Biplan1
5 (100%) 1 vote

Biplan1

Klausimai

· Koks buvo tavo pirmas pasirodymas scenoje?

Viktoras: Mano pirmas pasirodymas buvo labai anksti su motinos teatro grupe Afrikoje. Aš vaidinau vaiką teatro trupėje. O su Skamp’ais tai vasario 16-osios gimnazijoje per talentų vakarą.

* Kas buvo sunkiausia kuriant albumą „Angatą“?

Vilius: Nieko, jaučiau tik malonumą.

* Kaip įsivaizduoji Skamp po penkerių metų?

Erika: Manau būsime kaip „The Fugees“ – vis dar kartu ir leisime albumus. Taip pat įrašinėsime solo projektus ar dainas su kitais atlikėjais, bet vienas dalykas nepasikeis – niekas tarp mūsų neįsiterps.

* Labiausiai patinkanti daina iš albumo „Angata“?

Erika: Man patinka visos dėl skirtingų priežasčių.

Justinas: „Jig That Thing“ and „Sunday feelings“.

Vilius: „Jig That Thing“.

Viktoras: Dainos yra kaip mano vaikai – visas myliu vienodai.

* Su kuo labiausiai patiko įrašinėti dainas?

Vilius: Su A.Mamontovu ir Rebelheart.

* Ar paliktum Skamp, jei pasiūlytų tapti kitos grupės daininke?

Erika: Ne. Nes jei išeisiu iš Skamp tai įrašinėsiu savo projektus arba sukursiu savo grupę.

* Ką, jei galėtumėte, pakeistumėte šiam pasaulyje?

Vilius: Save.

Erica: Neapykantą ir nemokšiškumą.

Viktoras: Aš pakeisčiau žmonių požiūrį į kitus.

VIKTORO VAIKYSTĖ

Mano vaikystė buvo labai įdomi. Užaugau Afrikoje (Mali).

Ten lankiau tarptautinę mokyklą ir turėjau daug draugų iš viso pasaulio. Be to turėjau daug draugų „iš gatvės“, kurie net nemokėjo parašyti savo vardo. Mes daug „durniavome“, lipdavom ant medžių, medžiodavome, žuvaudavome ir t.t. Turėjau daug gyvūnų (beždžionę, du šunis, dvi kates, vištų, balandžių ir kt.) Vokietijoje gyvenau nuo 10 metų. Ten susitikau daug įvairių žmonių ir taip pat „durniavome“, baliavojom, važinėjom po Europą ir kt.

VILIAUS VAIKYSTĖ

Visą vaikystę praleidau žaisdamas futbolą ir besikarstydamas medžiais – kaip ir visi vaikai.

Nebuvau namisėda ir nežaidžiau ištisas dienas kompiuterinius žaidimus. Viena iš energingos vaikystės pasekmių yra randas ant kaktos, kurį įsigijau Kaune belipdamas ant autobuso. Mokinausi gerai ir mylėjau naminius gyvūnus.

ERIKOS VAIKYSTĖ

Galėčiau sakyti, kad mano vaikystė buvo nuostabi. Aš visada buvau skatinama išreikšti savo jausmus, kurių dėka nuo 3 metų pradėjau domėtis šokiais (baletu ir moderniais) ir dainavimu. Beveik kiekvieną vasarą praleisdavau senelių fermoje. Išmokau kirpti avis, melžti karves ir nuimti derlių.

Turėjau nuostabų šunį, kuris su manimi buvo nuo pat gimimo. Galima sakyti, kad kartu su juo užaugau.

Jau vaikystėje žinojau, kad noriu būti meno sferoje: aktore, dainininke ar šokėja. Pasirinkau dainavimą, kol kas…

Erika Jennings Viktoras Diawara Vilius Alesius

vokalas vokalas ir gitara vokalas, tekstų kūrėjasPilnas vardas: Erica Juliette Lakisha Quinn Jennings Pilnas vardas: Viktoras Diawara Pilnas vardas: Vilius Alesius

Amžius: 18 metų. Amžius: 21 metų Amžius: 20 metų

Gimimo data: 1980 05 17 Gimimo data: 1978 02 13 Gimimo data: 1978 08 06

Gimimo vieta: Dublinas Gimimo vieta: Vilnius Gimimo vieta: Vilnius

Zodiako ženklas: Tauras Zodiako ženklas: Vandenis Zodiako ženklas: Liūtas

Tautybė: airė Tautybė: širdyje – kosmopolitas, o šiaip malietis-lietuvis Tautybė: sakosi esąs grynaveislis lietuvis

Ūgis: 170 cm Ūgis: 178 cm Ūgis: 180 cm

Broliai, seserys: 2 seserys Deirdze (Dee) ir Anne Broliai, seserys: Sesuo Gabija Broliai, seserys: Vienas brolis

Mokamos kalbos: anglų, truputį Ki-swakili, airių, lietuvių. Mokamos kalbos: lietuvių, anglų, prancūzų, vokiečių. Mokamos kalbos: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių.

