Nso ir kitos pasaulio paslaptys
5 (100%) 1 vote

Nso ir kitos pasaulio paslaptys

1.ĮVADAS

Kosmosas, visata iki šiol mums kelia beribį susidomėjimą bei nerimą. Mūsų mokslas nėra dar taip toli pažengęs, kad galėtume išsamiau išnagrinėti šią, Žemę supančią erdvę. Žinoma, įvairios technologijos taip greitai vystosi, tobulėja, kad galbūt po kurio laiko iš tiesų sugebėsime ištirti visatą, išsiaiškinti begalę dalykų, kuriuos, šiuo metu, mes vis dar laikome paslaptimis.

Atradimas, kad šioje beribėje erdvėje mes nesame vieni, kad aukštesnės būtybės iš kito pasaulio galbūt nuolat lankosi Žemėje, visiškai pakeistų mūsų vietos Visatoje suvokimą. Apklausos internete skelbia, kad daugelis žmonių vis dėlto tiki, jog Visatoje mes esame ne vieni. Tačiau mano žiniomis, oficialių duomenų, apie visuomenės nuomonę dar nėra pateikta. Tačiau gandai apie netikėtus, keistus NSO, ateivių pasirodymus sukelia nuostabą ar baimę visame pasaulyje. Šiuo metu yra begalė informacijos apie NSO, ateivius. Šia tema kuriami filmai, rašomos knygos, platinami straipsniai internete… Keliamos hipotezės apie kitų būtybių egzistavimą visatoje, apie NSO pasirodymus ir t.t. Taigi, ši tema tikrai labai aktuali. Ja diskutuoja tiek garbūs mokslininkai, tiek „paprasti“ žmonės jau daugelį metų, tačiau vis dar niekas nesugebėjo atsakyti i klausimą: „Ar iš tiesų egzistuoja NSO?“ Mokslininkai net teigia, kad po 20 metų su mumis bendraus ateiviai. Ar verta tuo tikėti?

2.Teorijos apie NSO ir ateivius

NSO ( neatpažintas skraidantis objektas ) – bet koks skraidantis objektas arba reiškinys, kurio prigimties nepavyksta paaiškinti žinomais gamtos ir technikos objektais ir reiškiniais. Paprastai juos pastebi pavieniai stebėtojai, tačiau pasitaiko atvejų, kai juos pamato daugybė liudininkų, pvz., susirinkusi minia. Yra daug liudininkų, teigiančių, kad matė NSO arba ateivius iš kitų pasaulių, stebėjo juos iš arti ir turėjo su jais kalbinių ir fizinių kontaktų. Šiuo metu, manoma, kad NSO visame pasaulyje jau stebėjo apie 50 mln. žmonių. Su NSO siejami ir javų laukuose pasirodantys raštai, milžiniško dydžio taisyklingų geometrinių formų suguldytų javų piešiniai. Dažnai tuo metu kai, kaip manoma, jie turėjo būti sukurti matomi NSO. O patys javų raštai skleidžia mikrobangas.

Ateiviais vadinamos nežemiškos civilizacijos humanoidinės būtybės, kurios tariamai lankosi Žemės planetoje. Pranešimus apie ateivių pasirodymus tiria ufologijos mokslas. Kol kas nerasta jokių patikimų jų egzistavimo įrodymų ir daugumą pranešimų galima paaiškinti kaip psichologinius reiškinius, miego paralyžiaus pasekmes, haliucinacijas, klaidingų prisiminimų sindromo pasekmes ar tiesiog klastotes.

Ateivių klasifikacija

Pasakojimų apie ateivius išgirsti galime labai daug ir įvairių. Dažniausiai bendrieji ateivių, NSO bruožai sutampa, tačiau vis dėlto pradėta klasifikuoti ateivius į :

– vaiduoklius (šios būtybės pasirodo retai, susitikimai su jomis sudaro 4 procentus viso susitikimų su ateiviais skaičiaus. Jos atsitiktinai pasirodo pastatuose, dažnai eina kiaurai sienas lyg šmėklos. Daug kartų jos buvo sutiktos keliuose. Išskirtinis bruožas yra tas, kad pasirodžius šioms būtybėms, šalia dažnai nebūna NSO.)

