Televizijos laidų populiarumas tarp jaunimo
5 (100%) 1 vote

Televizijos laidų populiarumas tarp jaunimo

Televizijos laidų populiarumas tarp jaunimo

Šiandieninis jaunimas didžiąją laiko dalį praleidžia prie televizoriaus ekranų. Mano nuomone, labiausiai žiūrimos merginų laidos yra „Nomeda“, „TV Pagalba“, „Be Tabu savaitė“, „Labirintai“, „Myli-nemyli“. Populiariausios laidos tarp jaunuolių: „Komanda“, „Nomeda“, TV Pagalba“, „Euroliga“, „Kompiuterija“, „NKTV“. Šios laidos nėra skirtos konkrečiai jaunimui, bet jos labiausiai atitinka šešiolikmečio poreikius. Šiose laidose nagrinėjamos jaunimo temos, jiems rūpimi klausimai. Jaunimas žiūri ir animacinius filmukus. Merginoms labiausiai patinka „Simpsonai“, kuris nėra nei kovinis, nei žiauraus siužeto, o tiesiog apie Simpsonų šeiminėlės gyvenimą. O vaikinai mėgsta pažiūrėti „Dragonball Z“, kuris populiarus visame pasaulyje savo kovomis ir žanru, kurio nesupranta suaugusieji.

Tėvai dažnai nesupranta jaunimo žiūrimų laidų, nes jie mano, kad ten per daug smurto bei kitokių blogybių. Jia mano, kad tai gali įtakoti vaikų charakterio bruožų. Šiuolaikiniai filmukai neduoda tinkamos naudos vaiko asmenybės formavimui. Jų nuomone, filmukai yra nekokybiški, neatitinka šiuolaikinės pasaulėžiūros.

Na, o jaunuoliai televizorių žiūri vien iš neturėjimo ką veikti. Paklausti, kada dažniausiai žiūri televizorių, jie atsakė: „Dažniausiai tv žiūriu, kai rodo geras laidas ir kai yra laisvo laiko“. Apklausdamas jaunuolius susidariau savo nuomonę: „Daugiausia televizorių žiūri pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį, nes tomis dienomis rodomos įdomios laidos. Televizoriaus beveik nežiūri sekmadienį, nes tada dažniausiai susitinka su draugais arba leidžia laiką su šeima“.

Šiuo metu Jūs matote 59% šio straipsnio.
Matomi 246 žodžiai iš 419 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.