Terorizmas
5 (100%) 1 vote

Terorizmas

XXI amžiuje mūsų tyko daugybė pavojų. Kartais net pamąstai, gal ši diena paskutinė tavo gyvenime? Toks požiūris, manau, jau nieko nebestebina.

Nuo tada, kai žmogus pradėjo suprasti savo egzistavimo prasmę, atskirti gėrį nuo blogio, kai pradėjo suvokti ir pajusti pinigų ir valdžios saldumą, pasaulyje prasidėjo negerumai. Karas, badas, skurdas, įvairios ligos nusinešė milijonus žmonių gyvybių, žuvo daugybė nekaltų žmonių. Tarsi to nebūtų gana, žmonės pradėjo žudyti savo malonumui. Kiekvieną dieną per televiziją, laikraščiuose matai ir perskaitai, kaip šaudoma, pjaustoma, kaip įvykdomas koks teroristinis išpuolis.

Būtent terorizmas ir tampa pačia priimtiniausia priemone nusikaltėliams bei galbūt sutrikusios psichikos žmonėm menamo tikslo pasiekimo priemone. Sakau menamo, nes neįžvelgiu tame jokios prasmės. Dažniausiai jos ir nebūna. Sutrikusio intelekto žmonės padaro daug nusikaltimų ir prieš įstatymus tampa nepakaltinami. Bet ar tai teisinga aukų artimųjų atžvilgiu? Manau, kad visi nusikaltėliai yra šiek tiek sutrikusios psichikos. Kas žino, gal visi jie bus skelbiami nepakaltinamais?

Ir vis dėlto, kas yra teroras? Tai politinių ir kitų priešininkų slopinimas prievarta, smurtu iki jų sunaikinimo. Terorizmas – teroro politika ir taktika. Dažniausiai terorizmu norima fiziškai arba morališkai sunaikinti žmogų, asmenybę.

Šiais laikais teroristai vis aktyvėja, gudrėja. Jie randa vis naujesnių ir įspūdingesnių būdų surengti kuo didesnį teroro aktą.

Vienas iš tokių ,,bandymų“ dar ilgai bus aptarinėjimas visame pasaulyje, kaip terorizmo pavyzdys, kaip buvo drastiškai pasikėsinta į tokią ekonomiškai stiprią valstybę – JAV. Taigi, šis įvykis nutiko 2001 metų rugsėjo 11 dieną. Šie įvykiai paliko skausmingus atsiminimus viso pasaulio gyventojų atmintyse ir širdyse. Tą dieną, kaip manoma, Osamos Bin Ladeno paliepimu, keleiviniai lėktuvai įsirėžė į Niujorke stovinčius (dabar jau sakoma, kad stovėjusius) vienus iš aukščiausių pasaulio pastatų – dangoraižius dvynius, ir juos sunaikino. Žuvo lėktuvų keleiviai ir tūkstančiai tuo metu dangoraižiuose ar prie jų buvę žmonės…

Šiuo metu Jūs matote 66% šio straipsnio.
Matomi 329 žodžiai iš 502 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.