Liquid soul muzika geram vakarui
5 (100%) 1 vote

Liquid soul muzika geram vakarui

„LIQUID SOUL“ – muzika geram vakarui

Iš nežymios Čikagos undergraundinės street- jazz grupės jie stulbinančiu greičiu tapo puikiai žinomu kolektyvu visame pasaulyje. Pradėję nuo džiazo ir urban dance stilių mišinio, jie atrado acid jazz, kurį sujungę su elementais nuo hard-bop iki hip-hop stilių, sukūrė savo stilių, nepakartojamą skambesį, pagal kurį ir yra atpažįstami.

Dabar jų gastrolėse atsiranda laiko viskam: nuo Prezidento inauguracijos parado iki pasaulinių džiazo festivalių. Laikraščiai rašo: „Tai kolektyvas, nuvalęs nuo jazz-funk stiliaus dulkes ir pelėsius bei grąžinęs jam nuostabų skambesį“.

Kas jie? Laimės kūdikiai, atsiradę tinkamoj vietoj tinkamu laiku? Ne. Tai grupė „Liquid Soul“, kurios gerbėjų rato nemažina jokie amžiaus ar rasės apribojimai.

Kolektyvo istorija siekia 1994-uosius metus, kai grupė buvo acid-jazz bangos JAV centrinėje dalyje priešakyje. Spontaniškai susikūrusi „Liquid Soul“ greitai rado prieglobstį Čikagos klube „Elbo Room“ kiekvieną sekmadienį. Kalbos apie juos sklido greitai, pritraukdamos prie nedidelės scenos vis daugiau bendraminčių. Šių sėkmę žadančių naktinių maratonų dėka „Liqiud Soul“ neilgai trukus virto nuolat dirbančiu kolektyvu.

Dabar grupę sudaro aštuoni nariai: Mars Williams (saksofonas), Ron Haynes (trimitas), Ricky Showalter (bosas), Johnny Showtime (trombonas), Ernie Denov (gitara), Eddie Acid (diskai), Victor Baker (būgnai) ir Mr. Greenweedz (vokalas).

Jų debiutiniu darbu „Liquid Soul“ ėmė rūpintis kompanija „Ark 21 Records“, patikėjusi grupės sėkme po plačiai publikuoto koncerto Deniso Rodmano gimtadienyje.

„Liquid Soul“ perkėlė savo nuolatinius sekmadienių pasirodymus į klubą „Double Door“ ir tęsė juos beveik ketverius metus (nuo 1996-ųjų vasario iki 1999-ųjų gruodžio) retai juos praleisdami netgi tada, kai rengdavo iki dviejų šimtų koncertų per metus įvairiose pasaulio šalyse(JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Turkijoje, Japonijoje).

Kolektyvas sulaukė ne tik tautiečių, bet ir žymių kritikų pripažinimo. Jie kartu su Sting‘u grojo Inauguracijos parade ir dukart pasirodė ‚South by Southwest“ muzikos parade, kur grupė buvo pristatyta kaip „karščiausia festivalio vinis“.

Šiuo metu Jūs matote 62% šio straipsnio.
Matomi 333 žodžiai iš 536 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.