Marilyn manson
5 (100%) 1 vote

Marilyn manson

Marilyn Manson

MARILYN MANSON gimė 1969 m. sausio 5 dieną Ohajo valstijoje, JAV.

MARILYN MANSON — tikras roko scenos demonas, kurio tikrasis vardas Brianas Warneris. Vaikystėje jis buvo uždaras, o mėgstamiausias jo užsiėmimas buvo galvoti apie žmonijos globalines problemas. Nuo ankstyvos vaikystės krikščioniškoje berniukų mokykloje jam buvo skiepijama meilė Dievui, kas turbūt ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl, susidūręs su realiu pasauliu, MARILYN MANSON ėmė neigti bet kokį Dievo buvimą. Augdamas Brianas vis dažniau iš religijos pusės ėmė pastebėti daug neteisybės ir nusprendė, kad geriau būti ateistu.

Kai Brianui sukako 18 metų, jis baigė mokyklą Ohajuje ir persikėlė į Floridą, kur įsidarbino vietiniame apie muziką rašančiame leidinyje. Ten jis dirbo žurnalistu ir muzikos kritiku, tuo pačiu rašydamas eiles. 1989 metais Brianas kartu su Skotu Puteski įkūrė grupę. Pirmiausia, ką nusprendė padaryti žurnalistas, tai pakeisti vardą. Jis buvo sudarytas iš dviejų šeštojo dešimtmečio ikonų: aktorės Marilyn Monroe ir serijinio žudiko Charleso Mansono – MARILYN MANSON. Pačiam Brianui šis vardas patinka todėl, kad jame yra dalis gėrio ir dalis blogio. Žodyje „Marilyn“ yra septynios raidės, kurios numerologijoje simbolizuoja Dievo skaičių, o žodyje „Manson“ – šešios. Šis skaičius – velnio ženklas. Taip buvo sukurta grupė „MARILYN MANSON & THE SPOOKY KIDS“.

MARILYN MANSON turi keistą potruakį atrodyti šlykščiai. Be atstumiamojo makiažo ir keistų spalvų kontaktinių lęšių žymusis atlikėjas nesirodo viešumoje. Apskritai jis vengia išeiti iš namų. MARILYNAS prisipažino kad ketina amputuoti ranką, kad atrodytų dar originaliau. Jis jau ir taip nusipjovė savo ausų spenelius. Mokyklos laikais tai buvo nekenčiamiausia jo kūno dalis —dainininkui atrodė, kad jie per dideli, ir vaikai dėl to jo nemėgsta. Taigi tik uždirbęs pinigų jis kreipėsi į plastinės chirurgijos specialistus, ir šie atliko operaciją.

1990 – aisiais metais Brianas sutinka Trentą Reznorą iš „Nine Inch Nails“, kuris radikaliai pakeičia jo požiūrį į muziką. Gimsta visiškai nauja muzika. Iki 1993 – ųjų metų grupė stengiasi išpopuliarėti, išleidžia demo įrašą, singlai užima pirmąsias vietas vietiniuose muzikiniuose festivaliuose. 1993 –iaisiais Brianas su grupe, pervadinta paprastai – MARILYN MANSON, išleidžia pirmą studijinį albumą „Portrait Of An American Family“, kurį prodiusavo Roli Mossiman. Bet Brianui nepatinka albumo skambesys ir jis kreipiasi į Reznorą. Šis sutinka būti prodiuseriu. Tuo pačiu metu į grupę ateina Briano senas draugas Jeordie White (grupėje žinomas Twiggy Ramirez vardu). Metų eigoje grupė perrašinėja albumą ir 1994 – aisiais išleidžią naująją versiją, bet su senuoju pavadinimu. Po albumo išleidimo MARILYN MANSON išvyksta į turą, kurio metu apšildė NIN.

Kažkokiu būdu taip išėjo, kad MARILYN MANSON tuo pačiu metu JAV tapo pačia mylimiausia ir pačia nekenčiamiausia grupe, kas savaime daro ją pačia populiariausia (tiek JAV, tiek ir visame pasaulyje). Viskas prasidėjo nuo to, kad Brianui pasirodė, jog neužtenka tik atlikti savo dainas. Tai buvo per daug nuobodu jo kūrybingai asmenybei. Jis nusprendė, kad publiką reikia kažkokiais būdais šokiruoti. Ir kad ir ką jis dėl to darydavo, rezultatas jį visada patenkindavo. MARILYN MANSON koncertai virto į įspūdingus šou. Pažiūrėti į tai, kaip scenoje butaforiškais aprėdais eina iš proto išsidažę „demonai“. Briano išsidirbinėjimai įgydavo vis skandalingesnį charakterį. Galų gale šalyje ėmė plisti įvairūs gandai apie grupę, kurios koncertuose galima išvysti viską, net iki satanistinių apeigų.

1994 metų spalio 18 dieną buvo žengtas pirmasis žingsnis į naująją grupės istoriją. Tuo metu grupė gastroliavo su NIN. Tą dieną buvo suplanuotas pasirodymas Solt Lei Sityje. Šį kartą viskas įvyko ne pagal planą. Miesto mormonų patriarchija kartu su „Delta Center“ arenos vadyba pareiškė: NIN gali pas mus koncertuoti, o MARILYN MANSON – nei už ką! Tai buvo pirmasis, tačiau ne paskutinis draudimas. Bet, nepaisant draudimo, Brianas tą vakarą į sceną išėjo po Reznoro žodžių: „O dabar scenoje pasirodys jo didenybė Mansonas“…Reikalas tame, kad neseniai iki šio įvykio Brianas susipažino su Šėtono bažnyčios įkūrėju Dr. Anton Szandor LaVey. Šis jau seniai domino Brianą kaip talentingas rašytojas ir filosofas – ir kodėl gi nesusipažinti su idomiu žmogumi? O „idomiam žmogui“ taip pat patiko Brianas ir LaVey paskelbė jį Šėtono bažnyčios pastoriumi. Taigi, Brianas į sceną išėjo su šventa mormonų knyga po pažastimi. Reznoras publikai skaitė laišką, paaiškinantį MARILYN MANSON pasirodymo uždraudimo priežastis, o Brianas tylėdamas plėšė šventosios knygos puslapius. Nei NIN, nei MARILYN MANSON daugiau niekada nekoncertavo „Delta Center“ arenoje.

Šiuo metu Jūs matote 38% šio straipsnio.
Matomi 769 žodžiai iš 2009 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.