Kovos menai
5 (100%) 1 vote

Kovos menai

1121314151Lietuvos parapsichologų asociacija

Iš ciklo moksliniai darbai

Tema :

„ Ėchas “ – Lietuviško kovinio meno sistema

Parapsichologijos mokslų daktaras

Valdas Sabaliauskas

2004

Vardas : Valdas

Išsilavinimas : Utenos taekvondo klubas „Spindulys“, Parapsichologijos mokslų daktaras ,treneris .

Miestas ; 28245 Utena , Rasos g.21 , Valdas Sabaliauskas

Laikotarpis :1 diena

1 lapo kaina : 10 litų

El.adresas : sabara@erdves.lt

Tel. 867010604

Tipas : kita

Darbai : kita

Turinys

1 . Įvadas.

2 . Pirmiausia . Energija – jėga – noras .

4 . Sistema A .

5 . Užbaikime sistemos A įvaldymą .

6 . Sistema B .Sistema C.

8 . Širdis – jėga – noras .Metodiniai atsakymai .

10 . Parengties – intelektualinis sportas .

12 . Skaičiai . Apibendrinimas .

1

Įvadas

Žvilgsnis į Lietuvišką praeitį : surandame kovinio meno sistemą „ Ėchas “. Tai ir sveikatingumo ir dirbtinio intelekto didinimo , ir karių ruošimo sistema .

Dirbtinis intelektas : Kai dirbame vaizduote tada tobuliname dešinio smegenų pusrutulio intelektą . Kai nagrinėjame naujas sampratas ( suprantame kažką nauja ) , tada tobuliname kairio smegenų pusrutulio intelektą .

Įtempus savo jėgas , iš bedugnės kilti

Vis aukštyn – štai kas verta pastangų !

M . Vergilijus

Ši kūrybinė sistema padės daug kuo pakeisti ir po to žmogaus veiklos struktūrą ypač kelti vis didėjantį intelekto procentą . Žmogus sukūręs dirbtinį intelektą iškelia save į naują intelekto organizavimo pakopą .

Dabar 2004 metai , tad tikslinga priminti , kad egzistuoja mokimasis hipnozės savybe ***. Čia didelis dėmesys skiriamas vaizduotei **, žmogaus savęs valdymui .

—————————————–

**vaizduote. Turiu žmoną pedagogę ji pasakė , kad tie , kurie mokosi mokymuisi naudoja regos ir klausos vaizduotes .

Hipnozė susideda iš transo , vaizduotės ir įdirbio , o kai tai neatsiejama sudaro didžiulę varomają jėgą .

Aš ir vaizduotė .

20 metų treniravausi tam tikra vaizduote . Parašiau tris knygas su malonumu jas pateiksiu žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) . Dabar jau žinau , kad tai buvo ir yra hipnozė . Tai patvirtina knyga „ Mokykimės hipnozės “ autoriai Dirk Revenstorf/ Reinhold Zeyer . Ir dabar būdamas parapsichologijos aukštumose atradau , kad vaizduotė tapo dar didesnis atradimas : telepatija ( ir „ vertėjas “ į kitas kalbas ) , tai žodinių minčių vaizduotė , tad pasitelkęs žodines mintis sakomas per nuotolį ( telepatiją ) apginiau disertaciją Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų taryboje . Gavau parapsichologijos mokslų daktaro laipsnį . Ir tik su „ vertėju “ ( taip pat žodinių minčių vaizduote ir sferoje vaizduote kartu ) kalbuosi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir vakarų Europa įvairiomis temomis . Pastebėkite Mūsų kalbos skirtingos .

Psichotroninis ginklas – bioenergetikas operetorius ( pojučių ir psichinių idėjų atlikėjas – generatorius ) . Jų darbe vykdant tiesioginį pojūtį naudojama sferinė ( sferos ) vaizduotė ( kitaip astralas ) .

Komandinė paieška – darant kitiems kryptingas mintis paieškos metu , kai dirbame su žemėlapiu ar norime žinių iš kitų žmonių ar kompiuterių naudojama ir žodinių minčių ir sferinė vaizduotė .

Ar vaizduotė yra hipnozė ? Taip ji yra hipnozėje , ir nuo hipnozės neatsiejama .