Gražiausios spalvos: juoda Gražiausios spalvos: žalia Gražiausios spalvos: žalia, raudona

Pomėgiai: kinas, parduotuvės. Dievina rašyti eilėraščius, gaminti maistą. Pomėgiai: kinas + radijas + televizija Pomėgiai: kinas. Mėgsta pabūti vienas, „padūmoti“

Būstas: gyvena viena išsinuomotame bute Būstas: gyvena vienas išnuomotame bute ir tuo labai patenkintas Būstas: gyvena vienas išnuomotame bute

Sportas: šokiai diskotekose Sportas: žaidžia futbolą Sportas: žaidžia futbolą.

Maistas: naminis, indiškas, kiniškas Maistas: nekenčia jūros gėrybių – nuo jų bloga. Dievina indišką maistą Maistas: po truputį valgo beveik visą dieną. Trokšta tapti vegetaru, bet tokiam išbandymui dar „neprinoko“

Mėgstamiausi atlikėjai: Fugees, Whitney Houston, Prince. Mėgstamiausi atlikėjai: Fugees, Faithless, Sting Mėgstamiausi atlikėjai: Beastie Boys

Labiausiai patikęs filmas: „Leon“ (Luc Besson režisierius) ir „The Full Monty“ Labiausiai patikęs filmas: „The Doors“ Labiausiai patikęs filmas: „Pulp Fiction“

Mėgstamiausia knyga: „Vyrai – iš Marso, moterys – iš Veneros“ Mėgstamiausia knyga: „Muzikos ABC“ Mėgstamiausia knyga: Ker Uakas „Kelyje“

Mėgstamiausios vietos: „Muzikinis angaras“, „Ministerija“, Tanzania, Paryžius, Dublinas. Mėgstamiausios vietos: Daug kur.. Mėgstamiausios vietos: Namai, „Muzikinis angaras“.

Blogi įpročiai: kramtyti lūpas, išsiiminėti kontaktinius lešius. Blogi įpročiai: rūkymas Blogi įpročiai: rūkymas, tinginystė

Keletą žodžių apie save: Tikiu svajonėmis ir gyvenu kaip
noriu. Mėgstu gerą kompaniją. Keletą žodžių apie save: Savas bičas. Keletą žodžių apie save: Kuklus, mandagus, tylus.

Kredo: „Išnaudok dieną iki galo“ Kredo: „Kuo anksčiau suprasti, ko gyvenime nori“ Kredo: „Noriu daryti tai, kas patinka, ir iš to uždirbti pinigų“

Charakteris: įsiutusi daug rėkia ir net mosuoja rankomis. Užimtumas: jei dvi dienas neturi ką veikti – gresia išprotėjimas. Tada darosi piktas ir rėkia ant artimų žmonių. Pogrindinis darbas: vokiečių kalbos vertėjas (iš/į)

Karjeros planai: Muzikos akademijoje lankys privačias vokalo pamokas ir lavins balsą. Operoje neatsisakytų padainuoti. Kiti duomenys: plaukus šukuojasi kartą per mėnesį, bet tada pluša net dvi valandas. O afrikietiškąsias kasytes pina net 14 valandų ir pasitelkęs ką nors į pagalbą.Tėvai gyvena Afrikoje. Matė juos 4 kartus gyvenime

Dažniausiai vartojama frazė: „Viliau, nenervuok“ Dažniausiai vartojama frazė: Ką darom?

Keletas žodžių gerbėjams: Aš tikrai džiaugiuosi, kad jums patinka mūsų muzika taip, kaip man patinka ją kurti ir atlikti. Aš tikiuosi, kad jūs visada palaikysite SKAMP ir įgyvendysite savo svajones. Žinoti, jog yra žmonių, kuriems rūpi tavo dainavimas ir jie tai vertina yra tikrai nuostabus juosmas. Keletas žodžių gerbėjams: Keep on smilin’ Keletas žodžių gerbėjams: Man jūsų reikia.

