Zmogus – gamtos dalelė ar valdovas bilietas
5 (100%) 1 vote

Zmogus – gamtos dalelė ar valdovas bilietas

Žmogus – gamtos dalelė, ar valdovas

Veikiausiai kiekvienas yra girdėjęs bent vieną pasakojimą iš biblijos. Tai vienintelis istorijos šaltinis kuriuo remiantis būtų galima „tiksliai“ nustatyti žemės gyvenimą nuo pat jos gimimo.

Pasak Biblijos kadaise atsirado žmogus, kuris užuot gyvenęs ramioje harmonijoje su kitais gyvūnais, ėmė mąstyti savaip. Jis mąstė kaip jam gyventi: ar taip, kaip numatyta gamtoje, ar taip kaip atrodė geriau ir įdomiau pačiam žmogui. Deja, už pernelyg didele saviveikla, jis buvo ištremtas iš rojaus sodo. Tačiau nepasimokęs iš savo klaidų žmogus toliau gyveno kaip jam patinka.

Vėliau, po daugelio metų, žmonių jau buvo didelė galybė, ir visi jie gyveno savaip. Galima tik įsivaizduoti koks chaosas po kurio laiko turėjo kilti. Taigi galiausiai, pasak biblijos, kilo tvanas, kuris nušlavė žmoniją nuo žemės paviršiaus. Kalbant supaprastintai, atėmus religijos atspalvį, lieka toks teiginys: žmogus pasidarė nepakenčiamas, ir gamta drastiškai juo atsikratė.

Padaręs tokią išvadą, apsižvalgau šiandieniniame pasaulyje. O ar ne tas pats vyksta dabar, kuomet žmogus atrado šitiek stebuklų bei įvairių sprendimų. Juk žmonija kuo toliau tuo labiau knisasi po žemės oda, ieškodama įvairių išteklių. Taip pat kerta medžius, bei teršia orą. Jau kuris laikas kalbama apie globalinio atšilimo grėsmę, kuri yra labai reali, tačiau vis tiek, mes ir toliau deginame naftą taip šildydami žemės atmosferą.

Žinoma, kuriasi įvairūs žaliųjų judėjimai, pradedami ekologijos gynimo projektai, tačiau visa tai vyksta nepalyginamais mąstais. Kas iš to, jei per metus vis daugiau šalių draudžia kūrenti laužus miškuose, ar uždaro viena kitą šiluminę elektrinę. Juk žemės miestuose važinėja milijonai automobilių, kurie kiekvieną dieną degina vis daugiau kuro. Nepaisant to , kad jau žinome, jei siurbsime naftą tokiais tempais kaip dabar, jos užteks vos 40 metų.

Šiuo metu Jūs matote 62% šio straipsnio.
Matomi 313 žodžiai iš 502 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.