Ar mes visatoje vieni
5 (100%) 1 vote

Ar mes visatoje vieni

Ar mes Visatoje vieni ?

Danguje matomi objektai ir reiškiniai,kurių dažnai napavyksta paaiskinti žinomais gamtos ir technikos reiškiniais,

dažnai siejami su kitų civilizacijų erdvėlaiviais.Daugiausiai matomi mažai kvalifikuotų stebėtojų.Yra daug liudininkų,neva mačiusių NSO( kitaip sakant neatpažintą skraidantį objektą) ir ufonautus iš arti ir turėjusių su jais kalbinių ir fizinių kontaktų.Dauguma yra tik prasimanimai ir apgavystės,sukurtos,kad intriguotų žmones ir priverstų juos tiket.Bet retkarčiais,galbūt kartą iš penkiasdešimties,pasitaiko reginys,kurio negalima paaiškinti.Tas vienas iš penkiasdešimties daugelį žmonių verčia tikėti,kad kad į mus iš dangaus žvelgia ne tik nekalti oro balionai,bet ir neatpažinti skraidantys objektai,kurių negalima vadinti nei gamtos ,nei žmoguas sukurtais.Ar tokie dalykai egzistuoja? Mums svarbu žinoti,ar ateiviai egzistuoja,ir išsiaiškinti,ko jie iš musų nori.Dauguma įvykių susieja su nežemiškom būtybėm siejasi tik liudininkų pasakojimais,bet ne konkrečiai faktais ar įrodymais,Dažnai įvykiai buna pateikti tokie kokius juos papasakoja.Turime nuspresti patys kurias faktais tikėti.Žinoma nebent patys butume matę NSO ir jau tkėtume ,kad mus kažkas stebi,ir tikrai ne žmogus!

Įvairios mūsū planetos gyvybės fotmos atsirado dėl to,kad tam buvo palankios sąlygos.Jei Žemė būtų mažesnė ,ne tokia masyvi arba gerokai šaltesnė,gyvybės formos skirūsi nuo dabartių;jei sąlygos bųyū nepalankios,išvis nebūtų jokios gyvybės.Jei kur nors aplink panašią į Saulę žvaigždę 150 mln. km. nuotuolius suktūsi Žemės dydžio ir masės planeta,joje veikiausiai atsirastų gyvybė,panaši į žemiškąją.Vargu as visos gyvybės formos turi būti panašios į žemiškąsias.Teoriškai nieko nuostabaus,jei kažkur gyvena astronomai su šešiom kojom ir dviem galvom,kvėpuoja grynu metanu arba gali iškesti -150 C šlatį ar dar didesnį.Negalima kategoriškai teigti,kad egzistuoja kitokios gyvybės formos; reikai surinkti pakankamai daug duomenų ir įrodymų. Nemoksliška galvoti, kad Visata egzistuoja tiktai mums. Saulė yra viena iš 250 milijardų Galaktikos žvaigždžių. Visatoje yra milijardai kitų galaktikų. Jau seniai bandoma įvertinti, kokiame skaičiuje mūsų Galaktikos planetų gali egzistuoti protingos būtybės. Jeigu Visata egzistuoja ne tik mums, tai kam dar? Kas slepiasi už paslaptingų kosmoso šešėlių? Gal mums to nederėtų žinoti? Pasaulyje vis daugiau žmonių tiki ateiviais iš kitų planetų, kurie pasirodo mūsų padangėse: Tarptautiniai duomenys teigia:

34% tiki

26% netiki

40% abejoja

Vis daugiau žmonės trokšta žinių ir tiesios,nori sužinoti ko nežino, kas dar nepaaiškinama… Jau XXI amžius mokslo klestėjimo ir tobulėjimo amžius ,naujosios technologijos spartina ir lengvina musų gyvenimus,padeda mums geriau pažinti pasaulį.Žmonių išsivystimo lygis kyla ir jų pazinimos ratas plečiasi ir kyla į visatą.Mokslinikai tikina,kad per kokį šimtą ametų žmonija įsisavins Saulės sistemą, tarpplanetiniai skrydžiai taps kasdieniu reiškiniu. Po to seks tarpžvaigždinės kėlionės. Manoma, kad per milijoną metų žmonija turi palaipsniui kolonizuoti visą Galaktiką. Jeigu kitos civilizacijos vystosi panašiais tempais, jos jau turėjo tą padaryti seniai, nes dauguma jų turi būti pralenkę mūsiškę savo išsivystimu milijonais ar net milijardais metų. Saulės sistemą seniai turi raižyti kitų civilizacijų kosminiai laivai, laikas nuo laiko užsukdami ir į mūsų Žemę.Televizojoje,spaudoje dažnai yra pranešami įvairiausi pranešimai ir atsitikimai susieti su nežemiškomis gyvybės formomis.Yra prirašyta nežmoniškai daug knygų ir sukurta dar daugiau filmų apie tai,kadangi dauguma tai yra tiesiog prasimanimai ,tai kaip reikia atskirti kas yra teisybė?,o kas ne…

Šiuo metu Jūs matote 54% šio straipsnio.
Matomi 631 žodžiai iš 1179 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.