Zmogus ir menas
5 (100%) 1 vote

Zmogus ir menas

Šiuolaikinis žmogus ir menas

Menas yra labai plati sąvoka, ją apima- muzika, kinas, teatras , net gyvenimą galime įvardyt kaip meną. Todėl norėdama susiaurinti šią sritį, kalbėsiu tik apie dailę, kadangi ji man artimiausia.

Kiekvienu laikorapiu, meno paskirtis buvo skirtinga. Pvz. Renesanse pagrindinis tikslas nustebinti, įbauginti. Žmogus, atėjęs į bažnyčią ir pamatęs didžiulę freską, suprasdavo , kad yra nepaprastoje, šventoje vietoje. Žmonės negalėjo sau leisti laikyti namuose kokio nors pobūdžio meno kūrinių, tai buvo prabanga. Dabar menas tapo prieinamas kiekvienam iš mūsų, bet ar mes suinteresuoti menu (tipo zainterisovanni iskusstvom? Kazkaip reikia sugalvot kitaip..)? Į kiekvieną pasaulio miestą kas met atvežama šimtai parodų, pradedant fotografija, baigiant skulptūra, bet deja jos sulaukia mažai lankytojų. Tauta mieliau nueis į kvailą amerikietišką filmą paspoksoti į ekrane begančius kadrus , nei į menininko sukurtą parodą, ir tai yra pateisinama, kadangi į kiekvieną meno kūrinį reikia gilintis, bandyti suprasti, ką dailininkas norėjo pasakyti.

Šiais laikais menas supa kieviename žingsnyje -reklaminiai stendai, žurnalų viršeliai, net prekių pakuotes galima įvardyti kaip meną , juk į jas įdėta taip daug darbo,jėgų, norint patraukti pirkėjo dėmesį.

Šiuo metu Jūs matote 53% šio straipsnio.
Matomi 194 žodžiai iš 366 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.