Kovos menai
5 (100%) 1 vote

Kovos menaiLietuvos parapsichologų asociacija

Iš ciklo moksliniai darbai

Tema :

„ Ėchas “ – Lietuviško kovinio meno sistema

Parapsichologijos mokslų daktaras

Valdas Sabaliauskas

2004

Vardas : Valdas

Išsilavinimas : Utenos taekvondo klubas „Spindulys“, Parapsichologijos mokslų daktaras ,treneris .

Miestas ; 28245 Utena , Rasos g.21 , Valdas Sabaliauskas

Laikotarpis :1 diena

1 lapo kaina : 10 litų

El.adresas : sabara@erdves.lt

Tel. 867010604

Tipas : kita

Darbai : kita

Turinys

1 . Įvadas.

2 . Pirmiausia . Energija – jėga – noras .

4 . Sistema A .

5 . Užbaikime sistemos A įvaldymą .

6 . Sistema B .Sistema C.

8 . Širdis – jėga – noras .Metodiniai atsakymai .

10 . Parengties – intelektualinis sportas .

12 . Skaičiai . Apibendrinimas .

1

Įvadas

Žvilgsnis į Lietuvišką praeitį : surandame kovinio meno sistemą „ Ėchas “. Tai ir sveikatingumo ir dirbtinio intelekto didinimo , ir karių ruošimo sistema .

Dirbtinis intelektas : Kai dirbame vaizduote tada tobuliname dešinio smegenų pusrutulio intelektą . Kai nagrinėjame naujas sampratas ( suprantame kažką nauja ) , tada tobuliname kairio smegenų pusrutulio intelektą .

Įtempus savo jėgas , iš bedugnės kilti

Vis aukštyn – štai kas verta pastangų !

M . Vergilijus

Ši kūrybinė sistema padės daug kuo pakeisti ir po to žmogaus veiklos struktūrą ypač kelti vis didėjantį intelekto procentą . Žmogus sukūręs dirbtinį intelektą iškelia save į naują intelekto organizavimo pakopą .

Dabar 2004 metai , tad tikslinga priminti , kad egzistuoja mokimasis hipnozės savybe ***. Čia didelis dėmesys skiriamas vaizduotei **, žmogaus savęs valdymui .

—————————————–

**vaizduote. Turiu žmoną pedagogę ji pasakė , kad tie , kurie mokosi mokymuisi naudoja regos ir klausos vaizduotes .

Hipnozė susideda iš transo , vaizduotės ir įdirbio , o kai tai neatsiejama sudaro didžiulę varomają jėgą .

Aš ir vaizduotė .

20 metų treniravausi tam tikra vaizduote . Parašiau tris knygas su malonumu jas pateiksiu žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) . Dabar jau žinau , kad tai buvo ir yra hipnozė . Tai patvirtina knyga „ Mokykimės hipnozės “ autoriai Dirk Revenstorf/ Reinhold Zeyer . Ir dabar būdamas parapsichologijos aukštumose atradau , kad vaizduotė tapo dar didesnis atradimas : telepatija ( ir „ vertėjas “ į kitas kalbas ) , tai žodinių minčių vaizduotė , tad pasitelkęs žodines mintis sakomas per nuotolį ( telepatiją ) apginiau disertaciją Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų taryboje . Gavau parapsichologijos mokslų daktaro laipsnį . Ir tik su „ vertėju “ ( taip pat žodinių minčių vaizduote ir sferoje vaizduote kartu ) kalbuosi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir vakarų Europa įvairiomis temomis . Pastebėkite Mūsų kalbos skirtingos .

Psichotroninis ginklas – bioenergetikas operetorius ( pojučių ir psichinių idėjų atlikėjas – generatorius ) . Jų darbe vykdant tiesioginį pojūtį naudojama sferinė ( sferos ) vaizduotė ( kitaip astralas ) .

Komandinė paieška – darant kitiems kryptingas mintis paieškos metu , kai dirbame su žemėlapiu ar norime žinių iš kitų žmonių ar kompiuterių naudojama ir žodinių minčių ir sferinė vaizduotė .

Ar vaizduotė yra hipnozė ? Taip ji yra hipnozėje , ir nuo hipnozės neatsiejama .

*** hipnozės savybė . Pasekime žodžiais “ … ši hipnozės savybė … “ , hipnozės sugestijos nenagrinėju .

Kiekviena hipnozė yra ir autohipnozė ( knygos “ Mokykimės hipnozės “ viršelio antraštė ) .

