Fankas
5 (100%) 1 vote

Fankas

LIETUVOS KŪNO KULTŪROS AKADEMIJA

REKREACIJOS IR SPRTO VADYBOS FAKULTETAS

REKREACIJOS, TURIZMO IR SPORTO VADYBOS KATEDRA

NEAKIVAIZDINIŲ STUDIJŲ CENTRAS

Projektinis darbas

ĮMONĖS VEIKLOS ANALIZĖ

Atliko: NTSV II studentės

Tikrino: Doc.Dr.

KAUNAS, 2007

Įvadas  trumpas įmonės pristatymas

Sporto studija “Fankas”. gyvuoja jau beveik 10 metų. Ji buvo įkurta 1996m, dviejų daugkartinių Lietuvos Sportinės aerobikos čempionų – Ingridos ir Andžejaus Michmel. Sporto studija yra įsikūrusi Kaune Savanorių prospekto pradžioje (Savanorių pr. 66/ Žemaičių g. 31). Bendras studijos plotas 300kv. m. Čia yra treniruoklių salė, kardiotreniruokliai, aerobikos salė, garo sauna bei soliariumas, taip pat erdvūs dušai, persirengimo kabinos. Pagrindinis produktas, kurį kuria „Fanko“ studija yra treniruotės aerobikos bei treniruoklių salėse, kurios nuolat tobulinamos, senos keičiamos naujomis.

Įmonės juridinis statusas. Uždara akcinė bendrovė “Fankas” ir ko. Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre uždara akcinė bendrovė yra registruojama kaip privatus juridinis asmuo, jų tikslas tenkinti privačius interesus. 2005 05 01 Lietuvoje buvo įregistruota 52791 uždaroji akcinė bendrovė.

Industrijos analizė

Tarybiniais laikais viskas, kas susiję su sportu, buvo valstybės prestižo reikalas, todėl sporto industrija išgyveno geriausius laikus. Tai rodo ir įvairaus lygio pasaulinėse varžybose iškovoti medaliai. Galimybė užsiimti fizine kultūra kiekvienam buvo mūsų sporto sėkmės pagrindas. Galimybę nemokamai sportuoti daugybėje mokyklos būrelių, kultūros namuose, sporto kompleksuose turėjo kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Gabūs vaikai ir paaugliai galėjo tęsti užsiėmimus sporto mokyklose ir siekti sportinių aukštumų. Jei talentas ir nepasireikšdavo, galima būdavo sportuoti savo malonumui ir geros fizinės formos palaikymui.

80-tųjų pradžioje fizinė kultūra šalyje nustojo vystytis ir pradėjo smukti. Kiekvienais metais mūsų stadionai ir sporto kompleksai moraliai seno, naujos įrangos niekas negamino, tiriamasis fizinės kultūros ir sporto darbas visai nebuvo atliekamas.

Ką siūlo sporto industrija dabar. Sporto verslas perėjo į privačias rankas ir gana sėkmingai vystosi. Dabar kiekvienas fitneso klubas siūlo visą kompleksą paslaugų. Standartinį šiuolaikinio fitneso klubo pasiūlymą sudaro: neribotas aerobikos užsiėmimų, treniruoklių salės, baseino (jei yra), saunos naudojimas. Narystę fitneso klube galima išsipirkti 3 – 6 mėnesiams ar 1 metų. Už papildomą mokestį jums bus suteiktos papildomos paslaugos, kurių asortimentas priklauso nuo klubo lygio. Tai gali būti asmeninės treniruotės, masažas, kosmetologo ar kirpėjo paslaugos, grožio salonas ir t.t.

Įmonės veiklos aprašymas

Įmonės rezultatyvumą galima apibūdinti kaip faktinio rezultato (tai gali būti arba produkcijos kiekis, arba jo kokybė arba prekių ir paslaugų pateikimas laiku ) santykį su planuotoju rezultatu išreikšu procentais.

Pelningumas – įmonės turto, kapitalo, finansavimo šaltinių panaudojimo efektyvumo rodiklis. Tai grynojo pelno ir pardavimo vertės santykis. Jis nustato kiek pelno gaunama kiekvienam piniginiam pardavimo vienetui, parodo ar pelninga parduoti prekes.

