Savianalize referatas
5 (100%) 1 vote

Savianalize referatas

Visų pirma norėčiau pasakyti, kad apie save labai sunku kalbėti, apie tai geriau žino mano šeima, draugai ir pažįstami. Iš šalies visada geriau stebėti žmogų.

Apie save galiu pasakyti, jog esu patenkinta savo gyvenimu – nežiūrint į tai, kad gal, kas nors mano kitaip. Remdamasi Aizingo testu esu CHOLERIKAS. Esu labai aktyvi, energinga, linksma,mėgstu bendrauti su žmonėmis. Mėgstu dominuoti: tarp draugų, šeimoje. Kartais būnu grubi, rūsti, šalta. Labai dažnai keičiasi nuotaika, bet niekada, netgi kai esu labai pikta ir be nuotaikos, nenoriu įskaudinti artimą žmogų: tėvus, draugus. Visi labai dažnai sako jog atrodau pikta, kažkuo nepatenkinta – būnu ir tokių minučių, bet dažniausiai tai tik apgaulingas vaizdas, viduj viskas gerai. Mėgstu gerai linksmintis ir linksminti kitus. Mano draugai ir pažįstami pasakė, jog dažnai reikėtų šypsotis ir būti su gerą nuotaiką.

Aš – žmogus “degtukas”, greitai užsidegu. Galiu kritikuoti kitus, bet negaliu pakeisti, kai kritikuoja mane.

Esu EKSTRAVERTAS. Kaip jau sakiau mėgstu bendrauti, gerai linksmintis, būti geroj kompanijoj ir visiškai nemėgstu sėdėti namie viena. Bet būna ir tokių minučių, nors labai retai, kai reikia ką nors svarbaus apgalvoti, gerai apmąstyti ar paprastai norėsi pailsėti nuo visų. Tada išsijungiu telefoną, sakau tėvams, jog manęs, jeigu kas užeis, nėra. Draugai jau žino mano natūrą, dėl to ir nekreipia daug dėmesio. Turiu daug draugų, labai gerų, jie visada sako tiesą į akis, todėl žinau kaip ir su kuo reikia bendrauti. Jie paprastai priima mane tokią, kokią aš esu su visom teigiamom ir neigiamom savybėmis. Esu toks žmogus, kuris turi du veidus. Aš tai taip suprantu: šeimoje, su draugais (t.y. su artimiausiais žmonėmis) elgiuosi kitaip negu su paprastais pažįstamais. Bet, kai tie pažįstami tampa draugais, pradedu irgi geriau bendrauti, kalbėti apie paslaptis ir t.t. Jie pažįsta mane, aš pažįstu juos- kodėl gi netapti draugais?

Atėjau į šią kolegija nieko nepažįstanti, bet pirmą dieną jau susipažinau su daugelių (su jais iki šiol labai gerai susišneku, netgi radau drauges).

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 366 žodžiai iš 708 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.