Tv laidos 16-mečių akimis
5 (100%) 1 vote

Tv laidos 16-mečių akimis

Pranešimas

Televizijos laidos šešiolikmečių akimis

Mus domina keli dalykai: kokias laidas, programas žiūri jaunimas ir kodėl?

Apklaususi bendraamžius galiu pateikti faktus:

Merginos dažniausiai žiūri „Maximaniją“, „Nomedą“, „Žinias“, TV3Pagalbą“, „Be Tabu savaitę“, „Tangoramą“, „Simpsonus“. Paklaustos kodėl jos dažniausiai renkasi šias televizijos laidas, merginos atsakė, kad šios laidos yra įdomios savo idėjomis, suteikia žinių ir yra linksmos. Taigi galime daryti išvadą, kad merginas domina informatyvinės, humoristinės ir publicistinės laidos.

Vaikinų skonis šiuo atveju labai skiriasi. Kad ir kaip bebūtų keista, net šeši iš dešimties apklaustųju, žiūri animacinį filmą „Drakonų kova Z“, tačiau išsamiai paaiškinti kodėl, nesugebėjo nė vienas. Taip pat vaikinai domisi tokiomis laidomis kaip „Naujoji Komunikacija“, „Kompiuterija“, mėgsta pasijuokti žiūrėdami humoro laidą „Be proto“, susidomėję seka serialus „Mentai“ bei „Kobra 11“.

Tiek vaikinai, tiek merginos, užsiplieskia azartu žiūrėdami televizijos žaidimus „Kas laimės milijoną“, „Šeši nuliai – milijonas“, taip pat domisi viso pasaulio naujienomis stebėdami „Žinias“ ir nepraleidžia „Didžiojo penktadienio filmo“. Visi draugiškai nusprendė, kad iš televizijos ekrano visiškai pašalinti būtų galima laidą „Atleisk“, melodramas, serialus : „Kleopatra 2525 – Nuotykių ieškotoja“, „Judo žmona“, „Ksena“ bei kitus ir dalį animacinių filmų, tačiau visiškai jų atsisakyti nesutinka.

Dauguma merginų, paklaustos ar jų mėgiamos laidos rodomos joms palankiu laiku, atsakė taip, tačiau vaikinai, mielai sutiktų jų žiūrimas laidas ir filmus nukelti vėlesniam vakarui, kada visi dienos darbai būna užbaigti ir galima ramiai išsitiesti priešais televizorių.

Šiuo metu Jūs matote 59% šio straipsnio.
Matomi 269 žodžiai iš 454 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.