Kas as esu
5 (100%) 1 vote

Kas as esu

Mano kaip asmenybės formavimą įtakoja aplinka, draugai ir auklėjimas. Mano temperamentas yra jau susiformavęs ir aš esu sangvinikė, tačiau negaliu teigti, kad visi išvardinti bruožai tinka man, nes galbūt buvau kitaip auklėjama, todėl manyje pagal šį būdą atsispindi šios savybės: esu energinga, emocionali, atviras, greita ir aktyvi, greitai supykstu bet taip pat greitai ir atleidžiu.

Manau, kad mano, kaip asmenybės formavimą labai įtakojo ženklas po kuriuo esu gimusi, t. y. avinas, nes esu tikrai labai užsispyrusi ir siekianti savo tikslo, bet gal esu per daug savimyla, nes reikalauju labai daug dėmesio iš aplinkinių.

Aš, kaip asmenybė, esu kupina optimizmo, energijos ir entuziazmo. Mėgstu lyderiauti, esu labiau linkusi diktuoti savo taisykles negu prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyrusi, pasitelkusi savo kūrybingumą ir intuiciją, galiu įveikti visas kliūtis. Kartais mano užsispyrimas pasiekti savo tikslo virsta despotizmu kitų atžvilgiu, o užsidegimas – įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip man nori. Nors esu karštakošė, bet atleidžiu taip pat greitai kaip ir supykstu, bet aplinkiniai ne visada tai supranta ir mano pykčių ilgai nepamiršta, nors man tai kartais atrodo tik smulkmena. Labai dažnai pykstu, bet ne visada žinau dėl ko, gal tiesiog tėvai lepino kai buvau maža ir leido daryti viską ką norėjau.

Esu spontaniška ir nenustygstanti vietoje, mėgstu laisvę, man nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutina mane tiesiog žudo. Mėgstu imtis kartais labai perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo, tačiau man dažnai pritrūksta kantrybės atlikti viską iki galo. Be to, nesu punktuali, nes man nuolat trūksta laiko.

Beje, esu be galo ambicinga ir garbėtroška, bet turiu stiprią valią ir nepasiduodu aplinkinių įtakai. Man patinka nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Jei negaliu ko nors siekti ar kovoti, ar neturiu kur nukreipti savo energijos, tai pasidarau labai irzli, nerami. Kartais, kai jau atrodo išprotėsiu pradedu sportuoti ir labai mėgstu lauko tenisą, todėl man tai tarsi ir geriausias atsipalaidavimo būdas ir blogos energijos pašalinimas.

Esu sąžiningas žmogus, labai mėgstu daug ir be paliovos kalbėti, kartais pačiai paskaustą liežuvį, bet turiu vieną trūkumą, kadangi esu atvira tai ir mano sakomi žodžiai yra tiesūs ir tiesmukiški, todėl pirmą kartą mane pamatęs žmogus sako, kad esu garbėtroška (jis iš dalies teisus), bet vėliau mane pažinęs džiaugiasi, kad turi tokia šmaikščią, įdomią ir kitokią nei visos kitos jų draugės, o man tai didelis komplimentas, nes mėgstu kai mane giria Mėgstu viską skirstyti į juodą ir baltą, nes gali būti arba tik taip arba kitaip. Esu linkusi į kraštutinumus, bet prieš tai apskaičiuoju riziką ir jaučiu, kada verta rizikuoti, o kada ne.

Šiuo metu Jūs matote 66% šio straipsnio.
Matomi 483 žodžiai iš 736 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.