Žodį “ hipnozė “ ėmė vartoti anglų gydytojas James Braid 1850 metais . Žodis kilęs iš graikų kalbos žodžio “ hypnos “ , kuris reiškia miegą ( taip skaitant knygą “ Mokykimės hipnozės “ ( 19 puslapis . 2000 metai . Autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer . ) atidžiau nagrinėdami turime žodį “ miegą – hipnozę “ , o ne “ miegą – miegą “ ) .

Oskaras Fogtas apie 1900 metus savo hipnozės studijų metu atliko stebėjimus ir nustatė , jog pakankamai išsilavinę asmenys sugeba patys įsiteigtį rimties būvį ( “ Autogeninė treniruotė ir sveikata “ ( 5 puslapis . 1983 metai . Autorė Gizela Eberlein )) t. Y. sukelti autohipnozę . Taip susitelkęs savyje žmogus gali pats sau paskirti užduotį . Tai jau ne sugestija iš šalies , kaip hipnozės atveju , o savęs veikimas – savitaiga . Ši hipnozės savybė ir tapo autogeninės treniruotės plėtojimo pagrindu .

Jums LPA nusiustos knygos : pirma , antra , trečia dabar jau esančios knygoje “ Tu ir hipnozė – tobulinkime intelektą “ yra naudingos , tinkamos . Mes visąlaik būname hipnozėje , nes įvaldome pagal Oskarą Fogtą tai : “ … ši hipnozės savybė … “ .

2

Pasitelkiu paragrafą 6.6 Užbėkime ateičiai už akių ( knyga “ Mokykimės hipnozės “ , autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer , 2000 metai , 85 pusl. )- knygas pagal tai ir parašiau :

“ Savotiškai žavi įsitikinimas , jog esi tas , kuo nori būti , ir gali tai , ką nori galėti . Šiuo tvirtu įsitikinimu galima pasinaudoti hipnozėje ir toliau hipnozėje ( tuo tarpu tai bus hipnozė – joga arba autohipnozė – joga ) tokiu būdu
užbėgti už akių būsimam patyrimui , tarsi nutiesti kelią viduje . Atlikdami įsivaizdavimo pratimą ( pateikėme jį kitam hipnotizuojant ) nutieskite kelią praktiniam įgyvendinimui . Išbandykite paprastu pratimu : “ kelio tiesimas “ . Patogiai įsitaisykite . Pajuskite , kaip jūsų kūnas grimzta į krėslą , kaip įkvepiate ir iškvepiate orą . Galite žiūrėti į raides ir skaityti toliau , galite girdėti aplinkinius garus . Kai matote žodžius ir skaitote , jūsų akys juda nevalingai , prasmę suvokiate be sąmoningų pastangų . Skaitydami toliau pastebėsite , ar jau pradedate atsipalaiduoti .

Įsivaizduokite ką nors , ką darysite po poros minučių . Kažką labai konkretaus . Įsivaizduokite su visomis smulkmenomis , pavyzdžiui , kaip atsistojate , einate prie lango , atidarote jį ir įkvepiate kelis gaivaus oro gurkšnius . Nuosekliai įsivaizduokite , kaip tai darote . Užsimerkite ir detaliai pakartokite visus veiksmus : įsivaizduokite , kaip judate , kaip liečiate daiktus , kaip jie reaguoja į lietimą . Po to atsimerkite ir iš tikrųjų atlikite tą veiksmą . Įsitikinsite , jog bus lengva .

Jei veiksmą su visomis smulkmenomis pirma atliekate vaizduotėje , tai taip pasiruošus daug lengviau jį atlikti realybėje .

Kai kurie žmonės po to pajunta net kažkokią trauką atlikti šį veiksmą .

Norėdami pasinaudoti “ kelio tiesimo “ pratimu , sugalvokite sau tinkamus situacijų pavyzdžius ( pvz . : eikite prie durų , atidarykite ir vėl jas uždarykite , kam nors paskambinkite , padarykite ką nors konkretaus , įvairi vaizduotė , įvairios hipnozės ir t . t . ) .