Kokybė – savybių visuma. Į kokybės sąvoką įeina techninės ir ekonominės charakteristikos, gamybos technologijos patikimumas ir ilgaamžiškumas, atitikimas paskirčiai bei ekologiškumas. Tačiau svarbiausia tai, ką mato vartotojas (vartotojo požiūris į teikiamą paslaugą).

Sporto studijos „Fankas“ valdymo struktūra

Įmonės valdymo struktūra – linijinė, kai nurodymus duoda tik vienas vadovas. Tokia valdymo struktūra yra dažniausia mažose įmonėse.

Personalo struktūra

Klube dirba :

Klubo vadovas

Administratorė

Buhalterė

2 treniruoklių salės instruktoriai

3 aerobikos instruktoriai

Jogos instruktorė

Valytoja

Darbuotojai darbui šioje įmonėje priimami sudarant su jais autorines darbo sutartis. Kiekvienoje darbo sutartyje ir darbuotojas ir darbdavys susitaria dėl būtinųjų sutarties sąlygų: darbo funkcijų – dėl tam tikros profesijos, specialybės, kvalifikacijos darbo arba tam tikrų pareigų, darbo apmokėjimo sąlygų. Dauguma personalo darbuotojų turi aukštąjį išsilavinimą bei jų atliekamą darbą atitinkančius sugebėjimus.

Darbuotojų atliekamos pareigos.

Kadangi sporto klubas nėra didelis, klubo arministravimo ir vadybos darbus iš dalies atlieka pats klubo vadovas ir administratorė.

Klubo vadovas atsako už:

1. Finansinę – ūkinę veiklą: biudžeto bei planų įgyvendinimą, maksimalų pelningumą;

2. Klubo veiklos bei paslaugų strategiją, planavimą, realizavimą, kontrolę bei analizę;

3. Klubo sėkmingo, efektyvaus ir profesionalaus funkcionavimo bei visapusiško, kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimą;

4. Planuoti klubo finansinę ir ūkinę veiklą. Ruošti metinius biudžetus ir veiklos planus, bei užtikrinti jų įgyvendinimą;

Administratorė atsako už:

1. Klubo personalą;

2. Įrangos teisingą eksploataciją;

3. Užtikrinti ir palaikyti aukščiausią klientų aptarnavimo lygį klube.

4. Užtikrinti sėkmingą darbą registratūroje, kur dirbama su grynais pinigais: parduodamos nario kortelės bei kitos prekės;

5. Reguliariai
atlikti paslaugų pardavimo analizę;

6. Užtikrinti efektyvų atskirų pareigybių darbuotojų darbo organizavimą. Ruošti, saugoti ir kontroliuoti darbuotojų darbo grafikus.

Buhalterinė rūpinasi visa klubo finansų apskaita.

Treniruoklių salės instruktoriai dirba dviem režimais: budinčiu bei kaip personalinis treneris. Jų pareigos:

Budinčio trenerio:

1. Treniruoklių salės įrangos priežiūra;

2. Trumpos sportuojančių narių konsultacijos dėl teisingo pratimų atlikimo;

Personalinio trenerio:

1. Individualių treniruočių programų sudarymas;

2. Individualios konsultacijos sveikatos stiprinimo klausimai;

3. Individualios dietos sudarymas;

4. Sveikatos rodiklių testavimas ir sveikatos būklės įvertinimas;

5. Treniruočių proceso kontrolė;

6. Individuali priežiūra.

Kadangi klubas mažas, todėl treniruoklių salės budinčiam instruktoriui tenka ir dalis administravimo darbų – turi gerai žinoti ir teikti visą informaciją apie teikiamas paslaugas.

Aerobikos instruktorių pareigos:

1. Profesionaliai vesti aerobikos užsiėmimus;

2. Stebėti klientų fizinę būklę, reikalui esant nukreipti į gydytoją;

3. Prižiūrėti bei tvarkyti aerobikos salės įrangą.

Klube dirba 1 valytoja. Jos atliekamą darbą apima- visų grindų plotų (įskaitant sales, koridorius, laiptus, ) valymas ir dezinfekcija, dulkių, langų, veidrodžių, įrangos valymas.

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 921 žodžiai iš 1840 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.