Kinietiškoji medicina
5 (100%) 1 vote

Kinietiškoji medicina

Kinietiškoji medicina

Kinietiškoji medicina – tai senovės gydymo sistema, naudojanti įvairius metodus, tarp jų – akupunktūrą, akupresūrą, gydimą žolėmis, ci – gun, taip pat masažą, kuris padeda normalizuoti organizmo gyvybinės energijos pusiausvyrą. Kinietiškoji medicina gydo: alergijas, artritus, astmą, nemigą, gerklės ligas, ausų ligas, bursitus, vaginitus, hemorojų, hipertoniją, galvos skausmą, gripą, diarėją, depresiją, vidurių užkietėjimus, menstruacijų negalavimus, peršalimą, stresą, pykinimą, chronišką skausmą, skrandžio opaligę.

Kinietiškoji medicina Kinijoje buvo praktikuojama daugiau nei prieš 2500 metų, bet manoma, kad gydymo žolėmis ir akupunktūros pagrindiniai principai yra dar senesni. Legenda byloja, kad kinietiškojo gydimo žolėmis filosofinius ir praktinius pagrindus padėjo imperatorius Šenas Nungas, pastebėjęs kai kurių augalų gydomąsias savybes. Daugelį metų tyrinėjęs tų augalų gydymo efektyvumą, jis aprašė gamtos “priešingybių principus”. Vėlesniais amžiais Kinijos mąstytojai šiuos principus išgrynino ir detalizavo, pavadindami juos in ir jan. Ilgainiui ši kinijos filosofija išplito po visą Rytų Aziją. O 1800 metais ji pasiekė ir JAV, tačiau plačioji šios šalies visuomenė daugiau apie ją sužinojo tik prieš keletą dešimtmečių.

Kinai ir daugiausia A. Staudingerio firma “Staudinger &Co” nemažai uždirba iš sergančiųjų migrena, astmatikų ir reumatikų. A. Staudingerio įkurta firma “Sinomed” importuoja iš Kinijos gydomąsias žoleles, jo tradicinės kinų medicinos mokyklos kelia gydytojų kvalifikaciiją, o jo žento Tradicinės kinų medicinos leidykla leidžia Specialią literatūrą.

Šiuo metu Jūs matote 53% šio straipsnio.
Matomi 246 žodžiai iš 463 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.