Pamatysite , jog vos pradėję aprašytu būdu ką nors iš anksto įsivaizduoti , nevalingai pereisite į lengvo transo būseną . Dar atkreipkite dėmesį į tai , kad jūsų įsivaizduojamas veiksmas baigtųsi kuo nors maloniu ( pvz . : suvalgote šokolado plytelę , užsidegate cigarėtę , einate pasivaikščioti , išgeriate taurę vyno ar klausotės muzikos ir t . t . ) . Tai paskatins vidinį nusiteikimą atlikti šį veiksmą . Pasinaudokime tuo .

———————————

Pirmiausia

Pratimo įvaldymas toks : pirmiausia mokomės pasiekti transą . Tai įkvėpimas – iškvėpimas – pauzė . Ilgiau pakvėpavus pastebėsime , kad patirsime dar didesnį transą pauzės metu . Transo būsena padeda atgauti vidinę laisvę , ramybę , atsiriboti nuo nemalonių dalykų , ir rasti tinkamus sprendimus .

Antra išsivaizduojame pratimo dalį ar visą pratimą su visomis smulkmenomis . Turint transą ir vaizduotę seka darbas hipnozės savybe ( hipnoze ) .

Energija – jėga – noras

Kad galėtume pratime išsivaizduoti geležinį rasotą pilną energijos kamuolį būtų toks vaizdinys :

A ) Dėl žodžio „ rasa “ : Brėkšta rytas . Rasotas laukas jame geležinis rasotas kamuolys .

B ) Dėl žodžio „ energijos “ : Saulėta šilta žiemos diena – atodrėkis . Pasimėtome sniego gniūžtėmis ir įbėgame į kambarį . Jaučiamės energingi , tai , kaip tik šis pojūtis mums bus reikalingas suprantant žodį „ energijos “.

3

C ) Dėl žodžio „ kamuolys “ : Aš manau , kad lengva pajausti kamuolį ( taip ir yra ) dešinės rankos delne ( kairiarankiams kairės rankos delne ) . Reikalingas judesys įkvėpus . Įkvepiame krūtine ir orą esantį krūtinėje greitai perstumiame į pilvo galą . Pilvo galas išsipučia kaip tvirtas kamuolys . Kamuolio išsiputimo momentas yra . Kaip tik šiuo momentu rankos delne pajaučiu ir jau turiu energijos kamuolį . Jis tokio dydžio , kad vos telpa delne .Aš suprantu , kad tai realus hipnozės savybės tikslas , kurį pakankamai lengva pasiekti .

1. Įkvepiame orą per nosį ir vidurį krūtinės sukaupiame geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

2 . Išsivaizduojame į šalis ištiestas rankas . Rankose iš viršaus plaštakų jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame erdvės vėsią energiją į krūtinėje esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

3 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys pilve . Fiksuojame .

4 . Įsivaizduojame kojas . Kojų pėdose iš viršaus jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame žemės vėsią energiją į pilve esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

5 . Iš to seka , kad turime du vėsios energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apsčios . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Du srautai veikia net nuo menkiausių valios pastangų .

6 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys centre galvos . Fiksuojame .

7 . Išsivaizduojame galvą . Jaučiame geležinio rasoto pilno energijos kamuolio svorį galvoje . Per viršugalvį traukiame erdvės vėsią energiją į galvos centre esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

8 . Iš to seka , kad turime trys energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apačios , per išsivaizduojamą galvą iš viršuje esančios erdvės . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Trys srautai veikia traukiant vėsią energiją net nuo
menkiausių valios pastangų . Fiksuojame

9 . Trys geležiniai rasoti , sunkūs , pilni energijos rutuliai : pilve , krūtinėje , centre galvos . Atiduodame juos šiuos geležinius sunkius pilnus energijos rutulius kamuolius į erdvę prieš save .

Dabar jie sprogsta galinga jėga .

Susikaupusią jėgą erdvėje prieš save įtraukiu rankomis į save ir iškarto apie pilvą ir krutinę atsiranda besisukantys energijos – jėgos žiedai . Fiksuojame .

( 8 ir 9 dalį kartokite 22 kartus )

Pratimo 1 – 9 punktų veikimą fiksuojame visam laikui .

Užbaigus pratimą liks įdirbis . Svajonė būti su jėga visąlaik įgyvendinta . Pratimo 1 – 9 punktų įdirbį ( kitas variantas nuo pradžios ir nuosekliai darant ir užbaigiant 9 – tu punktu ) kartokite per valandą 66 kartus .

Šiuo metu Jūs matote 31% šio straipsnio.
Matomi 1573 žodžiai iš 5137 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.