*** hipnozės savybė . Pasekime žodžiais “ … ši hipnozės savybė … “ , hipnozės sugestijos nenagrinėju .

Kiekviena hipnozė yra ir autohipnozė ( knygos “ Mokykimės hipnozės “ viršelio antraštė ) .

Žodį “ hipnozė “ ėmė vartoti anglų gydytojas James Braid 1850 metais . Žodis kilęs iš graikų kalbos žodžio “ hypnos “ , kuris reiškia miegą ( taip skaitant knygą “ Mokykimės hipnozės “ ( 19 puslapis . 2000 metai . Autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer . ) atidžiau nagrinėdami turime žodį “ miegą – hipnozę “ , o ne “ miegą – miegą “ ) .

Oskaras Fogtas apie 1900 metus savo hipnozės studijų metu atliko stebėjimus ir nustatė , jog pakankamai išsilavinę asmenys sugeba patys įsiteigtį rimties būvį ( “ Autogeninė treniruotė ir sveikata “ ( 5 puslapis . 1983 metai . Autorė Gizela Eberlein )) t. Y. sukelti autohipnozę . Taip susitelkęs savyje žmogus gali pats sau paskirti užduotį . Tai jau ne sugestija iš šalies , kaip hipnozės atveju , o savęs veikimas – savitaiga . Ši hipnozės savybė ir tapo autogeninės treniruotės plėtojimo pagrindu .

Jums LPA nusiustos knygos : pirma , antra , trečia dabar jau esančios knygoje “ Tu ir hipnozė – tobulinkime intelektą “ yra naudingos , tinkamos . Mes visąlaik būname hipnozėje , nes įvaldome pagal Oskarą Fogtą tai : “ … ši hipnozės savybė … “ .

2

Pasitelkiu paragrafą 6.6 Užbėkime ateičiai už akių ( knyga “ Mokykimės hipnozės “ , autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer , 2000 metai , 85 pusl. )- knygas pagal tai ir parašiau :

“ Savotiškai žavi įsitikinimas , jog esi tas , kuo nori būti , ir gali tai , ką nori galėti . Šiuo tvirtu įsitikinimu galima pasinaudoti hipnozėje ir toliau hipnozėje ( tuo tarpu tai bus hipnozė – joga arba autohipnozė – joga ) tokiu būdu
užbėgti už akių būsimam patyrimui , tarsi nutiesti kelią viduje . Atlikdami įsivaizdavimo pratimą ( pateikėme jį kitam hipnotizuojant ) nutieskite kelią praktiniam įgyvendinimui . Išbandykite paprastu pratimu : “ kelio tiesimas “ . Patogiai įsitaisykite . Pajuskite , kaip jūsų kūnas grimzta į krėslą , kaip įkvepiate ir iškvepiate orą . Galite žiūrėti į raides ir skaityti toliau , galite girdėti aplinkinius garus . Kai matote žodžius ir skaitote , jūsų akys juda nevalingai , prasmę suvokiate be sąmoningų pastangų . Skaitydami toliau pastebėsite , ar jau pradedate atsipalaiduoti .

Įsivaizduokite ką nors , ką darysite po poros minučių . Kažką labai konkretaus . Įsivaizduokite su visomis smulkmenomis , pavyzdžiui , kaip atsistojate , einate prie lango , atidarote jį ir įkvepiate kelis gaivaus oro gurkšnius . Nuosekliai įsivaizduokite , kaip tai darote . Užsimerkite ir detaliai pakartokite visus veiksmus : įsivaizduokite , kaip judate , kaip liečiate daiktus , kaip jie reaguoja į lietimą . Po to atsimerkite ir iš tikrųjų atlikite tą veiksmą . Įsitikinsite , jog bus lengva .

Jei veiksmą su visomis smulkmenomis pirma atliekate vaizduotėje , tai taip pasiruošus daug lengviau jį atlikti realybėje .

Kai kurie žmonės po to pajunta net kažkokią trauką atlikti šį veiksmą .

Norėdami pasinaudoti “ kelio tiesimo “ pratimu , sugalvokite sau tinkamus situacijų pavyzdžius ( pvz . : eikite prie durų , atidarykite ir vėl jas uždarykite , kam nors paskambinkite , padarykite ką nors konkretaus , įvairi vaizduotė , įvairios hipnozės ir t . t . ) .

