Klijuoto medžio karkasas bilietas
5 (100%) 1 vote

Klijuoto medžio karkasas bilietas

Klijuoto medžio karkasas:kolonos, sijos, santvaros, jų tipai, skerspjuviai, jungimo mazgai.

Medines klijuotos konstrukcijos gali buti naudojamos kolonoms ir denginio plokstumoje. Jos gali buti sijines, remines, arkines. Konstruojant staciakampio skerspjuvio elementa: rekomenduojamas aukscio ir plocio santikis nuo3 iki 8, bet nedaugiau negu 10. Noredami perdengti erdve mes galim nauduoti sijas, arkas ir remus. Tokias konstrukcijas galim nauduoti visuomeniniuose pastatuose, stadionose ir t.t.

Medines kolonos:

Tai yra gniuždoma konstrukcija, kuri remiasi į pamatus ar kitas atramas. Tokių kolonų aukštis gali būti iki 10m. jos gali buti istesinio skerspjūvio ir spragotosios

Mediniu kolonu tipai:

a)istesinio rasto arba taso b)klijuotos medenos c)sudetinio skerspjuvio d)spragotosios iš rastų arba tašų.

Medines klijuotos sijos.

Medines sijos gali buti: ventiso skerspjuvio, jos daromos iš rastu, tašu arba lentu. Ypač perspektyvios yra klijuotu lentu stačiakampio arba dvitejinio skerspjuvio sijos ir klijuotos sijos su faneros sienele bei lentu juostomis. Statyboje dazniausiai naudojamos vieno tarpatramio sijos kuriu did˛iausias ilgis yra 6,5m. Norint padidinti sijos ilgi reikia naudoti klijuotas dviatrames sijas jomis galima perdengti anga iki 7 plocio. Sijos aukstis h lygus 1/20l, o atstumas tarp siju buna 0,5-1,2m kuo didesne yra naudinga apkrova I grindis tuo tankiau reikia sudeti sijas. Sijos laikomajai galiai padidinti galima naudoti paspyrines sistemas arba spyrius. Paspyrines sistemos naudojamos pesčiuju tilteliu, estakadu statyboje, ilginiu sustiprinimui ir kitur. Paspyrine sistema savo statine schema artima santvarai.Taip pat norint padidint sijos laikomaja galia ja galima armuoti. a)nearmuotos ir armuotos tos pačios galios sijos.b)armuotos vertikaliai klijuotoje sijoje. c)armuotos horizontaliai klijotoje sijoje.d)de˛inio skerspjuvio sijos su fanerine senele armavimas.

Šiuo metu Jūs matote 72% šio straipsnio.
Matomi 267 žodžiai iš 369 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.