Gastronominių produktų pjaustymo mašinos
5 (100%) 1 vote

Gastronominių produktų pjaustymo mašinos

TURINYS

ĮVADAS………………………………………………………………………………………………………………………………….3

1. DUONOS PJAUSTYMO MAŠINOS……………………………………………………………………………4

1.1. Gastronomijos produktų pjaustymo mašina “ stellina – 220 „………………………………………4

1.2. Duonos pjaustymo mašina „ beta bn “………………………………………………………………………6

1.3. Duonos pjaustymo mašina DPM ( pusiau automatinė )……………………………………………….7

1.4. Duonos pjaustymo įrenginiai SIMPLEX…………………………………………………………………..8

1.5. Duonos pjaustymo mašinos…………………………………………………………………………………….9

2. GASTRONOMINIŲ PRODUKTŲ PJAUSTYMO MAŠINOS…………………………………….10

2.1. Mėsmalės……………………………………………………………………………………………………………10

2.2. Mėsos perdirbimo įrengimai………………………………………………………………………………….10

2.3. Daržovių valymo mašinos……………………………………………………………………………………..10

2.4. Universalios pavaros…………………………………………………………………………………………….11

2.5. Daržovių pjaustyklės…………………………………………………………………………………………….11

2.6. Gastronominės pjaustyklės……………………………………………………………………………………11

INFORMACINIŲ ŠALTINIŲ SĄRAŠAS……………………………………………………………………………….14

ĮVADAS

Ne paslaptis, kad be reikiamos įrangos net ir profesionaliausi virėjai nepasieks geros maisto kokybės. Ir paprastoje keptuvėje galima paruošti puikius patiekalus, bet turėdamos mūsų siūlomus įrengimus, virėjos pateiks jums ir jūsų klientams kulinarinius šedevrus, ilgai išlaikys juos kokybiškus ir išvaizdžius.

UAB “Arvitra Baltic”, įvairios virtuvės įrangos gamintoja ir tiekėja, siūlo visų rūšių įrengimus bei baldus valgykloms, barams, restoranams, kavinėms, picerijoms ir t.t. Žinodami tikrąją padėtį rinkoje, esame paruošę virtuvinės įrangos komplektus, kurių galimybės, o ypač kaina, nustebins tiek virėjus, tiek savininkus. Vadovaujamės filosofija, kad kuo atsakingiau su jumis kursime virtuvę, tuo daugiau patogumų ir malonumų turės jūsų klientai, ir tuo labiau klestės jūsų verslas.

UAB “Arvitra Baltic” siūlo individualizuoti virtuvę pagal jūsų ir klientų poreikius. Įrengimus galėsite pasirinkti ne tik iš geriausių Europos gamintojų (Vokietija, Italija, Danija, Suomija, Olandija, Prancūzija), bet ir iš rusiškos, lenkiškos, čekiškos produkcijos, kurios techninės charakteristikos, kaina ir kokybė atitiks kiekvienos profesionalios virtuvės poreikius.

Lygindami mus su kitais tiekėjais, atkreipkite dėmesį į tai, kad mes garantuojame užsakytos įrangos pristatymą per ypatingai trumpą laiką. Visuomet teikiame garantijas – jei jūsų nupirkta produkcija nekokybiška, įsipareigojame ją pakeisti arba tiesiog grąžinti pinigus. Be to, turime patyrusių techninių specialistų kolektyvą, kuris nemokamai projektuoja įrengimų išdėstymą, pateikia projektą ir skaičiavimus, montuoja ir aptarnauja techniką.

Tikimės, kad liksite patenkinti mūsų įrangos ir paslaugų kokybe. Viliamės, kad bendradarbiavimas su mūsų įmone bus Jums naudingas bei malonus. Manome, kad verslo tikslas – ne pinigai, o daryti tai, kas būtų naudinga kuo daugiau žmonių. Rinka dabar reikalauja ypatingų, išskirtinių sprendimų – tokius stengiamės pasiūlyti mes. Nebijome rizikuoti nestandartine įranga – ne visi gali sau tai leisti, nes bijo neparduoti savo gaminių.

