Ymūs žmonės
5 (100%) 1 vote

Ymūs žmonės

Žodis „žymus“ apibūdinamas, kaip garsus, gerai juntamas, didelis. Žymius žmones daugelis įsivaizduoja, skirstydami į dvi grupes: praeities ir dabarties. Ir vieni, ir kiti kažkuo žymūs – galbūt vieni mokslininkai, kiti – politikai, menininkai ar televizijos žvaigždės. Bet norint tapti garsiu, turi gerai žinoti, kaip atrasti savo sėkmę ir laimę.

Svarbiausioji sėkmės formulė – kaip sakė vienas iš buvusiųjų JAV prezidentų T.Ruzveltas – žinios, kaip elgtis su žmonėmis. Tačiau sėkmės apibrėžimų yra tiek pat, kiek ir žmonių. Manau, yra du pagrindiniai sėkmės kriterijai: 1. Ar kiti mano, kad tau sekasi? 2. Ar tu irgi taip manai? Šie du kriterijai labai susiję – nebus vieno, nebus ir kito. O ką galime pasakyti apie laimę? Tai žodis, kurį žino visi, bet apibrėžti jo turinį nelengva. Žinia, savo laimę galime rasti tik patys savyje, nesitikėkime jų sulaukti iš kitų – laimės taip mažai, jog retas gali ja dalintis. Mes turime turėti SAVO laimę.

Taigi, norint tapti įžymiu, tereikia laimės ir sėkmės? Atskirų sričių įžymybės turi turėti ir atskiros patirties arba žinių. Todėl, kaip sakė žmonės, jau tapę įžymiais, žmogus žymus savo asmeninių pastangų dėka, jei pažįsta tokias savybes, kaip paprastą skonį, truputį drąsos, pasiaukojimą, meilę darbui ir svarbiausia – sąžinę. Šių dalykų ir reikia, norint būti garsiu ir įžymiu.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 231 žodžiai iš 447 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.