Transporto sistemos plėtra
5 (100%) 1 vote

Transporto sistemos plėtra

Turinys

1. Bendrovės charakteristika ………………………………………………………………………………… 1

1.1. Įmonės rūšis ………………………………………………………………………………………………….. 1

1.2. Trumpa veiklos charakteristika ………………………………………………………………………… 1

1.3. apskaitos tvarkymo sistema ir jos rūšys …………………………………………………………….. 1

1.4. Pagrindiniai įmonės rodikliai, jų dinamikos trumpa analizė …………………………………. 2

2. Įmonės valdymas ………………………………………………………………………………………………. 3

2.1. Įmonės planavimo sistema ………………………………………………………………………………. 3

2.2. Įmonės valdymo organizacinė sistema ……………………………………………………………… 3

2.3. Įmonės išteklių valdymas ………………………………………………………………………………… 3

3. Paslaugos technologija ………………………………………………………………………………………. 6

3.1. Paslaugos charakteristika ………………………………………………………………………………… 6

3.2. Paslaugos technologija ……………………………………………………………………………………. 6

4. Marketingas ……………………………………………………………………………………………………… 8

4.1. Pagrindiniai kainodaros ir savikainos klausimai …………………………………………………. 8

4.2. Rėmimas ir jo įtaka įmonės veiklos rezultatams …………………………………………………. 8

4.3. Pagrindiniai paslaugos vartotojai (klientai) ……………………………………………………….. 9

5. Personalo organizavimas ………………………………………………………………………………….. 10

5.1. Personalo poreikis ir jo planavimas ………………………………………………………………… 10

5.2. Darbuotojų išsilavinimas – darbo užmokestis, jo augimo (mažėjimo) tendencijos … 11

5.3. Darbuotojų (tarnautojų) pareigos ir jų pareigybiniai nuostatai ……………………………. 11

5.4. Darbuotojų motyvacija ir konfliktų analizė, sprendimas ……………………………………. 12

1. ĮMONĖS (FIRMOS) CHARAKTERISTIKA

1.1. Įmonės rūšis

UAB “Keltra “ įregistruota 1993 m. gegužės 07 d.. Adresas : Alytus Kalantos g. 76, LT-54365, KAUNAS (611) 32328. Registravimo numeris : AB 93 – 658 ; įmonės kodas 2198147. Veiklos pobūdis : krovinių pervežimas automobilių transportu ,

AB “ Keltra “ atlieka šias paslaugas :

1. Keleivių ir krovinių pervežimas.

2. Transporto – ekspedicinės , sandėliavimo ir kita pagalbinė veikla.

3. Automobilių servisas.

4. Prekyba autodetalėmis.

Bendrovė yra įmonė , kurios įstatinis kapitalas padalintas į dalis , vadinamas akcijomis. Ji gali būti įsteigta bet kokiai Lietuvos Respublikos įstatymų nedraudžiamai ūkinei veiklai.

UAB „Keltra“ užsiimanti tartautiniais krovinių gabenimais, vietiniais krovinių gabenimais. Turėdama Automobilius parengtus veržti pavojingas meždiagas, kaip mano vežamą Acetoną JT Nr. 1090, jie gali vežti i užsienį arba vientiais vežimais užsiimti pavojingų korvinių vežimu naudojant ADR parašytas nuostatas.

1.2. Trumpa veiklos charatersitika

UAB „Keltra“ veiklos pobūdis:

• prekyba,

• paslaugos,

Bendrovės veiklos rūšys: krovinių vežimas keliais ir laikymas ir sandėliavimas.

Krovinių gabenimas keliais pasižymi manevringumu. Kroviniai gali būti surenkami ir iškraunami visur, kur tik gali privažiuoti automobilis. Taip pat krovinių surinkimas ir pristatymas gali būti atliktas be perkrovimo, kas labai svarbu taupant laiką ir lėšas. Be to, vežimas kelių transportu dar yra greitas ir reguliarus. Krovinių surinkimas ir vežimas gali būti nustatytas pakankamai tiksliai. Tai svarbu, kada pakrovimo ir iškrovimo darbams pritraukiam darbo jėga ir kada krovinio vežimas sinchronizuotas su gamybos poreikiais, statybos darbais ir klientūra. Vežimas gali būti paskirtas atitinkamam dienos laikui ir atstumui. Dar viena svarbi savybė – įpakavimas, kuris dažnai reikalingas nedideliam krovinių kiekiui arba jo visai nereikia, lyginant su vežimais kitomis transporto rūšimis.

Šalia tokio gabenimo privalumų yra ir trūkumų:

• skubus iškrovimas (automobiliai turi būti iškraunami greitai. Neplanuotas automobilių atvykimas gali atitraukti darbininkus nuo kitų darbų pakrovimo – iškrovimo darbams, nes automobilis ir vairuotojas negali laukti);

• didelė kaina (paprastai automobilio išnaudojimas apmokamas nepriklausomai nuo pakrovimo apimties, lyginant su maksimaliu įkrovumu, neįvertinus vežamų krovinių svorio ir kokybės);

• klaidingas vežimas (jeigu vienu automobiliu vežama keletas siuntų įvairiems klientams, galimos klaidos vežant krovinius adresatui, todėl turi būti vykdomas markiravimas);

grobstymas (kroviniai iš automobilio gali būti pagrobiami, o automobiliai nuvaromi) ir mažas įkrovumas (lyginant su geležinkelių ir vandens transportu
automobilių įkrovumas mažas).

