Google adwords
5 (100%) 1 vote

Google adwords

Google – Interneto paieškos sistema, įkurta Google Inc. kompanijos, kurios būstinė yra Mountain View (Kalifornija, JAV). Paieška vykdoma tarp interneto puslapių, naujienų grupių, internete esančių vaizdų bei kitų internetinių resursų. Google taip pat siūlo ir papildomas paslaugas.

Firmos įkūrėjai – Laris Page ir Sergejus Brinas (1998 rugsėjo 7 d.). Tą pačią dieną bandomoji versija buvo pasiūlyta rinkai. Google vardas siejamas su žodžiu „Googol“ (gugolas), kuriuo vadinamas skaičius, sudarytas iš 1 ir šimto nulių. Google vartoja šią frazę, kad atspindėtų kompanijos misiją, kuri yra „sutvarkyti pasaulio informaciją bei padaryti ją laisvai prieinama ir vartojama.“

Google servisų sistema veikia keletoje kompiuterių saugyklų, kurių kiekvieną sudaro keletas tūkstančių sąlyginai nebrangių kompiuterių, kuriuose veikia specialiai pritaikyta Linux versija(žr. Goobuntu). Nors kompanija nepateikia išplėstinės informacijos apie įrangą, manoma, kad 2005-aisiais buvo naudojama apie šimtą tūkstančių kompiuterių su Linux programine įranga.

Google AdWords – tai priemonė rodyti savo skelbimus Google reklamos tinkle.

Kaip tai veikia?

Jūs kursite savo reklamas ir pasirinksite raktažodžius (su jūsų verslu susijusius žodžius arba frazes).

Kai naudodami vieną iš jūsų raktažodžių žmonės ieško Google, šalia ieškos rezultatų gali būti rodoma jūsų reklama. Taip reklamą pamatys tie, kuriuos jūs jau dominate.

Žmonės gali paprasčiausiai spustelėti jūsų reklamą, norėdami pirkti arba daugiau apie jus sužinoti. Tai taip paprasta!

Nuo šiol jūsų reklamą matys žmonės, ieškantys Google. Net jei jau esate nurodyti Google ieškos rezultatuose, AdWords padės rasti naujų lankytojų, naudojančių Google ir mūsų reklamos tinklą.

Reklamos tipas apima:

Redaguokite savo reklamas ir koreguokite biudžetą, kol pasieksite norimo rezultato. Taip pat galite naudoti įvairiausio formato reklamas ir netgi išversti jas į konkrečias kalbas bei pritaikyti tam tikroms geografinėms vietovėms.

Nėra nurodyta, kiek mažiausiai turite mokėti, be to, neribojamas laikas. Kadangi nustatyta kainos už spustelėjimą pasirinktis, turėsite mokėti tik tuo atveju, jei žmogus spustels jūsų reklamą. Vadinasi, kiekvienas doleris iš jūsų biudžeto išleidžiamas naujų klientų paieškai.

AdWords Privalumai

Google AdWords siekia suteikti efektyviausią reklamą nepriklausomai nuo verslo apimties. Mes pažadame Jums padėti įgyvendinant klientų paieškos poreikius, suteikdami Jums šias galimybes:

Pasiekti žmones ieškančius Jūsų produktų ar paslaugų

Pilnai valdyti Jūsų skelbimams skirtą biudžetą

Lengvai sukurti ir redaguoti skelbimus

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 413 žodžiai iš 825 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.