Roko legenda – ozzy osbourne biografija
5 (100%) 1 vote

Roko legenda – ozzy osbourne biografija

Ozzy Osbourne’as – roko legenda, metalo tėvas… Apie jį žino visas pasaulis: šį dainininką pažysta nuo tolimų Japonijos krantų iki Amerikos. Ozzy Osbourne’as – kultinės satanistinio roko grupės “Black Sabbath” (Juodasis šeštadienis) vokalistas. Savo muzikoje jis šlovina visas okultizmo ir satanizmo apeigas – nuo juodųjų mišių iki žmonių aukojimo. Ozzy būdinga agresija, neapykanta, save jis vadina “tamsos valdovu” ir scenoje nevengia nukąsti galvos kokiai virpančiai iš baimės vištai, o valgyti šikšnosparnius praktiškai tapo jo kasdienybe… Tačiau jis yra viešai pareiškęs, kad neturi nieko bendro su satanizmu.

John Michael Osbourne gimė John Thomas Osbourne ir jo žmonos Lillian šeimoje, guodžio 3 dieną, 1948 metais, Birminge, Anglijoje. John’as Thomas buvo profesionalus stalius, o Lillian dirbo mašinų gamykloje.John’as buvo vienas iš 3 brolių ir 3 seserų. Kai jis mokėsi mokykloje, buvo vadinamas “Ozzy”, tai buvo jo pavardės sutrumpinimas. Ozzy’s gimė labai neturtingoje šeimoje. Jis turėjo labai mažai drabužių. Tiesą sakant, viename inteviu jis pasakė, kad turejo tik vienus marškinius, vienas kelnes ir vieną švarką. Taip pat Ozzy’s turėjo miegoti vienoje lovoje kartu su 3 savo seserimis ir 2 broliais. Būdamas 15, Ozzy’s išeina iš mokyklos ir pradeda dirbti santechniko padėjėju. Šis darbas netrunka ilgai, ir Ozzy’s pereina dirbti į skerdyklą. Čia jis išmoksta 250 galvijų į dieną skerdimo ir avių vilnos kirpimo. Šis darbas trunka kelis mėnesius, kol Ozzy’ui jis atsibosta ir jis pradeda dirbti ten pat, kur ir jo mama, Lucas mašinų gamykloje. Nepatenkintas mažu atlyginimu, Ozzy’s pakreipia savo gyvenimą nusikaltimų keliu. Jis pradeda apiplėšinėti mažas drabužių parduotuves ir namus. Policija jį pagauna ir uždaro į Winson Green kalėjimą, kuriame jis praleidžia 6 savaites už įsilaužinėjimą. Per šias 6 savaites Ozzy’s išsitatuiruoja dabar žymiąją savo tatuirutę “O-Z-Z-Y” ant kairės rankos krumplių, žodį “Thanks”(liet. Ačiū) ant delno ir laimingus veidelius and kiekvieno kelio, kad linksmintų jį, kai prabus ryte.

Ozzy’s labai mėgo grupę “THE BEATLES”. Jis norėjo būti būtent toks kaip jie. Vieną kartą, beieškodamas darbo, Ozzy’s sutinka savo seną draugą, kuris buvo ką tik sukūręs grupę „Approach“. Ši grupė neturėjo vokalisto, taigi Ozzy’s pasako, kad jis yra daininkas. Grupė “Approach” jam nepatinka, tagi jis ją palieka ir prisijungia prie kitos, kuri vadinasi „Music Machine“. Šioje grupėje Ozzy’s taip pat ilgai neužsibūna, jis ir jo draugas Terrance’as Butler’is (dabar zinomas kaip “Geezer”) suformuoja grupę pavadinimu “Rare Breed“. Ši gupė netampa sėkminga, taigi Ozzy’s ideda skelbimą į vietinį laikraštį, kuriame parašyta, kad:

