Ar verta sekti kieno nors pėdomis
5 (100%) 1 vote

Ar verta sekti kieno nors pėdomis

Šiandien yra daug pasaulio pažinimo priemonių, tokių kaip televizija, laikraščiai, žurnalai, knygos, bet svarbiausias iš visų yra internetas. Jame be vargo ir labai greitai galima rasti atsakymą į bet kokią užklausą. Dėka viso to yra daug paprasčiau pasirinkti tai, kas tau patinka ir tai, ko nori siekti gyvenime.

Besidomint sužinai apie žmones, kurie dirba tą darbą, kurį tu nori dirbti arba užsiima ta pačia veikla, kaip ir tu. Ir tikrai nebus taip, kad neperskaitysi nors vieno straipsnio, nepasidomėsi apie vieno iš jų gyvenimu. Palaipsniui pasisavini vieną ar kelias jų savybes. Pasinaudoji jų patarimais. Nori būti bent kažkuo panašus juos. Tokie žmonės, kurių pavyzdžiu seki, vadinami idealais.

Sutinku su tuo, kad idealai padeda siekti profesijos ar darbo. Jei iškyla problemų, nežinai nuo ko pradėti. Be idealų, tai kaip be aiškių troškimų veržtis į ateitį

Idealizmas turi ir trūkumų. Jei žmogus nori būti per daug panašus arba visai toks pat, kaip ir kiti žmonės, neturėdamas nuomonės ir aklai susižavėjęs netenka tikrovės. Taip pat žmogus pasisavina ir blogąsias idealo savybes, netgi tampa blogas.

Šiuo metu Jūs matote 62% šio straipsnio.
Matomi 203 žodžiai iš 329 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.