Skaiciu fi
5 (100%) 1 vote

Skaiciu fi

skaicius fi =1.618. paprastai fi yra laikomas graziausiu skaiciu pasaulyje. skaiciu fi buvo isvestas is fibonacio sekos.si seka garsi ne tik tuo kad dvieju greta esanciu skaiciu seka lygi treciajam bet ir tuo kad gretimu dvieju skaiciu dalmenys stulbinamai panasus ir apytiksliai lygus 1.618 tai yra skaiciui fi. nepaisant lyg mistiskos matematines kilmes labiausiai yra stulbinamas kitas fi bruozas: sis ksaicius gamtoje yra esminis visa ko pagrindas. augalai, gyvunai ir net zmones turi tokiu erdziniu savybiu, kurios tarpusavuje sutinka taip kaip skaicius fi sutinka su 1. atsizvelgiant i tai kaip daznai gamtoje aptinkamas skaiciu fi, negalima kalbeti apie joki atsitiktinuma. taigi senuju laiku gyventojaj mane, kad skaiciu fi turejo sumanyti Visatos kurejas. pirmieji mokslininkai viena kablelis sesis viena astuonis pavadino dieviskaja proporcija.

Jejgu niekada nesate per biologijos pamoka girdeje apie sy skaiciu tada jums reiketu suzinoti,kad bet kurio pasaulio avilio jame gyvenanciu biciu skaiciu padalijusi is bitinu skaiciaus, visada gausite ta pati atsakyma.

ka visa tai turi bendra su menu? garusis leonardo da vincio nuogalis – ,, Vitruvijaus zmogus“, pavadintas Marko Vitruvijaus, puikaus romenu architekto, isgyrusio dieviskaja proporcija savo veikale De Architektura, vardu. niekas geriau uz Da vinci nesuvoke dieviskosios zmogaus kuno strukturos. Da Vincis iskasdavo lavonus noredamas ismatuoti tikslias zmogaus kaulu strukturos proporcijas. jis pirmasis yrpde,kad zmogaus kunas yra sudarytas is ,,statybiniu“ vienetu, kuriu vieno su kitu santykis visada atitinka vienoda proporcija, lygia fi.. pvz ismatuokite atstuma nuo peties iki pirtu galiuku, ir gauta skaiciu padalinkite is atstumo, nuo alkunes iki pirstu galiuku. arba padalykite skaiciu gauta ismatavus atstuma nuo klubo iki grindu, is atstumo nuo kelio iki grindu, visada gausite ta pati atstuma lygu fi.

Šiuo metu Jūs matote 63% šio straipsnio.
Matomi 265 žodžiai iš 420 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.