Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija
5 (100%) 1 vote

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų produktų klasifikacija

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų

PRODUKTŲ KLASIFIKACIJA

Produktų klasifikacija padės greičiau išsirinkti norimą produktą.Klasifikacija yra sąlyginė, nes kai kurie produktai gali būti naudojami kaip raumenų masės ir jėgos didinimui, taip ir antsvorio problemoms spręsti.Tai pasakytina apie Prostar Whey Protein, Amino 2000 ir BCAA.Šie trys produktai dažnai vartojami didinant raumenų masę ir jėgą, tačiau jie vis dažniau sėkmingai vartojami antsvoriui mažinti, tuomet, kada yra laikomasi griežtos dietos.

PRODUKTAI SKIRTI RAUMENŲ MASĖS / JĖGOS DIDINIMUI IR FUNKCINIŲ SAVYBIŲ GERINIMUI:

Massiwe Whey Gainer

Priedas vartotinas visiems, norintiems padidinti kūno raumenų masę ir jėgą.Asmenys, turintys antsvorį, šį priedą turėtų vartoti atsargiai dėl nemažo angliavandenių kiekio jame.

Raumenų masės ir jėgos didinimui skirtų priedų rinkoje yra didelė pasiūla.Priedai vienas nuo kito skiriasi angliavandenių kiekiu, baltymų koncentracija, baltymų kokybe, vitaminų kiekiu.Pirkėjas, rinkdamasis priedą, turėtų atkreipti dėmesį į du veiksnius:baltymų koncentraciją ir jų kokybę.Tai ir lemia šių priedų kokybę ir kainą.

Massive Whey Gainer turi išskirtinai aukštą baltymų koncentraciją -38 % (daugumoje priedų koncentracija sudaro 20-25 %).Baltymų šaltinis šiame priede yra aukščiausios biologinės vertės Whey (pieno išrūgų) baltymai.Angliavandenių, esančių priede, didžiąją dalį sudaro lėtai įsisavinami gliukozės polimerai, kurie aprūpina organizmą energiją ilgą laiką.Kita angliavandenių dalis yra fruktozė, kuri įsisavinama labai greitai, tačiau turi mažiausiais galimybes iš visų greitai įsisavinamų angliavandenių virsti riebalais organizme. Vienoje priedo porcijoje yra visų pagrindinių vitaminų dienos norma.

Massive Whey Gainer sudėtis (%): Whey baltymai – 38; gliukozės polimerai – 39; kristalinė fruktozė – 22; vitaminai – 0,21; natūralūs kvapai (braškinis, avietinis, vanilinis, bananinis) – 0,79.

Rekomenduojama vartoti: 4 dozatoriaus kaušelius, kurie yra įpakavimo viduje, ištirpinti 533 ml (maždaug 0,5 l) pieno, sulčių ar vandens.Pusė šios porcijos išgerti likus iki treniruotės 30-45 min., – likusią dalį- vienos valandos bėgyje po treniruotės.Ne treniruočių dienomis – pusę porcijos suvartoti tarp valgymų iš ryto, o likusią dalį suvartoti tarp valgymų po vidurdienio.

Crea Pure / Creatine Capsules

Šie du produktai yra identiški savo sudėtimi, jų veiklioji medžiaga yra kreatinas. Kreatinas yra vienas iš labiausiai vartojamų maisto priedų. Jį vartoja įvairių sporto šakų atletai. Vien tik JAV 1999 metais šio produkto buvo parduota 2,5 mln. kilogramų. Šis faktas byloja apie kreatino efektingumą ir jo nekenksmingumą organizmui.

Kreatinas teikia raumenims energiją, kuri reikalinga ypatingai greitiems judesiams atlikti. Kreatino poveikis organizmui: 1. jėgos ir raumenų masės padidėjimas; 2. pagerėja darbingumas atliekant didelio intensyvumo pratimus ir pagerėja atsistatymas po fizinių krūvių; 3. pagerėja ištvermės savybės ir mažėja riebalinis audinys.

Labai daug rekomendacijų, kaip pagerinti kreatino įsisavinimą organizme ir kada jį geriausia vartoti. Paskutiniai tyrimai rodo, kad geriausia kreatiną vartoti su baltymų/angliavandenių mišiniu prieš ir po treniruotės.

Kreatino teigiama įtaka organizmui pasipildo vis naujais faktais. Lygiai taip pat kinta rekomendacijos jį vartoti.Yra du pagrindiniai būdai vartoti kreatiną: 1. Su „užkrovos faze“ – maždaug po 20 g kasdien (0,25-0,3 g/ 1 kūno masės kilogramui) 4 – 5 dienas.Suvartoti šį kiekį per 4 – 5 kartus dienoje. Vėliau – 4 – 5 savaites po maždaug 5 g (0,02 – 0,05 g/1 kilogramui kūno masės). Po to daroma vienos savaitės pertrauka, ir ciklas kartojasi. 2. Vartoti po 3 – 5 g kasdien 4 – 5 savaičių bėgyje. Po to daroma vienos savaitės pertrauka, ir ciklas kartojamas.

Abu vartojimo būdai turi būti pasirenkami individualiai arba pagal trenerio rekomendacijas.Būdas su „užkrovos faze“ dažnai taikomas pirmą kartą vartojantiems kreatiną arba „nekantriems“ sportininkams.

PRODUKTAI SKIRTI ANTSVORIO MAŽINIMUI IR AKTYVIOS RAUMENŲ MASĖS PALAIKYMUI:

Prostar Whey Protein

Produktas skirtas tiems, kurie nori sumažinti antsvorį bet neprarasti raumeninio audinio, taip pat profesionaliems sportininkams prieš varžybas.

Tai yra išimtinai baltyminis produktas, gaminamas iš pieno išrūgų naujausių technologijų metodais. Jo sudėtis yra nepakeičiamų ir pakeičiamų amino rūgščių mišinys, praturtintas amino rūgštimis šakotomis grandimis (BCAA).

Savo biologine verte pranašesnis už kiaušinių baltymų koncentratus, kuriuose BCAA ir nepakeičiamų amino rūgščių santykis nėra idealus.

Whey baltymai padidina ląstelinio gliutationo kiekį. Gliutationas yra organizme gaminamas antioksidantas, taigi šie baltymai stiprina organizmo imuninę sistemą.

Jie patenka į kraują greitai, maždaug per 15 – 20 min., todėl jie gali būti naudojami, tais atvejais, kada organizmą reikia greitai aprūpinti baltymais (pvz.: atliekant treniruotę ryte nevalgius).

Rekomenduojama vartoti: vieną kaušelį (jis yra įpakavimo viduje) produkto ištirpinti stiklinėje vandens arba lieso pieno. Vartoti prieš pat treniruotę arba iš karto po jos.

Amino 2000

Amino rūgštys rekomenduojamos
sportininkams, norintiems išlaikyti kūno masę ir priaugti raumeninio audinio.

Šios amino rūgštys lemia raumeninio audinio augimą, padeda greičiau atsistatyti po dažnesnių ir intensyvesnių treniruočių.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 798 žodžiai iš 1575 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.