– robotus (šie padarai įprasti mokslinės fantastikos kūriniuose, bet šiaip sutinkami retai (5 procentai visų įvykių). Robotai dažnai dalyvauja atliekant pagrobtų žmonių medicininius tyrimus. Keletą kartų žmonės robotus matė lauke. Atrodė, kad jie ieško „pavyzdžių“, kuriuos galės nugabenti į objektą. Tikrieji grobikai tokiais atvejais iš NSO neišeina.

– goblinus (groteskiniai padarai, panašūs į goblinus ir trolius iš daugelio tautų folkloro. Su jais susijusi baisioji namų apgultis, įvykusi 1957 metais Kentukyje (JAV), šios skraidančios būtybės 1970 metais Puerto Rike grobė gyvulius, o 1987 metais Anglijos Ilklio (Ilkley) dykynėje viena buvo nufotografuota. Svarbiausias skiriamasis bruožas yra tas, kad goblinų ausys labai atsikišusios, jie patys žalsvi.)

– neūžaugas (labai tamsūs ir plaukuoti. Šie padarai sudaro maždaug 5 procentus visų regėtų būtybių. Jie padarė žmonėms nemažą įspūdį. Apie tai galime spręsti iš to, kad buvo sukurta televizijos drama „V“ ir trys filmo „Svetimas“ serijos.)

– pilkuosius (pilkieji dalyvavo maždaug 37% įvykių, tačiau šis skaičius po 1980-ųjų padidėjo iki 50%. Buvo parašyta keletas populiarių knygų, sukurta filmų ir televizijos serialų, remiantis JAV gyvenančiais liudininkais, regėjusiais pilkuosius devintame dešimtmetyje. Šie ateiviai maži, paprastai 3,5 – 4,5 pėdų ūgio. Jų oda balta arba pilka (iš čia kilęs ir vardas), be plaukų. Nosis ir burna nenusakomos formos, ypač jei bandytume lyginti su akimis, itin išsiskirančiomis kiaušinio formos galvoje. Tos akys labai didelės ir apvalios, dažniausiai tamsios (net juodos), o užmerktos panašios į vabzdžių akis. Ir pats ateivių kūnas, ilgas ir plonas, su karksančia galva ant siūbuojančio liemens, dažnai būdavo tapatinamas su vabzdžiu.)

– šiauriečius (šio tipo ateiviai sudaro 24% visų per susitikimus matytų būtybių, bet nuo septinto dešimtmečio jų atklysta vis mažiau. Šeštajame dešimtmetyje kontaktuotojai dažniausiai sutikdavo draugiškus, gana panašius į žmones ateivius. Paprastai jie būdavo ilgais šviesiais plaukais ir mėlynomis
akimis, aukšti, iki 6 pėdų ūgio. Šio tipo ateiviai ypač dažnai buvo sutinkami Europoje. Šiauriečiais buvo pavadinti dėl savo panašumo į skandinavus. Šeštajame, septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose daugelyje šalių, tarp jų ir Britanijoje, kontaktai įvykdavo beveik vien su šiauriečiais. Aukštų ir gana išvaizdžių šiauriečių akys panašios į kačių – įkypos. Nuo kitų skiriasi ir tuo, kad nesikiša į žmonių reikalus, o tik pasyviai viską stebi. Su šiauriečiais susitikę ir pasikalbėję žmonės tvirtino, kad jie yra netgi draugiški ir labai simpatiški. Negana to, šiauriečiai perspėdavo liudininkus, jog Žemę aplanko ir kiti ateiviai, kurie taip nesirūpina žmonių gerove, kaip sakėsi besirūpiną jie.)

Štai ką mes galime rasti paieškoję oficialios informacijos apie ateivius bei NSO. Tačiau šios informacijos tikrai mums tikrai neužtenka. Mes keliame įvairias teorijas apie NSO, nežemiškų būtybių egzistavimą, kilmę, apsilankymus Žemėje. Viena populiariausių nuomonių apie NSO kilmę teigia, kad NSO – tai kosminiai erdvėlaiviai, atvykę pas mus iš kitų pasaulių, kuriuose egzistuoja gyvybė. Ši teorija turi daug smulkesnių skilčių, tačiau pagrindinė jos idėja yra būtent tokia.

Šiuo metu Jūs matote 36% šio straipsnio.
Matomi 1032 žodžiai iš 2880 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.