Grupė u2
5 (100%) 1 vote

Grupė u2

Ištikimiausieji niekada niekada nesibodi girdėdami legendą apie įžymujį Bono Vox. Jis primena, kad įpatingi dalykai gali, o dažniausiai ir gimsta iš kulių idėjų. Jo pamoka ayra ta, kad jūs turite svajoti didingai ir poto daug dirbti kad tas svajones įgyvendintumėte.

Propaguojantys U2 katalogą editoriai Raewynne J. Whiteley bei Beth Maynard išleido pamokslų knygą įkvėptą tų, kuriuos galima pavadinti įtakingiausiais pasaulio Rock`n`roll atlikėjais.iš viso Turintys apie 26 padėjėjus, jie skleidžia pamokslus, meditacijas, tiesiog rodo portretą to, ką galima gauti turint 3 akordus bei tiesą.

Negi keista kad šita knyga egzistuoja? Daugiau nei du dešimtmečius U2 mokė Biblijinių principų Amerikos tikinčiuosius. Grupė vienu metu vos ne žlugo, kai Krikščioniška bendruomenė pavadinimu Shalom, į kurios veiklą jie buvo įsitraukę, pasakė, kad jie negali tarnauti ir Dievui ir rokui. Tačiau grupė nesutiko. Dabar, po turino album bei daugiau nei tūkstančio gyvų pasirodymų, milijonai fanų taip pat nesutiktų. Nemazai jų teigia, kad būtent U2 buvo tie, kurie juos suformavo dvasiškai.

Whiteley, pamokslininkas ir vikaras, episkopinėje bažnyčioje Niu Džersyje. Maynard taip pat episkopinės bažnyčios narys Masačiusetse. Jie panašūs tuo, kad abu remiasi popkultūra kalbos apie Dievą pradžiai. Abu savo pamokose naudoja U2 dainas. Jie abu prašė pamokslų susijusių su U2 dainomis ir Eugene Peterson (grupės fanas) sutiko parašyti tomą.

Čia jūs nerasite jokių biblijos aiškinimų, pačios biblijos motyvų ar U2 dainų. Taip pat negausite jokios informacijos susijusios su teologija. Čia tiesiog stipriai pabrėžiamas biblijos liepimas elgtis kaip išmanai, tačiau leidėjai palieka skaitytojui išsiaiškinti specialų teorijos panaudojimą parodyti tiesą kurią tie pamokslai atspindi. Tačiau tai

Nesutampa su U2 darbu, nes jie visą laiką stengsi žmonėms padėti organizacija ar grupe.

Dauguma įrašų baigiasi su paskatinimu padaryti kažką Krikščioniško – mylėti, pasidalinti, būti taikoje, būti atviram, tačiau nepasako kaip šitos emocijos turėtų būti išreikštos, juk Kristus buvo tik meilė ir taika. Tai taipogi knyga yra su skatinimu eiti pirmyn ir susiremti su pasauliu. Ši kova sustiprins tave skleisti pagarbą kitiems.

Nusikelkime trumpam i legendas. Legenda gali charakterizuoti bendruomenę, įtvirtinti idealus bei tapti transporo priemone juos gabenant ateities tautoms. Legendos yra geras būdas suprasti kultūrą, ypač subkultūrą. Taigi pridėkime savo įrašą.

Faktai: eidamas Dublino gatve, dar paauglys Paul Hewson gavo pravardę Bono Vox iš savo draugo Guggi. Neilgai trukus, naujai pakrikštytas Bono atsiliepė į mokykloje rastą skelbimą apie besiburiančią grupę. visi keturi grupės nariai buvo protestantai bei katalikai. Visi lankė Moun Temple valstybinę bendrojo laivinimo mokyklą.

Yra ir dar viena istorija apie Bono. Kai jam buvo treji metai, jo tėvai rado jį sode žaidžiantį su bitėm. Jis pakeldavo rankomis bitę nuo žiedo pakalbėdavo su ja, ir vėl padėdavo atgal nesulaukęs nė vieno įkandimo.

Apie 1980 metus grupė pasižymėjo jaudinanti publiką stipriomis žinutėmis koncerto metu. Buvo aišku kad žavingasis Bono ( Vox galūnę numetė) tapo plačiai žinomas „džinas butelyje“ laukiantis laisvės dienos. Daug kas rėmėsi koncertu Afrikoje 1985 metais kai Bono nušoko nuo scenos kad pašoktų su fanu minioje. Tai buvo ketvirtosios sienos griuvimas.

Ryšys tarp Bono ir Afrikos tapo nuokatinis tuo metu. Jis tapo žinomas kaip sumažinęs didžiausias afrikos problemas: neturtą bei AIDS. 2002 metais su seru Bobu Geldolfu, Bobiu Šiveriu ir kitais, Bono pasirūpino, kad Afrika būtų ne tik šelpiama, bet ir kad būtų pripažinta lygybė su kitomis šalimis. Jis prasšė vakarų t autų labai daug. Jis prašė tautų užmiršti didžiules skolas kurias joms buvo skolinga Afrika. Jis įtakojo prezidentą Bushą paaukoti 5 bilijonus dolerių Afrikai bei keletą senatorių kad šią sumą pakeltų. (jie taip ir padare)

Senatorė Jesse Helms ir šalies iždo sekretorius Paul O`Neil pasitikėjo Bono parodytu ry6iu tarp skurdo bei kovos su AIDS. Jis parodė,kad šalys galinčios padėti kovoti su AIDS atrodo nenori nieko daryti ar padeti. Galėtų tai priimti kaip nacionalinį iššūkį, kaip Europos atstatymas po antro pasaulinio karo. Liepos 25 dieną Bono metė iššūkį politinėms partijoms įdėti AIDS į susirinkimų klausimų sarašą.

Mes esame pirmoji karta kuri tikrai gali kažką padaryti dėl šito skurdo, kurį yra priversti kasxdien matyti mūsų vaikai, nuo kurio miršta motinos negavusios vaistų. Mes turime galią, turime technologijas, turime resursų, bet atrodo neturime noro.

Rodydamas savo politinį žinojimą jis nori padėti skurstančioms bei nuo AIDS kenčiančioms šalims ir pakelti Amerikos įvaizdį. Taip pat ginčijasi dėl pirmenybės smogti šiai bėdai:

Niekada ankščiau Amerika nebuvo taip spaudžiama. JAV galėtų pasitobulinti ir tai sakau kaip didžiulis fanas. Aštuoniolika milijonų AIDS našlaičių paliktų vienų. Ką jie apie mus galvos? Taip jie bus supažindinti su chaotišku gyvenimu. Juk Amerikai daug geriau iškart susidraugauti su potencialiu priešu galinčiu tapti vėliau jei nieko nebus imtąsi.

Šiuo metu Jūs matote 56% šio straipsnio.
Matomi 852 žodžiai iš 1524 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.