Visuomenės informavimo programa
5 (100%) 1 vote

Visuomenės informavimo programa

Visuomenės informavimo programa

>> Apie Europos komiteta

Programos parengimo argumentai

Visuomenės informavimo programa parengta ir yra įgyvendinama atsižvelgiant į Visuomenės informavimo ir švietimo rengiantis narystei ES strategiją, kurios antrąjį įgyvendinimo etapą 2000 m. spalio 4 d. protokoliniu sprendimu patvirtino LR Vyriausybė ir kurios įgyvendinimo organizatorius bei koordinatorius yra Europos komitetas prie LRV.

Programos tikslo pavadinimas

Didinti Lietuvos visuomenės informuotumą apie šalies integraciją į Europos Sąjungą bei derybų dėl narystės ES eigą, taip užsitikrinant paramą šalies narystei ES.

Programos aprašymas

Sėkmingai pabaigus Lietuvos derybas dėl narystės ES, siekiant pasirašyti Lietuvos stojimo į ES sutartį, o, svarbiausia, rengiantis visuotiniam referendumui dėl Lietuvos narystės ES bei siekiant iki ir po referendumo išlaikyti esamą pakankamai aukštą visuomenės paramos Lietuvos narystei ES bei žinių apie eurointegraciją lygį, 2003 m. būtina:

Skatinti Lietuvoje pagrindinių valstybės lyderių, atskirų politinių bei nevyriausybinių organizacijų, įvairių interesų grupių, verslo asociacijų, visuomenės nuomonės formuotojų ypatingai aktyvų dalyvavimą informuojant visuomenę apie eurointegraciją bei siekiant jos paramos Lietuvos narystei ES.

Inicijuoti teigiamus signalus iš Europos Sąjungos bei atskirų ES šalių narių Lietuvos, kaip būsimos ES narės, atžvilgiu, sutelkus tam visas diplomatines pastangas.

Šiuo metu Jūs matote 66% šio straipsnio.
Matomi 202 žodžiai iš 306 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.