Plaušacementiniai gaminiai
5 (100%) 1 vote

Plaušacementiniai gaminiai

PLAUŠACEMENTINIAI GAMINIAI

Plaušacementiniai gaminiai yra žymiai racionalesni negu įprastas betonas. Naudojant juos vietoj armatūros tinklų, mažinamas grindų sluoksnio storis, piginama statyba. Fibrobetonas yra ilgaamžiškesnis negu įprastas betonas iš tų pačių mišinių. Šarminėje betono aplinkoje metalinės fibros gerai apsaugotos nuo korozijos. Atkreipiame dėmesį į metalinių ir sintetinių polipropileninių fibrų įvairumą. Naudojant fibrą, betoninės grindys kaip konstrukcija įgyja ypatingų savybių, tačiau didžiausią reikšmę turi grindų paviršius. Jį galima papildomai apdoroti įvairiomis medžiagomis, didinančiomis atsparumą dilimui, dulkėtumui, skysčių ir chemikalų įgėriui, tai yra, kietinant. Pavyzdžiui, naudojant preparatą „Panbexil“ – skaidrios akrilinės smalos tirpalą, įsiskverbiantį į betono paviršių, – paviršius dar geriau apdirbamas, sukietinamas ir sutankinamas. Tirpalas ant senos arba šviežios betono dangos suformuoja ilgaamžį, atsparų ir dulkių neišskiriantį paviršių. Papildomai sukietintas betonas tampa atsparesnis abrazyvų, naftos produktų poveikiui, sutankėja.

Atliekamas fibrobetoninių gaminių skaičiavimas „Bekaert“ kompiuterine programa pagal projektavimo ir geologinių tyrimų duomenis.

DRAMIX

Dramix plaušai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plieninės vielos tam, kad užtikrintų aukštą tempimo stiprumą ir užskleistų užlaidas. Plaušų suklijavimas į ryšuliukus garantuoja lengvą ir spartų susimaišymą ir ypatingai homogenišką pasiskirstymą. Užlenktas galiukas, kuris ištraukimo metu palaipsniui deformuojasi, paprastai yra pripažįstamas geriausia pritvirtinimo forma. DRAMIX RL-45/50-BN

Dramix RL-45/50-BN yra pavieniai, šaltai lydyti pluoštai su lenktais galais. Naudojama pramoninėms ir sandėlių grindims.

DRAMIX RC-65/35-BN

Dramix RC-65/35-BN yra suklijuoti, šaltai lydyti pluoštai su lenktais galais.

Naudojimas:

 Žyminys;

 Perdangos;

 Betoniniai blokai;

 Plonasluoksnės grindys.

DRAMIX DUO 100

Metalinių ir polipropileninių pluoštų mišinys

Dramix Duo 100 yra Dramix ir Duomix mišinys. Dramix Duo 100 pluoštai yra deformuoti ir sukirsti vieliniai siūlai, skirti betono ir skiedinių armavimui. Dramix Duo 100 yra sintetinių ir plieninių pluoštų mišinys. Jie sumažina skilinėjimą susitraukimo metu.

Naudojimas:

 Nedidelių apkrovų pramoninių ar gyvenamųjų pastatų grindys;

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 327 žodžiai iš 649 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.