Pamatysite , jog vos pradėję aprašytu būdu ką nors iš anksto įsivaizduoti , nevalingai pereisite į lengvo transo būseną . Dar atkreipkite dėmesį į tai , kad jūsų įsivaizduojamas veiksmas baigtųsi kuo nors maloniu ( pvz . : suvalgote šokolado plytelę , užsidegate cigarėtę , einate pasivaikščioti , išgeriate taurę vyno ar klausotės muzikos ir t . t . ) . Tai paskatins vidinį nusiteikimą atlikti šį veiksmą . Pasinaudokime tuo .

———————————

Pirmiausia

Pratimo įvaldymas toks : pirmiausia mokomės pasiekti transą . Tai įkvėpimas – iškvėpimas – pauzė . Ilgiau pakvėpavus pastebėsime , kad patirsime dar didesnį transą pauzės metu . Transo būsena padeda atgauti vidinę laisvę , ramybę , atsiriboti nuo nemalonių dalykų , ir rasti tinkamus sprendimus .

Antra išsivaizduojame pratimo dalį ar visą pratimą su visomis smulkmenomis . Turint transą ir vaizduotę seka darbas hipnozės savybe ( hipnoze ) .

Energija – jėga – noras

Kad galėtume pratime išsivaizduoti geležinį rasotą pilną energijos kamuolį būtų toks vaizdinys :

A ) Dėl žodžio „ rasa “ : Brėkšta rytas . Rasotas laukas jame geležinis rasotas kamuolys .

B ) Dėl žodžio „ energijos “ : Saulėta šilta žiemos diena – atodrėkis . Pasimėtome sniego gniūžtėmis ir įbėgame į kambarį . Jaučiamės energingi , tai , kaip tik šis pojūtis mums bus reikalingas suprantant žodį „ energijos “.

3

C ) Dėl žodžio „ kamuolys “ : Aš manau , kad lengva pajausti kamuolį ( taip ir yra ) dešinės rankos delne ( kairiarankiams kairės rankos delne ) . Reikalingas judesys įkvėpus . Įkvepiame krūtine ir orą esantį krūtinėje greitai perstumiame į pilvo galą . Pilvo galas išsipučia kaip tvirtas kamuolys . Kamuolio išsiputimo momentas yra . Kaip tik šiuo momentu rankos delne pajaučiu ir jau turiu energijos kamuolį . Jis tokio dydžio , kad vos telpa delne .Aš suprantu , kad tai realus hipnozės savybės tikslas , kurį pakankamai lengva pasiekti .

1. Įkvepiame orą per nosį ir vidurį krūtinės sukaupiame geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

2 . Išsivaizduojame į šalis ištiestas rankas . Rankose iš viršaus plaštakų jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame erdvės vėsią energiją į krūtinėje esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

3 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys pilve . Fiksuojame .

4 . Įsivaizduojame kojas . Kojų pėdose iš viršaus jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame žemės vėsią energiją į pilve esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

5 . Iš to seka , kad turime du vėsios energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apsčios . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Du srautai veikia net nuo menkiausių valios pastangų .

6 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys centre galvos . Fiksuojame .

7 . Išsivaizduojame galvą . Jaučiame geležinio rasoto pilno energijos kamuolio svorį galvoje . Per viršugalvį traukiame erdvės vėsią energiją į galvos centre esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

8 . Iš to seka , kad turime trys energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apačios , per išsivaizduojamą galvą iš viršuje esančios erdvės . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Trys srautai veikia traukiant vėsią energiją net nuo
menkiausių valios pastangų . Fiksuojame

9 . Trys geležiniai rasoti , sunkūs , pilni energijos rutuliai : pilve , krūtinėje , centre galvos . Atiduodame juos šiuos geležinius sunkius pilnus energijos rutulius kamuolius į erdvę prieš save .

Dabar jie sprogsta galinga jėga .

Susikaupusią jėgą erdvėje prieš save įtraukiu rankomis į save ir iškarto apie pilvą ir krutinę atsiranda besisukantys energijos – jėgos žiedai . Fiksuojame .

( 8 ir 9 dalį kartokite 22 kartus )

Pratimo 1 – 9 punktų veikimą fiksuojame visam laikui .

