Robbie williams
5 (100%) 1 vote

Robbie williams

Robbie Williams yra vienas žymiausių ir mėgstamiausių Didžiosios Britanijos dainininkų. Jis gimė 1974 vasario 13 dieną. Talentą maivytis turbūt paveldėjo iš savo tėvo – komiko. Muzikinę karjerą jis pradėjo grupėje “Take That”, išpopuliarėjusią visame pasaulyje, ir pardavusią daugybę savo įrašų. Grupės lyderis buvo Gary Barlow, o ne Robbie, būtent jam po grupės išsiskyrimo ir buvo žadama svaiginanti solisto karjera, tačiau iškilo tik Williams’as. Jis pirmasis paliko grupę ir 1996 liepos 29 dieną išleido pirmąjį savo singlą, George Michael’o hitą – Freedom (“Laisvė”), užkopusį į antrą UK TOP 40 vietą. O 1997m. rugsėjo 29 dieną Robbie išleido pirmąjį savo albumą “Life thru a lens” („Gyvenimas pro lęšį“), kuris užėmė pirmą perkamiausių albumų topo vietą. Prie šios sėkmės prisidėjo ne tik geri kūriniai, tokie kaip: “Lazy Days” (“Tingios dienos”), “Old Before I die” („Senas prieš mirtį“), ir žinoma “Let Me Entertain you” (“Leisk man tave linksminiti”) bei baladė “Angels” (“Angelai”), bet ir skandalingi dainininko išsišokimai, meilės romanai. Antrąjį savo albumą Robbie išleido 1998 spalio 26 – Nr.1 Didžiojoje Britanijoje. Jis susilaukė pripažinimo ir šlovės nepaisant arogantiško ir iššaukiančio dainininko elgesio tiek scenoje, tiek ir tikrame gyvenime. Iš šio albumo išleisti singlai taip pat tapo hitais tėvynėje. 1999 m. Williams’as pabandė užkariauti Šiaurės Ameriką išleisdamas albumą “The Ego Has Landed”, tačiau jam nepavyko sužavėti amerikiečių ir nesusilaukė tokio pasisekimo kaip Europoje.

Iki šiol vienas iš geriausių ir sėkmingiausių Robbie Williams albumų yra 2000 m. rugpjūčio 28 dieną išleistas “Sing When You’re Winning” (“Dainuok, kai laimi”) . Jis vos nelaimėjo Brits apdovanojimų statulėlės kaip geriausias metų albumas, bet titulinė šio albumo daina “Rock DJ” vis dėlto laimėjo geriausio metų singlo apdovanojimą, o pats Robbie Williams’as gavo Brits statulėlę kaip geriausias Didžiosios Britanijos atlikėjas vyras. MTV apdovanojimuose 2000 metais “Rock DJ” laimėjo geriausios dainos statulėlę. Be abejo pasisekimo susilaukė ir kitos šio albumo dainos: “Road to Mandalay” (“Kelias į Mandalay”), “Eternity” (“Amžinybė”), “Supreme” (“Viršūnė”) ar su Kylie Minougue įrašyta “Kids” (“Vaikai”). Kai kurie teigia, kad šis albumas susilaukė tokios sėkmės ir dėl Robbie draugystės su viena mėgstamiausių britų dainininkių Geri Halliwell. Laikraščiuose 2000 metų vasarą vos ne kiekvieną dieną buvo rašoma apie žvaigždžių atostogas Prancūzijos Rivjeroje. Kad ir kaip būtų, albumas yra tikrai vertas dėmesio.

Toliau sekė dainininko albumas “Swing When You’re Winning” (“Siūbuok kai laimi”), išleistas 2001 lapkritį. Šiame albume sudėtos Robbie perdainuotos Franko Sinatros ir kitų to laikmečio dainininkų kūriniai. Šio albumo stipriausia daina yra su žymia aktore Nicole Kidman įrašyta “Somethin’ stupid”. Daug kalbų susilaukė ir šios dainos vaizdo klipas ir ,žinoma, pasklido kalbos apie šių žvaigždžių romaną. Naujausiomis žiniomis Williams’as šiuo metu susitikinėja su amerikiečių modeliu ir stengiasi tobulinti savo kaip aktoriaus sugebėjimus. Jis labai norėtu suvaidinti kuriame nors filme, tą pasako ir jo dainos “I will talk and Hoolywood will listen” (“Aš kalbėsiu, o Holivudas klausysis”) žodžiai.

Pats naujausias ir spėjęs susulaukti nemažesnio pasisekimo, nei senesni albumai yra puikus darbas “Escapology”. Kol kas daugiausiai dėmesio susilaukė šį albumą pristatanti daina “Feel” (“jausti”). Tai daina apie meilę, apie jausmus, nusivylimus. Ji spėjo pabuvoti ne tik Didžiosios Britanijos top’ų viršūnėse, bet ir kitų šalių geriausių dainų sąrašų pirmoje vietoje. Lietuvoje „Feel“ radijo stoties M-1 top’e pirmoje vietoje jau laikosi aštunta savaitė. Tai rodo, kad ir lietuviai nėra abejingi skandalingajam Robbie Williams.

Pop ir Rock muzikos žvaigždė Robbie Williamsas gali būti tituluojamas didžiausia Didžiosios Britanijos žvaigžde nuo „bitlų“ laikų – 650 tūkst. bilietų į jo koncertus buvo parduoti per septynias valandas, tai yra vidutiniškai daugiau kaip po tūkstantį bilietų per minutę.

Šiuo metu Jūs matote 69% šio straipsnio.
Matomi 660 žodžiai iš 962 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.