Kuo mes dar galime būti naudingi: Savo transportu pristatome įrangą visoje Lietuvoje, Latvijoje, Kaliningrado srityje ir Baltarusijoje. Galime pasiūlyti itin palankias pirkimo išsimokėtinai sąlygas. Atliekame įrangos remontą bei modernizavimą. Jus nustebins neparastai platus įrangos asortimentas. Pas mus galite įsigyti ne tik profesionalius virtuvės, šaldymo, parduotuvių įrengimus, specialų apšvietimą ar nestandartinius baldus (taip pat ir nerūdijančio plieno). Tiekiame eksploatacines ir reklamos medžiagas, jūsų patogumui – profesionalių dizainerių ir projektuotojų paslaugos.

Sudarę ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, turėsite išskirtines apmokėjimo sąlygas.

1. DUONOS PJAUSTYMO MAŠINOS

Gastronomijos produktų pjaustymo mašinos yra saugios, jomis lengva naudo¬tis. Kokybiškas darbas, tvirta technika ir sta¬bili konstrukcija būdinga visiems mode¬liams. Peilių diametras gali būti 220, 250, 300 mm ir kt. Pjaustomų griežinėlių storis 0-15 mm. Dirbdamos mašinos tvirtai stovi, nes turi gumos kojeles. Skaidrus gaubtas skirtas rankoms apsaugoti. Pato¬giai išdėstyti valdymo mygtukai, juos lengva pasiekti. Yra peilio galandimo įtai¬sas. Mašinos konstrukcija vientisa, yra dugno plokštė, todėl ją lengva valyti. Kor¬pusas ir pjaustymo loveliai gaminami
iš lietinio aliuminio, peiliai — iš aukštos ko¬kybės grūdinto nerūdijančio plieno.

Automatinėse gastronominių produktų pjaustymo mašinose produktų padavimo lovelis juda prie peilio ir atgal automatiš¬kai. Jo greitį galima nustatyti – 40 grieži¬nėlių per minutę. Lovelyje yra kreipiama¬sis įtaisas, kuriuo pjaustomą produktą gali¬ma nukreipti išilgai ir skersai.

Duonos pjaustymo mašinos yra skirtos pjaustyti duonai reikiamo storio riekėmis. Naudojant duonos pjaustymo mašinas, žy¬miai padidėja darbo našumas maitinimo įmo¬nėje. Maitinimo įmonėse naudojamos auto¬matinės, pusiau automatinės ir paprastos duo¬nos pjaustymo mašinos. Duonos pjaustymo mašinos gali būti su diskiniu pjaustymo pei¬liu arba pjautuvo formos peiliu.

Variklis aušinamas ventiliatoriumi.

1.1. Gastronomijos produktų pjaustymo mašina „stellina – 220″

Gastronomijos produktų pjaustymo ma¬šina „STELLINA – 220″ (1 ir 2 pav.) skirta gastronomijos gaminiams – dešrai, sūriui, virtai mėsai ir kt. pjaustyti. Mašina statoma ant lygaus, tvirto paviršiaus, ne mažesnio už mašinos pagrindą taip, kad būtų patogu ir saugu ją eksploatuoti. Mašina turi elektros kabelį, kuriuo sujungiama su sie¬ninėje dėžutėje esančiu pagrindiniu išjungikliu ir magnetine – šilumine apsauga. Apa¬tinėje mašinos korpuso dalyje yra karščiui atsparaus metalo plokštė trupiniams surink¬ti (1 pav.) (11). Mašiną sudaro korpusas (1) su gumos kojelėmis (12), diskinis pjo¬vimo peilis (2), produktų atraminė plokš¬tuma (4), peilio apsauginis gaubtas (3), produkto prie peilio pristumimo plokštu¬ma (6), produkto prispaudiklis su ranke¬nėle (5), galandimo įtaisas (7), peilio aš¬menų apsauginis gaubtelis (8), pjaustomų produktų gabaliukų storio reguliatorius (10), produktų pristumimo plokštumos prispaudimo rankenėlė (13), atpjautų pro¬duktų surinkimo stalelis (107 pav.) (14), elektrinė pavara, jungiklis (9).

Šiuo metu Jūs matote 32% šio straipsnio.
Matomi 840 žodžiai iš 2627 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.