Užbaigus pratimą liks įdirbis . Svajonė būti su jėga visąlaik įgyvendinta . Pratimo 1 – 9 punktų įdirbį ( kitas variantas nuo pradžios ir nuosekliai darant ir užbaigiant 9 – tu punktu ) kartokite per valandą 66 kartus .

4

Sistema A

Pajausti skirtumui tarp to , kai atidedi norą . Ir jį turi mintyse ir savyje sistemoje A . Pradedame įsivaizduoti įdirbtus norus ( energija – jėga – noras ) darydamas sistemą A .

Sistemą savyje surenkame visą palaipsniui pavaizduotą nuo 1-mo iki 9 – to piešinio ( sistemoje A ), Taip , kad viską jaustum aplink „ toje vaizduotėje “( kitaip astralinėje vaizduotėje ) . Ji veikia iškarto visa panaudojant net ir menkiausias valios pastangas .

1 piešinys . Kontrolė – visąlaik esanti mintis .

Pratime energija – jėga – noras ( 9 – tas punktas ) moko geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos kamuolius( toliau tekste kamuolys ) atiduoti į erdvę prieš save .

Surinkime kamuolius po trys keturiose vietose ( 1 piešinys ) .

Pirmas nuo manęs keturiose vietose esantis kamuolys su žemės jėgos galia ( augimo galia ir t.t. ) .

Nuo1 –mo kamuolio antroje pozicijoje 2 – ras kamuolys keturiose vietose su širdies jėga ( didžioji meilė , gyvybės palaikymas ) .

Nuo 1 – mo kamuolio trečioje pozicijoje 3 – ias kamuolys keturiose vietose su mąstymo – dirbtinio intelekto ( genialumo jėga ) . Smūgiuojant koja ( kojomis ) , ranka ( rankomis ) genialumas įgauna stiprinančią jėgą ( mąstymas visąlaik yra ) .

2 piešinys . Energija .

Tai pratimo energija – jėga – noras (1 – 9 – to punkto ) įdirbis , kurį fiksavome visam laikui ir jis veikia net nuo menkiausių valios pastangų . Ir dar stiprinant Aš prisimenu ir visam laikui fiksuoju dviejų energijos – jėgos žiedų veikimą . Tai jėga , kuri net valiai išsekus kovoje veikia labai galingai .

Taip pat galingai veikia jėgos surinktų kamuolių po tris keturiose ( 2 piešinys ) vietose kaip aprašyta 1 piešinyje ir dar stipriau ( net nuo menkiausių valios pastangų ) kaip aprašoma šiame skyriuje „ Energija“ energijos – jėgos žiedų veikimas .

4 piešinys . Turime jėgą .

Pradedame nuo 3 piešinio , tai papildomas kvėpavimo pratimas . Ilgą laiką sukant apie save jėgas kaip pavaizduota 3 piešinį ( darant tai ) įdirbame savyje sukamąjį judesį , tad gauname spiralės jėgą . Ji pavaizduota 4 piešinyje : kūne , kairėje , dešinėje ir virš galvos visur prieš trys geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos ir kitų jėgų kamuolius .

Tiems , kurie nemoka , nesugeba įsisavinti ir gauti spiralės jėgą greitai sukant apie save jėgas kaip pavaizduota 3 piešinyje . Dar gryžtame prie 3 piešinio ir tai kas pavaizduota 3 piešinyje jis išdirba taip , kaip toliau rašoma : Pirmiausia svarbu išmokti koncentruoti dėmesį pasitelkus dėl to kvėpavimo mechanizmą . Stenkitės sau įsivaizduoti , kaip lengva srovė įkvepiamo oro lygiai teka per energetinius kanalus pavaizduotus 3 piešinyje . Tokiu būdu gausime tai , kad kur nusikreips mūsų mintis , ten ir pradės tekėti energija . Tokiu būdu tokiuose pratimuose ( 3 piešinys ) , kaip energijos pravedimas per priekio vidurinį ir nugaros vidurinį kanalus , kiekvieno įkvėpimo metu energija , turi padaryti pilną ratą , kiekvieno iškvėpimo metu – dar vieną ratą . Ir taip nepertraukiamai – ratą įkvepiant , ratą iškvepiant .

