Vilijamas sekspyras romeo ir dziuljeta
3 (60%) 2 votes

Vilijamas sekspyras romeo ir dziuljeta

Knyga „Romeo ir Džuljeta“ apie meilę,dviejų įsimylėjusių paalių nelaimingą meilę,meilę iš pirmo žvilgsnio.

Romeo yra iš garsios Montekių šeimos.Džuljeta tai pat yra iš garsios Kapulečių šeimos.Šios dvi šeimos yra pagarsėjusios savo nesutarimais.Jos nuo senų laikų ginčijasi,žudo vieni kitus,o paskui keršija.Garsėjo ir tuo,kad abi šeimos buvo labai turtingos.

Iš pradžių Romeo buvo įsimylėjas vieną labai gražią merginą,vardu Rozalina.Bet tai buvo meilė be atsako.Nusivilimas meile be vilties.

Kai Romeo sužinojo,kad Kapulečių šeimoje vyksta puota,kurioje bus daug gražių merginų,jis nusprendžia,kad vertėtų ten pabūvoti.Jis galvojo,kad ten sutiks gražesnią merginą negu Rozalina,ir ją įsimylės.Taigi Romeo su savo tarnu nusprendžia eiti į puotą.

Puotoje Romeo susitiko Džuljeta ir jie įsimylėjo vienas kitą.Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.Puotai pasibaigus Romeo išdrįsta perlipti aukštas sodo sienas,kad patektų prie Džuljetos lango.Džuljeta tuo tarpu buvo balkone,ir pasakojo žvaigždėms,kaip ji pamilo Romeo iš pirmo žvilgsnio.Tuomet Romeo prisipažino,kad girdėjoDžuljetos kalbą ir abu prisipažino vienas kitam meileje.Ilgai jie šnekučiavos ir net suplanavo kitai dienai savo vestuves.

Kaip suplanavo taip ir įvyko.Kitą dieną jie slapta susituokė.Bet tą pačią dieną įvyko dar kai kas…Romeo nužudė Tebaldą Sinjoros Kapuleti sūnėną.Džuljetai jis buvo kaip brolis.Ir už tai Romeo kunigaikščio sprendimu turėjo būti ištremtas iš Veronos.Prieš išvykdamas iš Veronos Romeo dar aplankė Džuljeta ir atsisveikino su ja.

Fra Lorencas-vienuolis pranciškonas padėjo Romeo apsiprasti su ta mintimi,kad bus ištremtas ir pažadėjo jam jog praneš,kas naujo Veroneje ir kaip laikosi jo mylimoji Džuljeta.

Džuljetos tėvas labai mylėjo savo veinturtę dukrą ir stengėsi jai surasti kuo tinkamiausią jaunikį.Kitą dieną po Romeo ištremimo tėvas Džuljetai pranešė žinią,kad ji turi tekėti už žavaus,protingo ir turtingo jaunikio Pario.Džuljeta sunerimusi išskubėjo pas Fra Lorencą ir klausė jo patarimo.Fra Lorencas davė jai gėrimo,kurio išgėrus Džuljeta turėjo atrodyti kaip misrusi ir po dviejų dienų pabusti.Džuljeta išgėrė šį gėrimą,kad nereikėtų tekėti už Pario ir visi pagalvotų,kad ji mirusi.Fra Lorencas turėjo apie tai pranešti Romeo,kad jis išgirdęs paskalas nepagalvotų,kad Džuljeta ištikrųjų mirusi.

Šiuo metu Jūs matote 61% šio straipsnio.
Matomi 430 žodžiai iš 707 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.