Draugo charakteristika dokumentas
5 (100%) 1 vote

Draugo charakteristika dokumentas

Draugo charakteristika

Visi mano darugai yra labai skirtingos asmenybės. Jos yra svarbios kaip individualybės, su savo jausmais, išgyvenimais, sugebėjimais ir motyvais. Žmogus jau gimsta su jam būdingomis savybėmis.

Žmogaus, kurio charakteristiką aš nusprendžiau parašyti man yra pati geriausia draugė ir kaimynė. Indrė yra žmogus, kurį aš pažįstu nuo pat gimimo. Visa mūsų vaikystė, paauglystė prabėgo kartu. Aišku kai buvome vaikai ne visuomet buvome geriausios draugės, atsirasdavo kitų draugų su kuriais iš pradžių būdavo linksmiau žaisti, bendrauti. Kai paaugome, mes viena be kitos negalėdavome būti. Tėvai pykdavo dėl mūsų tokios draugystės, vien dėl to, kad negalėdavau nei trupučio pabūti namuose.

Kai aš ją jau seniai pažįstu galiu teigti, kad mano geriausia draugė yra sangvinikė. Ji kaip ir visi sangvinikai yra linksma, nerūpestinga, optimistė, labai mėgsta bendrauti ir yra visų draugų mėgiama. Mėgsta kad ją girtų, visada pasirengusi padėti kitiems. Su Indre niekada nebūna nuododu, vis ką nors sugalvoja, nenustygsta vietoje. Mes su ja todėl gerai ir sutariame, aš esu šiek tiek į ją panaši taip pat negaliu sėdėti vienoje vietoje turiu ką nors daryti. Abi esame linksmos ir užsispyrę. Kaip ir kiekvieno žmogaus, jos temperamente rasime visų temperamntų bruožų. Jai būdingas jautrumas, ji turi stiprų pareigos jausmą, o tai jau melancholiko savybės.

Šiuo metu Jūs matote 59% šio straipsnio.
Matomi 238 žodžiai iš 401 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.