Buhalterinės programos įdiegimo projektas
5 (100%) 1 vote

Buhalterinės programos įdiegimo projektasTai yra Microsoft firmos produktas, kuris sukurtas padėti įvykdyti visus sugalvotus projektus. Ši programa patogi tuo, kad joje projekto duomenys saugomi duomenų bazėje. Ši informacija yra panaudojama sudarant darbo grafiką, nustatant kainas ir kitus elementus, reikalingus projekto planui sudaryti. Kuo daugiau informacijos įvedate, tuo išsamesnį planą turėsite ir tuo sėkmingesnis projektas bus įvykdytas. Tikiuosi remiantis Microsoft Project 2000 mano sudarytas projektas suteiks man galimybe gauti darbą, vienoje iš firmų kuri domisi šia programa.

Projekto kilmė

Šio projekto atsiradimą lėmė vienos įmonės noras atnaujinti programinę įrangą. Savo programinę įrangą buvo nuspręsta pradėti atnaujinti nuo finansų ir buhalterijos skyriaus. Šie skyriai jau naudojo tam tikrą programinę įrangą, tačiau buvo nuspręsta, jog ši programine įranga yra morališkai pasenusi ir nebetenkina įmonės poreikių todėl reikalauja pakeitimo. Techninė įranga yra pakankamai gera ir nebus keičiama. Šiam projektui planuojama skirti apie 15000 litų.

Projekto tikslas

Pirmas tikslas, kad ir koks būtų projektas yra tikslų nustatymas. Ne išimtis ir mano sugalvotas naujos buhalterinės programinės įrangos įsigijimas ir įdiegimas įmonėje darbo rengimo projektas, kuris taip pat turi konkrečius nustatytus ir užsibrėžtus tikslus. Visų pirma projekto sėkmingumui reikia, kad tikslai būtų realūs ir išmatuojami, tai yra turėti konkrečius darbų vykdymų terminus. Reikia neužmiršti, kad projektas vyktų sėkmingai, su vykdomu projektu reikia supažindinti kitus projekto komandos narius, gauti visų komandos narių pritarimą projekto tikslams ir įsitikinti, kad jūs įtraukėte visas suinteresuotas puses, siekiančias sėkmingo projekto rezultato.

Taigi nors mano projekte nėra didelės surinktos komandos, tačiau dar be jų projektą supa žmonės, kurie suinteresuoti projekto sėkminga baigtimi. Būtent jiems ir reikia atsiskaityti apie savo projekto tikslus ir siekius, stengtis kad jie sektų ir padėtų nenukrypi nuo projekto vykdymo tikslų. . O mano pagrindinis tikslas, kaip jau minėjau, naujos buhalterinės programines įrangos įsigijimas ir įdiegimas įmonėje.

Išorinės priklausomybės

Išorinės priklausomybės, taip pat yra neatsiejamos projekto vykdymo dalys, nes jos turi didelę įtaką projekto baigčiai. Išorinėms priklausomybėms priklauso: įmonės, agentūros, samdomi darbuotojai ir kt., kurios gali būti įtrauktos į projekto veiklą kaip tiekėjai, partneriai, klientai arba paprasčiausi pagalbininkai.

Ne kiekvienas sugeba savo projektą įvykdyti vienas, nuo pradžios iki galo. Taip pat nėra tokio žmogaus kuris viską išmanytų ir sugebėtų pats padaryti viską idealiai. Taigi kadangi aš irgi neesu iš tų idealių žmonių, tai į savo projektą aš planuoju įtraukti ir kitus asmenis, gal net ir kai kurias firmas ar kažką panašaus. Tai bus ir konsultantas, kuris padės konkrečiais mane dominčiais klausimais, bei kiti žmonės. Taip pat pradedant savo darbą reikia aprašyti programos aprašymą, kuris turi tam tikrus reikalavimus, tam tikiuosi galės padėti gerai šį dalyką išmanantys žmones, tai gali būti ir dėstytojai ir draugai ir grupiokai. Be to pradedant savo darbą reikia ištirti rinka, kokios programos reikalingos, kokios ne. Taip pat reikia apklausti visus studentus, kurie rašo panašias programas, kad pavyktų nesikartoti ir būti vieninteliam parašiusiam tokią programą, tam reikia atlikti apklausą, kuriai taip pat gali reikėti samdyti svetimus žmonės

Projekto trikampis

Laikas.

Numatoma projekto trukmė apie 40 dienų.

Pinigai.

14 000 LT

Vizija.

Svarbiausia kad šis mano planas patiktų firmos direktoriui ir aš gaučiau darbą.

Planavimo prielaidos

1. Pradžia;

2. Darbo grupės sukūrimas;

3. Darbuotojų situacijai įmonėje ir pasiūlai tirti paskyrimas;

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 589 žodžiai iš 1166 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.