Virtualus saugos skydas
5 (100%) 1 vote

Virtualus saugos skydas

Virtualus saugos skydas

Netolimo nuotolio sensoriai gali suformuoti “Virtualų saugos skydą”, aplinkui transporto priemonę gali būti panaudotas tam, kad aprūpinti tam tikrų funkcijų skaičiumi.Signalai iš šio saugos skydo pirmiausiai įspėja vairuotoja, apie galimas pavojingas situacijas, ir antra, jis veikia kaip duomenų šaltinis, apsaugų ir patogumų sitstemoms.Netgi, vairuotojo “aklasis taškas” gali būti valdomas šių sensorių.

Video davikliai

Video davikliai vykdo pagrindinę rolę vairuotojo – pagalbos sistemose, todėl kad jie ypač pagelbėja interpretuojant regimąją informaciją (dalyko klasifikacija).Netolimoje ateityje Bosch sugebės pasiūlyti tokio tipo daviklius naudoti transporto priemonėms, taip bus suteiktas platus asortimentas naujoms funkcijoms.

Įsirėžimo į kito automobilio užpakalį video davikliai(paprasčiausioje formoje) gali pagelbėti ultragarso pagrindu Parkpilot sistemoje parkuojant automobilį.Didesnė nauda yra siūloma įsirėžimo į kito automoblio užpakalį kameros, jeigu aptiktas objektas gali būti parodomas su vaizdo apdorojimo programine įranga ir vairuotojas, bus perspėtas kritinėje siuacijoje.Tokia situacija gali būti, kai numatomas šalutinis kelias gali būti pavojingas, kadangi transporto priemonė greitai artėja įšoriniu keliu.Naudojimas priekinės priemonės yra būtinas funkcijoms naktinio regėjimo sustiprinimui.Šiame gale sistema nušviečia kelią priekyje prieš transporto priemonę infroraudonąją šviesa.Monitorius parodo vaizdą, įrašą infroraudonąją – jautriąją kamerą.Matomumas padidėja, vairuotojui ir neakina vairuotojo priešinga kryptimi judančios transporto priemonės.Kliūtys ir pavojai gali būti greičiau nustatyti tamsoje.

Dieninė ir naktinė priekinio vaizdo kamera

Suteikia keleta pagalbos funkcijų Pvz:. Bosch, šiuo metu, vysto sistemas, šalutinių kelių aptikimui ir kelio ženklų atpažinimui, pagrįstus šia technologija.

Šalutinio kelio atpažinimo sitema gali nustatyti šalutinio kelio ribas ir jo kryptį priekyje.Jei transporto priemonė yra bepradedanti judėti iš šalutinio kelio.Nenumatytai, sistema įspėja vairuotoja.Vėliau, Bosch planuoja išplėsti šalutinio kelio aptikimą į šalutinio kelio siekimo pagalbos sistemą, kuri gali pajudinti transporto priemonę atgal į šalutinį kelią, aktyviai sukant vairą.Sujungus su ACC tai sudarys idealią sistemą mažininat vairuotojo stresą vairuojant, dažnai sugęstant ir pradedant vairuoti.

Dar vėliau, funkcija, kuri yra naudinga naudojant video sensorių “kelio ženklų atpažinimas”.Ši sistema sugeba atpažinti kelio ženklus(Pvz:. Greičio apribojimą arba nelenkimo ženklus).Displėjus rodo paskutinius atpažintus kelio ženklus.

Priekinė kamera taip pat padeda DEC jutikliui netik išmatuojant nuotolį nuo objekto, bet ir klasifikuojant jį.Sujungiant video sistemą su plačios apimties radaru, yra sąveikaujanti nauda – regimoji ACC apimtis yra žymiai išplėsta ir objekto atpažinimas yra labiau patikimas.

Video technologija bus naudojama teikiant informaciją vairavino pagalbos sistemose.Dabartiniai video jutikliai yra tolimi nuo žmogaus akies sugebėjimo: matyti, jausti ir reguoti į šviesos intensivumą.Visgi, pažangūs metodai, kaip apdirbti vaizdą sujungiant su dinamiškų sensorių vaizdo gavimą, jau pademonstravo, didžiulę šių sensorių galią.

Šiuo metu Jūs matote 55% šio straipsnio.
Matomi 473 žodžiai iš 857 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.