Ateiviai
5 (100%) 1 vote

Ateiviai

Šioje vietoje pateikti liudininkų pranešimais pagrįsti svarstymai. Dabar pasaulyje gerai ištirta maždaug 4000 pranešimų apie kontaktus su ateiviais. Apie 92 procentai visų įvykių – tai susitikimai su šių septynių tipų būtybėmis.

1. Vaiduokliai

Šios būtybės pasirodo retai, susitikimai su jomis sudaro 4 procentus viso skaičiaus. Tipiški atvejai buvo Rislyje (Češyro grafystė, Anglija), Talaveroje (Ispanija) ir Dakelijoje (Kipras). Čia regėtos būtybės priminė fantomus arba projekcinius atvaizdus. Jos atsitiktinai pasirodo pastatuose, dažnai eina kiaurai sienas lyg šmėklos.

Daug kartų jos buvo sutiktos keliuose. Čia pasirodo staiga ir dingsta hologramos. Dažnai aprašomas tų būtybių gebėjimas pereiti kiaurai storą sieną ir panašiai (pavyzdžiui, viena perėjo per Rislio atominės elektrinės tvorą).

Neteko girdėti, kad jos grobtų žmones ir vestųsi juos į keistus objektus (galbūt šito nebuvo iš viso), bet dažnai vaiduokliškų būtybių pasirodymas siejamas su stipria psichine energija, o jos pačios nepalankiai veikia žmones ir gyvūnus. Įtariama, kad per šiuos susitikimus skleidžiama jonizuota radiacija.

Šios būtybės daug mažiau negu kiti ateiviai primena kito pasaulio padarus, kuriems kažkas yra įkvėpęs gyvybę, gali net visiškai nuo jų skirtis. Dėl to jas reikia tirti atskirai. Išskirtinis bruožas yra tas, kad pasirodžius šioms būtybėms, šalia dažnai nebūna NSO.

2. Robotai

Šie padarai įprasti mokslinės fantastikos kūriniuose, bet šiaip sutinkami retai (5 procentai visų įvykių). Kažin ar kada nors jie buvo pasirodę vieni, nes beveik visada šalia būdavo kitos būtybės, dažniausiai pilkieji arba šiauriečių tipo humanoidai. Atrodo, robotai yra tik tarnai. Ne vieną kartą jie buvo pavadinti „taisymo įrankiais“ (kai kurie liudininkai mano, kad jiems taip buvo pasakyta).

Robotai dažnai dalyvauja atliekant pagrobtų žmonių medicininius tyrimus. Todmordene pagrobus Alaną Godfrį irgi neapsieita be robotų, tik juos prižiūrėjo žmogaus ūgio barzdota būtybė. Jie dalyvavo tiriant liudininką Telforde, Šropšyro (Shropshire) grafystėje, o tame pačiame laive buvo ir šiauriečių, ir pilkųjų.

Keletą kartų žmonės robotus matė lauke. Atrodė, kad jie ieško „pavyzdžių“, kuriuos galės nugabenti į objektą. Tikrieji grobikai tokiais atvejais iš NSO neišeina.

Liudininkai, regėję robotus iš arti, sako, kad jų paviršius lygus ir spindintis, bet reikia būti pastabiam, kad suprastum, jog jie yra metaliniai. Būna mažų robotų, bet pasitaiko ir didžiulių. Atitinkamai skiriasi ir jų forma. Kai kurie robotai veikia tyliai, kai kurie – triukšmingai. Tik jų visų tikslas toks pats.

3. Goblinai

Groteskiniai padarai, panašūs į goblinus ir trolius iš daugelio tautų folkloro, mūsų nuostabai, sudaro 7 procentus visų būtybių.

Jie pasirodo visur ir dabar yra sutinkami taip pat dažnai kaip ir seniau. Su jais susijusi baisioji namų apgultis, įvykusi 1957 metais Kentukyje (JAV), šios skraidančios būtybės 1970 metais Puerto Rike grobė gyvulius, o 1987 metais Anglijos Ilklio (Ilkley) dykynėje viena buvo nufotografuota.

Nors kartais goblinai pasirodo kartu su NSO, bet tik retkarčiais minima, kad būtų grobę žmones, o dažniausiai atsiranda be jokio laivo. Atrodo, kad mes čia susiduriame su materialios realybės ir magiškų savybių deriniu (pavyzdžiui, vieną akimirką tokį padarą galima nufotografuoti, o jau kitas kadras bus tuščias, lyg priešais nieko nebūtų).

Dažnai šios būtybės elgiasi piktavališkai ir net agresyviai, šitaip tarsi lenktyniaudamos su folkloro kūrinių veikėjais. Dažnai iš tokių pranešimų susidaro įspūdis, kad tai tik kosmoso amžiuje modernizuotos legendų būtybės, kurios pagal daugelio tautų mitologiją gyvena lygegrečioje Visatoje.

Įdomu tai, jog vietovės, kuriose gyvena šie padarai, jau daugelį amžių garsėja paslaptingais vaiduokliais, o vietovių pavadinimai atspindi tas „velniškas“ vietas, kuriose vyksta antgamtiški reiškiniai.

Dėl to kai kurie tyrinėtojai mano, kad goblinai – visai ne ateiviai, o parapsichinės būtybės, kurios egzituoja šalia mūsų ir su malonumu mus mulkina, vaidindamos ateivius, o taip yra tik todėl, kad jos iš prigimties yra nedoros. Džonas Kylas šiuo atveju vartoja terminą „ultražemiškos“, o F. W. Holidėjus sukūrė „Goblinų Visatos“ teoriją, norėdamas nurodyti, kur šios būtybės gyvena. Šią mintį įrodymai puikiai patvirtina.

Šiuo metu Jūs matote 34% šio straipsnio.
Matomi 715 žodžiai iš 2132 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.