OZZY ZIG – VOKALISTAS – KURIA GRUPĘ

Tuo tarpu du vaikinai, kurių vardai Bill’as Ward’as ir Tony’s Iommi’s, sukuria grupę pavadinimu “The Rest“, kuri vėliau persivadina į „Mythology“. Taigi jie pamato Ozzy’o skelbimą ir pagalvoja, kad tai gali būti tas pats Ozzy’s, kuris mušdavosi žaidimų aikštelėje, būdamas jaunesnis. Taigi jie randa adresą, ir pasirodo, kad tai tas pats Ozzy’s. Jie visi susieina ir sukuria grupę, pavadintą „Polka Tulk“. Ji sudaryta iš 6 žmonių: Ozzy’o Osbourne’o, Bill’o Ward’o, Tony’o Iommi’o, Geezer’o Butler’o, Jimmy’o Phillips’o ir Clark’o. Jie groja bliuzo/džiazo stiliaus muziką, kuri nepatinka Philips’ui ir Clark’ui, taigi jie išeina iš grupės. O “Polka Tulk” pasivadina “Earth”.

Grupė koncertuoja labai mažai ir uždirba nedaug pinigų. Vieną dieną Geezer praeina pro teatrą, kuriame vaidinamas spektaklis, pavadintas “Black Sabbath” (liet. Juodasis šeštadienis). Geezer, grižęs namo, pasitaria su kitais grupės nariais, ir visi nusprendžia pervadint savo grupę į “Black Sabbath”, kuri turi būti tamsi, baisi ir nauja grupė. Ji pradeda groti mažuose klubuose ir įgauna populiarumo. Jim’as Simpson’as tampa nauju grupės vadybininku. Tada grupė pradeda groti daugybėje klubų, bet ji nepatenkinta auditorija, kuri jų nesiklauso. Tuomet jie nusprendžia, kad grupė gros tokią muziką, kuri bus labai garsi, kad žmonės negalės išgirst net savo minčių, o turės klausyt jos nors per jėgą.

1970 metų vasario mėnesį, 13 dieną, penktadienį, išeina “Black Sabbath” albumas “Black Sabbath”. Išleidus šį albumą, grupės gerbėjų ratas vis auga, o jame atsiranda labai daug savamokslių raganų ir satanistų. Vieną kartą grupė yra paprašoma koncertuoti satanistiškoje ceremonijoje. 1970 metais, spalio mėnesį, grupė išleidžia savo antrą albumą “Parnoid“. Albumas pasiekia 1 vietą. Gruodžio mėnesį primasis “Black Sabbath” albumas tampa platininiu. Ozzy’s veda Thelma Mayfair. Kovo mėnesį antras albumas “Paranoid” pasiekia 12 vietą U.S. populiariausių dainų top’e. Parduota 4 milijonai šio albumo kopijų. 1971 metų pabaigoje išleidžiamas trečias albumas “Master Of Reality“. Kelios dainos šiame albume buvo tokios, kurios neprieštaravo religijai, tačiau kitų žodžiuose vyravo blogis. Rugsėjo mėnesį albumas pasiekia 5 vietą U.K. populiariausių dainų top’e ir 8 U.S. Jis pasiekia platininio statusą ankščiau nei pirmasis albumas. Ketvirtasis “Black Sabbath” albumas
pavadintas „Volume 4“. Taip pat šiais metais Ozzy_s susilaukia dukters vardu Jessica Starshine Osbourne.

1974 metais išleidžiamas dar vienas albumas – „Sabbath Bloody Sabbath“. Buvo parduota apie milijonas kopijų.

1975 metais “Black Sabbath” lieka be antro vadybininko. Išleidžimas albumas „Sabotage“. Taip pat gimsta pirmas Ozzy’o sūnus Louis Jon Osbourne.

1976 metais išeina albumas „We Sold Our Souls For Rock And Roll“, kuris pasiekia 35 vietą U.K. ir 48 vietą U.S. populiariausių dainų sąraše. Grupė pasisamdo naują vadybininką Don’ą Arden’ą. Taip Ozzy’s sutinka Sharon Arden (dabar Sharon Osbourne). Don’as yra Sharon tėvas. 1976 metų pabaigoje išleidžiamas „Technical Ecstasy“ albumas.

Šiuo metu Jūs matote 30% šio straipsnio.
Matomi 957 žodžiai iš 3172 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.