Sventes dokumentas
5 (100%) 1 vote

Sventes dokumentas

Kad gimtadienis būtų smagus

2007 birželio 05

Vaiko gimimo diena – viena svarbiausių šeimos švenčių. Kaip ją atšvęsti, kad ir vaikų norai būtų išpildyti, ir šventės idėja atitiktų tėvų galimybes? Jei fantazija kasmet vis senka, o šių metų šventei nieko naujo nesugalvojote – šis straipsnis kaip tik jums. Galbūt viena ar kita idėja jums bus nauja.

Rašyti komentarą (25 Komentarai) Skaityti toliau…

Velykų stalo puošmena

2007 balandžio 05

Seniau per Velykas ant šventinio stalo būdavo statomas jaunas medelis ar jo šakų puokštė (paprastai 9-12 šakelių), ant kurių buvo tvirtinami 9 arba 12 margučių (šie skaičiai laikyti magiškais, nešančiais laimę). Medelį dar puošdavo lizdeliais, kaspinais, sausainiais ar popierinėmis gėlėmis. Tikėta, kad kiaušiniai nuo šio medelio neša laimę ir sėkmę. Pasidomėjome, kaip šiemet savo namus ir šventinį stalą ruošiasi papuošti forumo dalyvės supermamos. Štai keletas jų idėjų:

Rašyti komentarą (15 Komentarai)

Skaityti toliau…

Velykų vaišės

2007 balandžio 04

Velykos yra svarbiausia daugelio krikščionių šventė. Sugrįžę iš bažnyčios namo, visi pasveikina su šventėmis namiškius ir kartu su visa šeima sėda už šventinio stalo. Didžiajai pavasario šventei galima pasigaminti originalių, šiuolaikiškų ir gardžių vaišių.

Ką šiemet ant Velykų stalo patieks supermamos?

Štai keletas forumo dalyvių jau išbandytų ir rekomenduojamų receptų:

Rašyti komentarą (13 Komentarai)

Skaityti toliau…

Velykų margučiai

2007 balandžio 03

Margas margas margučiukas, drūtas mielas smailučiukas… Velykų šventė jau po keleto dienų! Pasidalinkime patirtimi, kaip dažome Velykinius margučius? Kokias medžiagas naudojame? Kokie augalai natūraliai nudažo kiaušinius? Kaip pasiruošti natūralius dažus? O kaip marginti kiaušinius vašku? Štai keletas Supermama.lt Forumo dalyvių patarimų. Lauksime ir jūsų komentarų, idėjų, naudingų patarimų!Rašyti komentarą (23 Komentarai)

Skaityti toliau…

Prisipažink, kad myli 16 pasaulio kalbų!

2007 vasario 13

„I love you“ (anglų)

„Je t’aime“ (prancūzų)

„Ich liebe dich“ (vokiečių)

„Ti amo“ (italų)

„Te amo“ (ispanų)

„S’agapo“ (graikų)

„Te amo“ (portugalų)

„Thaim in grabh leat“ (airių)

Rašyti komentarą (15 Komentarai) Skaityti toliau…

Niekutis, ar brangenybės?

2007 vasario 12

Kodėl vienoms moterims vyrai dovanoja automobilius, vasarnamius užsienyje, o kitoms lieka tik raktų pakabukai ir rėmeliai nuotraukoms?.. Vyro dovanos Jums kaina priklauso ne tik nuo jo šykštumo/dosnumo, bet ir nuo… to, kaip Jūs priimate dovanas.

“Amazonė“. Šio tipo moteris visada žino, ko norėtų dovanų. Todėl ji niekada neleidžia vyrui rinkti pačiam. Jos partneriui tai patogu: nereikia lakstyti po parduotuves ir sukti galvos, ar pasirinkimas vykęs. Štai kodėl „amazonės“ neturi nereikalingų dovanų. Šventės

Padovanok jam pasaką

2007 vasario 07

Romantika negali būti tradicinė, ji turi būti paslaptinga, masinanti ir užburianti. Kažkas visiškai netikėto. Ar dažnai pati kviečiate vyrą praleisti romantišką vakarą restorane? Ne zirziate, kad jis niekur jūsų nenusiveda, o pati kviečiate? Ir dar suintriguojate. Paslaptys vyrus užveda! Viena kita užuomina, daug žadanti šypsena, puošnūs apdarai… Padovanokite jam pasaką. Dabar visus traukia Rytai. Susiraskite mielą rytietišką kavinę: minkštasuoliai ir pagalvėlės, etniniai ornamentai ir muzika, egzotiška virtuvė ir specifiniai aromatai, užburiantys šokiai…

Rašyti komentarą (16 Komentarai)

Skaityti toliau…

Valentino dovana Jam

2007 vasario 06

Minkšti žaisliukai ir atvirutės – „valentinukai“ vyrams patinka kur kas mažiau nei moterims. Vyrai mėgsta praktiškas dovanėles. Juos apima begalinis susižavėjimas, išvydus įvairius technikos „stebuklus“, kurių jiems gyvenime reikia tiek pat, kaip ir mums gėlyčių, meškučių ir atvirukų. Pavyzdžiui, nusipirkę naują kompiuterį su begale fantastiškų galimybių jie nuoširdžiai stebisi, kai klausiame, „kam mums kalbėtis internetu, jei galime susikambinti?“ Jie dievina techniką, ir taškas.

Rašyti komentarą (19 Komentarai) Skaityti toliau…

Aš esu geriausia Valentino dovana jam!

2007 vasario 05

Moterims skirtuose žurnaluose, artėjant Šv.Valentino dienai, dažnai randame patarimų pasimokyti masažo ar erotinių šokių. Jie ir vėl aktualūs – šventinis vakaras jau ant nosies! Tačiau nudžiuginti savo brangiausią galite net ir neturėdama daug laisvo laiko ir pinigų. Pakaks ir fantazijos! Ypatingas meniu – banalus, bet labai veiksmingas variantas, išmėgintas milijonų moterų visame pasaulyje. Ką įdomaus dar galėtume sugalvoti?Rašyti komentarą (16 Komentarai)

Skaityti toliau…

Kokia dovanėlė sau bus maloni ir Jam?

2007 sausio 31

Artėjant Šv.Valentino dienai kasmet susirūpiname, kokią malonią staigmeną šventinį vakarą galėtume pateikti savo antrajai pusei? O gal galima pasidovanoti sau tai, kas būtų be galo malonu ir Jam?..

Žinoma! Žibantys ir šviečiantys apatiniai drabužiai – ekstravagantiška ir seksualu!

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 783 žodžiai iš 1542 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.