Sisifo darbas per literatūros pamoką1
5 (100%) 1 vote

Sisifo darbas per literatūros pamoką1

Daug kas žemėje amžinai kartojasi- liūtys, meilė, juokas, o ypač- klaidos, kurios gali žmogų pražudyti, kaip ir atsitiko Sisifui.

Gyveno Sisifas laimingai ir turtingai savo prabangiuose rūmuose puotas keldamas. Pasižymėjo jis klastingumu, gudrumu ir apsukrumu. Šiomis savo savybėmis jis sugebėjo net niūrųjį Hado karalystės dievą Tanatą apgauti. Tačiau už savo klastas ir apgaules jis buvo žiauriai nubaustas. Juk užmigti laimingam- irgi talentasš Sisifas galbūt buvo per daug laimingas gyvendamas ir neregimais siūlais tarsi prisirišo prie jį supančios aplinkos, žmonių.

Atėjo išsiskyrimo valanda, siūlai įsįtempė, tačiau Sisifas lengvai nepaleido. Kai jau turėtų atsiskirti nuo savo kūno, nuo gyvenimo, pasitelkdamas savo gudrybes jis sugeba išlikti. Tačiau Sisifas tėra tik žmogus, dievų kūrinys ir norint jį sunaikinti nereikia visos visatos.

Kuome Sisifas patenka į pomirtinį gyvenimą, jis yra pasmerktas ritinti į aukštą, statų kalną didžiulį akmenį. Mes,eidami gyvenimo keliu, kartu stumiame akmenį. Pasiekę kelio galą sustojame ir neatsigręžę atgalios paliekame visus sunkumus, užmiegame amžinuoju miegu: Sisifui teko kita dalia. Jis turi amžinai ritinti akmenį. kai jau mato kalno viršūnę, kelio pabaigą ir trūksta tik kelių stumtelėjimų, akmuo su tenksmu rieda žemyn. Taip ir ridena jis tą sunkią naštą.

Šiuo metu Jūs matote 61% šio straipsnio.
Matomi 223 žodžiai iš 366 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.