SKAMP – GIMIMAS IR VYSTIMASIS

1992 metai

Vilius Alesius ir Viktoras Diawara susipažįsta Vasario 16-osios gimnazijoje. Netrukus Viktoras ir kitas draugas Vytas Lemkė įkuria roko grupę BO’P. Tai buvo jau antroji Viktoro grupė. Didelę laisvalaikio dalį Viktoras praleidžia su Vytu Lemke, siekdamas padaryti keletą demo įrašų ir stengiasi kuo geriau susipažinti su muzikos verslo pasauliu.

1993 metai

Būsimieji grupės SKAMP įkūrėjai Vilius ir Viktoras imasi organizuoti įvairius muzikinio pobūdžio renginius savo mokykloje, bei pradeda kurti žodžius ir muziką būsimam projektui. Pasitelkę Vyto Lemkos pagalbą, jie įkuria grupę RAP ATTACK (vėliau perkrikštytą į MIXED ATTACK).

1994 metai

Didžiausią savo dėmesį Viktoras skiria grupės BO’P veiklai. Jis ir Vytas susiranda muzikantus, padedančius jiems gyvai įrašyti demo albumą. Tuoj pat po to grupė pirmą kartą koncerto metu Vokietijoje viešai pristato savo muzikinį projektą ir kreipiasi į tokias leidybines firmas kaip EMI, VIRGIN, BMG dėl galimybės įrašyti bei išplatinti jų albumą. Deja, kolektyvui neteko išgirsti teigiamo atsakymo. Tuo pačiu metu MIXED ATTACK (Vilius, Viktoras, Vytas) irašė demo albumą „Štai mes“.

1995 metai

Grupė BO’P rengia daugybę savo pasirodymų įvariose Vokietijos vietose ir susilaukia nemažai gerbėjų bei didelio kritikų dėmesio spaudoje. Artėjant vasarai, BO’P kviečiama dalyvauti didžiausiame lietuviškos pop muzikos festivalyje POP ART’95. Viktoras, Vytas ir Justinas Čekuolis (grupės bosistas) kovo mėnesį išvyksta į Lietuvą ir POP CENTRO garso įrašų studijoje įrašo baladę „ARČIAU PRIE TAVĘS“, kurią ir atliko minėto festivalio metu. Naudodamiesi šia galimybe, Viktoras ir Vytas įrašo vieną MIXED ATTACK dainą „BUS SMAGU“.

GEGUŽĖ: BO’P dalyvauja lietuviškame POP ART’95 festivalyje. Kūrinys „Arčiau prie tavęs“ susilaukia didelio klausytojų dėmesio bei tampa vienu iš populiariausių dainų lietuviškos pop muzikos scenoje.

Po festivalio POP CENTRO vadovybė siūlo grupei BO’P sudalyvauti daugelyje koncertų ir tuo pačiu POP CENTRAS sutinka išleisti MIXED ATTACK albumą „ŠTAI MES“.

Grupės MIXED ATTACK nariai nusprendžia savo pavadinimą pakeisti ir pasirenka Viktoro sugalvotąjį dviejų žodžių junginį – SKAMP (Savas kampas).

VASARA: BO’P atvyksta į Lietuvą (jau su nauju grupės būgnininku Sascha Damback) ir garso įrašų studijoje ARKA profesionaliai įrašo savo pirmąjį albumą. Tuo pačiu metu POP CENTRE įrašomas SKAMP albumas „ŠTAI MES“.

RUGPJŪTIS: Baigiamas įrašyti SKAMP albumas. POP CENTRAS kviečia Vilių ir Viktorą į turą po Lietuvą su tokiomis pop žvaigždėmis kaip EX, NARS, SEKMADIENIS ir 16Hz.

RUGSĖJIS: Pirmasis SKAMP albumas pasirodo prekyboje. Televizijos kanalais transliuojama SKAMP koncertavimo metu nufilmuota medžiaga. Deja, bet grupės nariai negali patys pasirūpinti savo albumo reklama, mat rugsėjo pradžioje jie vėl turi vykti į Vokietiją ir tęsti mokslus.

Šiuo metu Jūs matote 30% šio straipsnio.
Matomi 1465 žodžiai iš 4827 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.