Moksleivio charakteristika
5 (100%) 1 vote

Moksleivio charakteristika

MOKSLEIVIO CHARAKTERISTIKA

Bendrieji duomenys

Moksleivio vardas, pavardė, tėvo vardas: Krasauskaitė Sigita, Jono.

Gimimo data: 1995 05 12, lietuvė.

Gyvenamoji vieta: Tauragės raj. Anetiškės kaimas.

Mokymosi įstaiga: Turagės Žalgirių vid. mokykla, 5c klasė.

Tėvų duomenys: Jonas Krasauskas, gim.1964 12 02 Turagės raj.

Nijolė Krasauskienė, gim. 1966 08 12 Turagė.

ŠEIMA IR MOKSLEIVIS

Šeimos sudėtis: Sigita auga pilnoje šeimoje. Brolis Edgaras mokosi Tauragėje Žalgirių vidurinėje mokykloje 10-oje klasėje. Kartu gyvena senelė, mamos mama 84m. Prieš metus mirė senelis, kuris labai mylėjo vaikus ir vaikai buvo prie jo labai prisirišę.

Tėvų išsilavinimas, profesija: jos mama Krasauskienė Nijolė yra baigusi Šiaulių pedagoginį institutą ir dirba Tauragėje darželio auklėtoja. Tėtis yra baigęs žemės ūkio technikumą ir dirba gaisrinėje Gaurėje. Kadangi tėtis gaisrinėje dirba 3 dienas per savaitę, tai likusį laiką dirba savo ūkyje, kuris yra 8 kilometrai nuo Tauragės.

Šeimos santykiai: šeimoje santykiai šilti. Vaikai mylimi ir jais protingai rūpinamasi.

Šeimos socialinė padėtis: materialinės sąlygos geros. Turi savo gyvulius, tuo pačiu savo pieną, mėsą, kiaušinius, kuriuos patys ir naudoja.

VAIKO BUITINĖS SĄLYGOS SENIAU IR DABAR

Sigita skaudžiai pergyveno senelio netektį, kuris ją labai mylėjo ir lepino. Iki mokyklos mergaitė, tėvams išėjus į darbą, pasilikdavo su seneliais, darželio nelankė. Kadangi mama dirba Tauragės vaikų darželyje, tai ir pirmą klasę mergaitė pradėjo lankyti Tauragėje. Mama, važiuodama į darbą, mergaitę veždavosi kartu, o ji grįždavo dažniausiai mokyklos autobusu kartu su broliu.

FIZINIO IŠSIVYSTYMO IR SVEIKATOS BŪKLĖ

Mergaitė atitinka savo amžiaus tarpsnio fizinį išsivystymą. Sigita aukšta, tamsūs tesūs, ilgi plaukai ir yra gražiai nuaugusi. Tačiau neskiria didelio dėmesio savo išvaizdai, jai nesvarbu kaip ji atrodo, kaip apsirengusi. Atrodo sveikai, tačiau prieš metus prasidėjo gydytojų neišaiškinami ligos požymiai. Beria kojas (tam tikrais tarpais) jas skauda. Mama labai rūpinasi Sigitos sveikata. Ne kartą gulėjo Klaipėdos ligoninėje. Ligos nenustato. Gydytojai teigia, kad kojų skausmas nuo didelio augimo. Mama atostogų metu ruošiasi vežti Sigitą į Vilniaus vaikų klinikas.

PSICHINĖS SAVYBĖS

Kalbos ypatybės: Sigita kalba sklandžiai. Jos kalba aiški. Teisingai taria garsus. Tačiau pradinėje klasėje, atėjusi į miestą iš kaimo aplinkos, klasėje kalbėdavo mažai arba visai nekalbėdavo. Tiktai trečioje klasėje normaliai pradėjo bendrauti su mokytojais ir klasės draugais. Dabar viskas normalu, bet ji pati pirma neskuba pradėti kalbos.Kai vyksta įvairūs renginiai, Sigita atsisako būti lydere, vadovauti. Ji tiesiog priprato, kad dažniausiai vadovaujama jai.

Dėmesys, atmintis, mąstymas: Moksleivė lengvai sukaupia dėmesį ir išlaiko susikaupusi jį gana ilgai. Atmintis gera. Vyrauja regimoji ir mechaninė atmintis. Mąstymas sąmoningas. Sugeba palyginti aplinką, daiktus, žmones. Pojūčiai ryškūs, gerai suvokia visumą. Lengvai analizuoja, todėl jai labai patinka matematika.

Charakterio bruožai: Mergaitė prieraiši prie tėvų ir draugių, bet turi jų nedaug. Dažniausiai bendrauja su bendrų pomėgių draugėmis. Iš to lengva spręsti, kad Sigita yra prieraiši prie žmonių. Labai myli šunis. Jei tėvai leistu, tai laikytu jų 10 ir daugiau ir jais visais rūpintusi. Negali praeiti pro svetima šunį ir likti jam abejinga. Sigita gana švelni, pareiginga ir atkakli. Jautri kitų skausmui, draugiška, nuoširdi. Nors tarp svetimų atrodo santūri, bet visomoje vyrauja choleriški bruožai. Mokykloje labai drausminga, o namuose ne visada. Mėgsta ypač namuose vadovauti, komanduoti broliui, nors šis vyresnis. Jei brolis mėgsta techniką, žemės ūkio darbus, gyvulius, tai Sigita, išskyrus šunis, nesistengia atlikti kitų darbų. Mieliau pasėdi prie televizoriaus, kompiuterio arba skaito. Mama mano, kad viena iš to priežasčių yra kojų skaudėjimas. Šiaip mergaitė sąžininga, drausminga, linksma ir draugų mėgstama.

Teigiama Sigitos charakterio pusė yra jos stropums, nuoširdumas, draugiškumas, meilė gamtai, meilė namams, mokyklai, mokytojams, draugams, užjaučia kitus visada pasirengusi padėti.

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 676 žodžiai iš 1339 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.