1.3. Apskaitos tvarkymo sistema ir jos rūšys

UAB „Keltra“ įstatyminis kapitalas yra 100000 lt. Bendrovės direktorius yra ir vienintelis akcininkas, kuris atsako turtu. Kapitalą sudaro valiuta banke, kuri suteikia galimybę laisvai ja disponuoti perkant naujas transporto priemones arba nekilnojamąjį turtą Dar yra ir nekilnojamo turto, kurio vertė auga, nes į jį investuojama ne iš įmonės pelno.

Sąskaita–faktūra – tai dokumentas, kuris visada ruošiamas, kada tik krovinį siunčia vienas asmuo kitam. Šiame dokumente įrašomi vardai ir adresai kiekvienos šalies, dalyvaujančios sandėryje, sandėrio data, krovinio kiekis, krovininio vieneto ir bendra kaina, taip pat kai kurie kiti rekvizitai. Paprastai įrašomi tam tikri nurodymai apie krovinio pristatymo būdą.

1.4. Pagrindiniai įmonės rodikliai, jų dinamikos trumpa analizė

Kroviniai gali būti vežami pagal įvairias schemas, viena arba keliomis transporto rūšimis. Parenkant vežimo schemą į vertinami produkcijos ir jos gamybos ypatumai, vežimo faktoriai ir atsargų valdymo sąlygos logistikos paskirstymo sistemoje. UAB „Keltra“ vežimus vykdo tik kelių transportu.

Nustatant vežimų apimtį, būtina įvertinti tai, kad vieni ir tie patys kroviniai (ypač miestuose) gali būti vežami kelis kartus. Tai atsitinka todėl, kad dauguma krovinių ne visada tiesiogiai vežami iš jų gamybos vietos į naudojimo vietas. Vežant pakartotinai vežimų apimtis gali būti didesnė už tikrąjį krovinio kiekį, gaminamą arba naudojamą duotame mieste (rajone).

UAB „Keltra“ gautus duomenis apie jų krovinių pervežimo kiekius 2006 II-ąjį pusmetį ir 2007 metais I-ąjį pusmetį pateikiu 1 paveikslėlyje.1. pav. 2005 II-ąjį pusmetį ir 2006 metais I-ąjį pusmetį

pervežtų krovinių kiekio diagrama

Iš 1 paveikslėlio matyti, kad per pusė metų laikotarpį nuo 2006 iki 2007 Individualios UAB „Keltra“ krovinių kiekis padidėjo 1000 tonų, nuo 2500 iki ir daugiau. Pastebima tendencija, kad krovinių kiekis didėja, leidžia manyti, kad jis ir kitais metai pakis į teigiamą pusę panašiu santykiu. Todėl bendrovė gali jau dabar atitinkamai plėsti savo automobilių parką, didinti užsakymų skaičių ir kitaip tam rengtis.

2. ĮMONĖS VALDYMAS

2.1. Įmonės planavimo sistema

UAB „Keltra“ nėra planavimo sistemos, kadangi įmonė dirba pagal galimybę ir plečiasi atsižvelgdama į gaunamą pelną ir galimybės. Finansinė atsakomybė sudaroma pagal sąskaitų duomenis Finansinės atsakomybės įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

Kadangi šiuo metu UAB „Keltra“ užimamos patalpos yra erdvios, sandėliai pilnai atitinka pervežamų krovinių kiekio reikalavimus ir specifiką, todėl bendrovė artimiausiu metu žada didesnę dalį pelno investuoti į automobilių parką, kadangi jie jo neturi, o tik nuomuojas aikštele Sergėnų kaime, UAB „Palemonas“ aikštelėje. Turimoms transporto priemonėms kiek galima labiau kelti reikalavimus ir tobulinti jų techninę būklę. Taip pat artimiausiu metu žadama lizingo būdu įsigyti ir dar kelias naujus vilkikus ir puspriekabes, nes didėjant pervežamų krovinių kiekiui turimų automobilių jau ne visada ir užtenka.

2.2. Įmonės valdymo organizacinė schema

UAB „Keltra“ valdymo schema yra pateikta 2.2 pav:Iš 2.2 pav. matyti, kad bendrovės direktorius tuo pačiu yra ir vienintelis akcininkas. Jam tiesiogiai pavaldi vyr. Buhalterė, kuri atsako už buhalterinės apskaitos tvarkymo sistemą. Taip pat direktoriui tiesiogiai atsakingi Transporto skyrius,sandėliai. Pastarajam pavaldūs yra sandėlio darbuotojai ir vairuotojai. Transporto skyrius atsako už transporto vadybininkų ir vairuotojų darbo kokybę.

Šiuo metu Jūs matote 31% šio straipsnio.
Matomi 1028 žodžiai iš 3343 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.