Swot kursinis
5 (100%) 1 vote

Swot kursinis

Planas

1. Įmonės veiklos pristatymas

2. SWOT analizė

2.1 Išorinės aplinkos vidaus analizė

2.2 Vidinės aplinkos vidaus analizė

2.3 Personalo analizė

2.4 Veiklos analizė

3. Strateginiu alternatyvu analizė ir ju parinkimas

3.1 Bostono konsultacinės grupės (portfelio) metodika

3.2 Verslo vnt. Strategijų numatymas general electric metodas

4. AB “Lietuvos geležinkeliai” misija, tikslai ir uždaviniai

1.Įvadas

Klaipėdos geležinkelio stotis yra AB “Lietuvos geležinkeliai” Krovinių vežimo struktūrinis pavaldinys. Pagal darbo pobūdį stotis yra prekių, pagal darbo apimtį aukščiausios klasės.

Stotis susideda iš 5 kelynių:

· Pagrindinio

· Kaupimo ir išvykimo

· Pauosčio

· Anglinės

· Uosto

Klaipėdos stoties pagrindinė veikla – traukinių priemimas ir išleidimas, sąstatų formavimas ir išformavimas, vogonų nuvarymas ir atvarymas į miesto įmonių privažiavimo kelius, AB “KLASKO” ir AB “Klaipėdos nafta”. Klaipėdos stotis neturi juridinio asmens teisių, rengia dalines finansines ataskaitas (išlaidų ataskaitas), apskaičioja stoties darbuotojų socialinio draudimo įmokos ir fizinių asmenų pajamų mokesčius, rengia statistines ataskaitas. AB “Lietuvos geležinkeliai” finansuoja Klaipėdos geležinkelio stotį vadovaudamasi pagrindinės veiklos išlaidų planu.

Klaipėdos geležinkelio stoties veiklą reglamentuoja normatyviniai techniniai dokumentai, protokolai, susitarimai, LR įstatymai kiti teisės aktai, AB “Lietuvos geležinkeliai” įstatai, potvarkiai, taisyklės, instrukcijos, stoties nuostatai, kolektyvinė sutartį ir kiti norminiai aktai.

Klaipėdos geležinkelio stotyje finansinė atsakomybė parengta vadovaujantis buchalterinės apskaitos pagrindų įstatymų ir kitų LR Vyriausybės nutarimų finansinės apskaitos bei atskaitomybės sudarymo nuorodomis.

2. AB “Lietuvos geležinkeliai” išorinės ir vidinės aplinkos analizė

Susipažinus su AB “Lietuvos geležinkeliai” veikla, misija ir tikslais galime pradėti analizuoti jos ypatybes ir pranašumus, trūkumus,t.y. padaryti SWOT analizę.

2.1 AB “Lietuvos geležinkeliai” išoriniai veiksniai

Strateginio proceso organizacijoje svarbia grandimi yra išorinės aplinkos strateginė analizė. Aš panagrinėsiu pagal išorinės aplinkos tyrimo sritis tuos išorinius objektus, kurie ženkliai įtakuoja Bendrovės veiklą ir jos rezultatus.Galimybės Gresmės

Prest analizė

Politinių teisinių aspektu

· Lietuva turi geras perspektyvas didinti tranzitinius pervežimus tarp Rusijos, Baltarusijos ir Vakarų Europos šalių, ypač plėtojant kombinuotus pervežimus, kuriuose dalyvauja geležinkeliai.

Ekonominių aspektu

· ”Lietuvos geležinkeliai” visoms ekspedicinėms kompanijoms nustatė vienodus tarifus.· Norint pritraukti kuo daugiau krovinių į pirmąjį Kretos koridorių čia taikoma nuolaidų sistema.· Supaprastintos tranzitinių krovinių muitinės procedūros. · Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę pervežimo ir krovimo tarifai kurį laiką tikrai buvo dideli, gerokai sumažėjo krovinių srautas.· Jeigu nebus atsižvelgta į rinkos konjunktūrą, laiku nesureaguota į pakitusias sąlygas, galima pražiopsoti krovinius.

Technologinių aspektu

· Kroviniai į ir iš uosto atvežami saugiai ir tiksliai pagal nustatytą grafiką;· Sparčiai diegiame informacines sistemas, kurių paskirtis – stebėti ir kontroliuoti krovinio transportavimą· Klaipėdos uosto pietinėje ir šiaurinėje dalyje yra įrengtos dvi aukščiausio lygio krovinių pervežimo servisą teikiančios stotys ”Draugystė” ir “Klaipėda”· Keltas, kuris vienu metu gali gabenti 103 vagonus, 506 kilometrų atstumą įveikia per 18 valandų.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 484 žodžiai iš 927 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.