Tėvai mūsų nesupranta
5 (100%) 1 vote

Tėvai mūsų nesupranta

Rašinys

„Tėvai mūsų nesupranta“

Ir vėl ta diena, kai aš rašau rašinį. Aišku būtų geriau, jeigu aš galėčiau rašyti tada, kai norėčiau išlieti savo jausmus neįrėminęs į laiką. O dabar savaitė ir rašinys turi būti „iškeptas“ ir sugalvok, pagal parinktą temą.

Taigi pabandysiu trumpai papasakoti, ką esu skaitęs, girdėjęs, matęs televizijos laidose, kokie būna ir nuo ko priklauso tėvų ir vaikų santykiai ir dar trumpai parašysiu apie savo šeimą.

Dauguma žmonių apie vaikus galvoja kaip apie kitos rūšies būtybes. Vienaip jie bendrauja su suaugusiais žmonėmis ir visai skirtingas taisykles taiko vaikams, Juk turėtų žinoti, kad irgi žmonės.Bet tik kol kas jie mažesni ,silpnesni, turintys mažesnę gyvenimo patirtį. Todėl su vaikais reikia elgtis kaip su lygiais partneriais. Bendraudami su vaikais, kai kurie tėvai laikosi griežtų savo pozicijų:

Reikalauja paklusnumo , per daug nuolaidžiauja arba net žiauriai baudžia. Taip jie supranta savo galią ir įsivaizduoja, kad vaikas turi paklusti.

Visai neseniai pradėjau skaityti Frances Kendal knygą „Ypatingi tėvai, ypatingi vaikai“ ir norėčiau pacituoti kelias eilutes, kodėl nesupranta tėvai mūsų, nes jie nežino kad:

Šiuo metu Jūs matote 54% šio straipsnio.
Matomi 214 žodžiai iš 397 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.