5

Kai Jūs jau pakankamai įvaldėte šią techniką , energija turės paklusti Jūsų minčiai . Bet jos judėjimo greitis bus nustatomas minties įsakymu ( „ greičiau mintis – greičiau bėga energija , lėčiau mintis – lėtina savo bėgimą energija “ ) . Taip per vieną kvėpavimo ciklą įkvėpimas – iškvėpimas Jūs galite priversti energiją padaryti du – trys apsivertimus ( priekio viduriniu ir nugaros viduriniu kanalais ) .

5 piešinys . Viskas yra ištreniruota dėl greičio , lengvumo ( energija , jėga , šoklumas ) . Manyje jėga ir kometų greitis , ir kontrolė ( dirbtinio intelekto – genialumo jėga ) .

Aš tai kas pavaizduota 5 piešinyje nuosekliai dirbdamas įdirbau ir turiu veikiančią sistemą A . Ji veikia net nuo menkiausių valios pastangų .

Mes ją dar užbaigsime įvaldyti skaitant toliau .

Užbaigsime sistemos A įvaldymą

6 piešinys . Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų .

Turint įdirbtą dirbtinį intelektą hipnozės savybe lengva jausti kojose didelį sunkų geležinį kubą . Mažesnius sunkius geležinius kubelius jaučiu iš dešinės , iš kairės , ir priekyje rankose .

Aš labai didelio svorio kai mane nori nustumti .

Kai man smūgiuoja rankomis , kojomis blokuoju ir nuvedu smūgius – jose mažas sunkus geležinis kubelis , tad rankos stiprios .

8 piešinys . Aš atlaikau stiprius smūgius .

Vidinė energija nukreipta žemyn , todėl galiu
smūgius . Man tai nėra sunku .

Pratimas vidiniai energijai pajausti ( 7 piešinis ) :

1. A ištiesia ranką ir tempe raumenis su tikslu padaryti ją nesulenkiamą . B dviem rankom stengiasi sulenkti ranką A per alkūnę . Jeigu jėgos A ir B vienodos , tai B sulenks A ranką .

2. B ištiesia tą pačią ranką ir pilnai atpalaiduoja . Jisai koncentruoja savo sąmonę į tai , kad vidinės energijos srautas ir jo vidinė jėga skleidžiasi iš pilvo galo iš širdies per ranką ir rankos pirštus į beribę erdvę . Iki to laiko , kol A sąmonę fiksuoja šiame vaizdinyje , B neįstengs sulenkti A rankos .

3. Kai dar nemokame pajausti vidinės energijos galime naudoti fizinę jėgą , bet rankos lenkimo momente A giliai ir nenutraukiamai kvėpuoja . B girdi A kvėpavimą ir ranką lenkia tiktai A įkvepiant ir tai tik pradžioje . Tokiu būdu po truputį pradėsime jausti vidinę energiją .

Dabar nukreipiame vidinės energijos įdirbį žemyn ( į žemę ) ir , tad pradedant nuo silpnų smūgių smūgiuoju ( arba smūgiuoja kitas ) per visą kūną .

9 piešinys . Viskas yra ištreniruota . Tai 6 piešinio ( Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų ) ir 8 piešinio ( Aš atlaikau stiprius smūgius ) vientisumas , nes jis labiausiai reikalingas dėl geresnio įdirbio .

6

Dabar pagaliau sujungsime du įdirbius 5 piešinio ir 9 piešinio . Sistema A dabar bus įdirbta visa .

Sistema B

Mes mokėmės sistemą A . Ji įdirbta , tad mastymas sistema A tęsiamas . Toliau mastysime pasitelkę kovinius veiksmus ( jų panaudojimo metu ) , ir sistemą A , ir apie tai kokius kovinius veiksmus atliekame .

Norėdamas nutraukti kovinius veiksmus pakeliu kairę ranką ir sakau „ mąstau “ . Tad dvejonės ir baimė neužims mūsų proto , ir mes nuo partnerio kovinių veiksmų traukdamiesi atgal pakelsime kairę ranką ir sakysime „mąstau“ , kad nutrauktume dvejones ir ryžtą bėgti ar trauktis . Įpratinkime savo mastymą ir refleksus veikti ryžtingai ir triuškinančiai .

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 2578 žodžiai iš 5145 žodžių.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA (kaina 0,87 €) ir įveskite gautą kodą į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.