarnauti žydams. Taip sako judėjų levitų sektos „slaptieji dokumentai“ – Šventasis Raštas. Didžioji dalis žydų įsitikinę, jog jie privalo draugiškai gyventi su visomis kitomis tautomis, bet juos nustelbė tie žydai, kurių Dievas – rasizmas, neapykanta, žiaurumas.

Judėjai pasižymėjo paslaptingumu, izoliuotumu ir niekada nesutarė su kaimynais, kitomis tautomis.

Judėjai – nuo Judo? Izraelitai – geri, judėjai – blogi? Iš judėjų išaugo sionistai?

Sionizmas siekė suburti po visą pasaulį išsibarsčiusius žydus kaip naciją ir ją apgyvendinti Dievo jai skirtoje žemėje, o komunizmas tuo pačiu metu siekė išnaikinti nacijos sampratą visose kitose tautose. Ar esama ryšio tarp sionizmo ir revoliucijų organizatorių? Taip. Pasaulinės revoliucijos tėra sionizmo tarnaitės. Revoliucijos griauna tautas, o sionizmas kuria savąją.

Žydai visuomet buvo dviveidžiai – vienaip šnekėdavo kitataučiams, kitaminčiams, o saviškiams, siekiantiems pasaulinio viešpatavimo, – atskleisdavo tikrąjį savo veidą.

Žydų valstybei duotas pavadinimas Izraelis – tai ne žydų tautos pavadinimas, tuo labiau nieko bendra neturintis su apie viešpatavimą pasaulyje svajojančiais judėjais. 1948 metais sukurta agresyvi sionistinė Izraelio valstybė iš tiesų turėtų būti vadinama Judėja.

Žydai, siekiantys pasaulinio viešpatavimo, vadovaujasi ne tikruoju, o perrašytu, suklastotu „Įstatymu“. Jis ir vadinasi „Antruoju įstatymu“. O sionistams, išaugusiems iš levitų, „Įstatymas“, tai tas pats, kas partijos manifestas revoliucionieriams, komunistams. „Antrojo įstatymo“, kurio pirmieji variantai rasti 621 metais prieš mūsų erą, – pagrindas – religinis fanatizmas, religinė neapykanta kitiems tikėjimams, žmogžudystė vardan tikėjimo – sveikintinas dalykas, kaimynams taikomos ekonominės sankcijos – gerai ir t.t. Tačiau šie momentai nutylimi, perrašant – nepakartojami raštu, o tik žodžiu, komentuojant „Antrąjį įstatymą“. Vėliau, jau mūsų amžiuje, Vakarai rimtai nebežiūrėjo į kitataučius, kitaminčius
žudyti raginančius senovinius reikalavimus, o žydai – rimtai.

1948 metais balandžio 9 dieną žydai Deir – Jasine Palestinoje surengė masines arabų žudynes (253 nužudyti, visi namai susprogdinti, o lavonai sumesti į šulinius, nėščioms moterims prapjaudavo pilvus, visi vaikai, net naujagimiai, taip pat sunaikinti – žodžiu, nepalikta nė vieno gyvo). Šias skerdynes organizavo žydų teroristai iš organizacijos Irgun“, kuriai vadovavo Menachem Begij, vėliau tapęs Izraelio premjeru. Tai vienas iš „Antrojo įstatymo“ egzistavimo patvirtinimų. Kiti patvirtinimai – bolševikai Rusijoje griovė cerkves, o iš tiesų tai žydai naikino jiems svetimą tikėjimą ir ruošė dirvą savąjam tikėjimui, nes bolševikinę Rusiją valdė žydų iš Rytų tautybės žmonės.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 895 žodžiai iš 1740 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.