Vakar netikėtai sutikau save-keturiasdešimtmetį vyrą
5 (100%) 1 vote

Vakar netikėtai sutikau save-keturiasdešimtmetį vyrą

Rašinys

Vakar netikėtai sutikau save-keturiasdešimtmetį vyrą

Kartą vaikštinėdamas šventine Laisvės alėja žvalgiausi į tviskančias parduotuvių vitrinas, stebėjau skubančius žmones. Artinosi Šv. Kalėdos, spaudė šaltukas, o žmonės, pagauti šventinio šurmulio, grūdosi ir dingdavo minioje, tikrai negalvodami apie darbus. Lėtai bevaikštinėjant man pradėjo šalti rankos ir kojos, tad nutariau užeiti į kino teatrą. Afišoje skelbė kino filmą, kurio nebuvau matęs. Jo pavadinimas sudomino mane, todėl nusipirkau bilietą.

Įėjęs į kino salę, atsisėdau jos gale. Eilėje priešais mane sėdėjo vidutinio amžiaus vyras, o šalia jo- panašaus amžiaus moteris. Buvo rodoma kino komedija, ir,

veikėjui iškrėtus linksmą pokštą, žiūrovai ėmė juoktis. Netoliese aš išgirdau kažkur girdėtą balsą. Apsidairiau aplinkui, bet pažįstamų žmonių nesimatė. Tas balsas nuskambėjo dar keletą kartų, bet vis tik aš negalėjau prisiminti, kieno jis.

Netikėtai mano žvilgsnis nukrypo į šalia sėdintį žmogų, šiek tiek šonu pasisukusį į mane, todėl buvo patogu jį stebėti. Tai buvo aukšto ūgio, sportiško sudėjimo, dar nepraplikęs vyriškis. Aukšta kakta, tvirta nosis bylojo esant jį kieto būdo. Kartais šiek tiek prasivėrus lūpoms, blykstelėdavo balti jo dantys. Šypsenai nutvieskus jo veidą, šonuose lūpas apjuosdavo neryškios raukšlelės, kurios tarsi sakė, kad tai nėra ūmaus būdo žmogus. Ori laikysena ir tvarkinga išvaizda leido manyti, kad tai galėtų būti inteligentijos atstovas. Šalia sėdinti moteris neatrodė jam abejinga. Ji šypsodamasi pasisukdavo į vyriškį, stengdamasi sugauti jo žvilgsnį, tai lengvai pirštais paliesdavo jo ranką. Aš svarsčiau, kad tai galėtų būti jo gyvenimo draugė, esanti šalia, kai jam to reikia.

Šiuo metu Jūs matote 73% šio straipsnio.
Matomi 300 žodžiai iš 412 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.