Reiki terapija
5 (100%) 1 vote

Reiki terapija

Turinys

Reiki terapija – kas tai? 3

Reiki metodas 4

Reiki poveikis ir nauda sveikatai 4

Ką galima išgydyti? 5 Kaip reiki veikia? 6

Reiki meistras 7

Literatūra 9

Reiki terapija – kas tai?

Reiki – tai sąvoka, kuri visame pasaulyje suprantama kaip natūralaus japonų gydymo rankomis menas, atskleistas praeito amžiaus pradžioje Mikaomi Usui.

Žodis „Reiki“ reiškia dvasinę Visatos energiją ir susideda iš dviejų hieroglifų: Rei – dieviškoji sąmonė, Dievo išmintis, ir Ki – vidinė gyvenimo energija, būdinga viskam, kas gyva Žemėje, arba Gyvenimo jėga. Būtent šią energiją naudoja visos pasaulyje žinomos gydymo sistemos. Tačiau, skirtingai nuo jų, naudojantis Mikao Usui metodu, organizmo sistemos specialiai „suderinamos“ ir žmogus įgyja galimybę be kliūčių gauti ir perduoti energiją visiems padarams neįdėdamas jokių pastangų ir neišeikvodamas savo energijos. Gydymas remiasi visų vidinių organizmo gydomųjų išteklių lygių aktyvavimu ir nenumato jokio įsikišimo iš išorės. Reiki gydymas atkuria visų žmogaus sistemų pusiausvyrą ir viso organizmo vidinę harmoniją, išgydo fizinį kūną, emocijas, protą ir dvasią, sugrąžina ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą.

Reiki – tai puikus gydymo rankomis, su Dieviškosios Jėgos palaikymu, būdas. Ta pačia Jėga senovėje gydė šventieji. Šiam metodui daug tūkstantmečių, ir jis atgimsta dabar, kai žmonijai kaip niekada reikalinga pagalba iš aukščiau. Šis metodas saugus ir labai efektyvus. Šis metodas veikia visus lygmenis – gydo kūną ir sielą, sąmonę ir netgi žmogaus dvasią. Leidžia kiekvienam dirbti ir su sunkiomis ligomis, ir su energetiniais pakitimais, ir su psichikos pakenkimais. Nereikalauja sudėtingo mokymosi, išmokti jo gali visi, jo tiesiog neįmanoma “sugadinti”. Reiki seanso metu pats gydantysis tampa Dieviškosios Jėgos kanalu ir yra liudininkas stebuklų, vykstančių tiesiog jo akyse. Tai puiki priemonė darbui su savimi, nes kiekvienas duodantis – gauna ir, padėdamas kitiems, padeda sau. Puikiai dera su visais kitais metodais, kuriuose gydantysis vadovaujasi gerais ketinimais ir tyra širdimi.

Reiki – žinomas ir populiarus gydymo metodas visame pasaulyje. Daugelyje šalių tai yra vienintelis “nemoksliškas” metodas, kurį leista naudoti gydymo įstaigose. Medicinos darbuotojams netgi rekomenduojama naudoti Reiki, kad galėtų efektyviau padėti ligoniams ir sau.

Reiki metodas

Reiki meistras sako, kad reiki energija yra ypatinga savo universalumu ir nepriklauso nuo žmogaus valios. Šis neišsenkamų jėgų šaltinis patenka pro viršugalvį, toliau išsišakoja į rankas ir į visą organizmą. Tai suaktyvina energinius centrus, todėl reiki energija yra juntama ir fiziškai: juntamas tam tikras sruvenimas, šiluma arba vėsa, žmogus atsipalaiduoja. Tai gali patirti visi, tiesiog ne visi tai priima. Reiki energija gydantis žmogus tiesiog deda delnus ant įvairių kūno vietų – taip susijungia su organizmo energine sistema ir leidžia jai laisvai tekėti. Rankų padėtys – tai viena iš Reiki gydymo sistemos dalių, jos yra aiškiai apibrėžtos ir išmokstamos. Reiki meistras laiko rankas ant tos pačios ligonio kūno vietos tol, kol pajaučia energijos tekėjimo susilpnėjimą, pasireiškiantį mažesniu dilgčiojimu, sumažėjusia šiluma ar šalčiu. Kiekvienam žmogui teka, tai, ko būtent jam reikia, todėl ir energijos teikiami pojūčiai skiriasi. Gyvybės energijai harmoningai užpildžius visus aš aspektus, žmogus sveiksta – sveiksta jo minčių, jausmų pasauliai, atsigauna kūnas. Reiki energiją gali perduoti tik pagal paprastus penkis principus gyvenantis žmogus.

• Šiandien nesijaudink

• Šiandien nepyk

• Gerbk savo tėvus, mokytojus ir vyresniuosius

• Sąžiningai užsidirbk pragyvenimui

• Viskam rodyk dėkingumą

Niekas nežino, kodėl ir kaip atsiranda reiki, todėl ši gyvybės galia dažniausiai vadinama dieviškąja. Tačiau reiki nėra kažkoks stebuklas ar magiška galia. Sugebėjimą perduoti reiki kiekvienas žmogus gauna jau gimdamas, tik netinkamas gyvenimo būdas dažnai atima iš jo tą sugebėjimą. Taigi tai nėra kažkoks paslaptingas gydymo būdas, bet greičiau – pagalba atrasti dar vaikystėje prarastą fizinę ir dvasinę harmoniją.

Reiki poveikis ir nauda sveikatai

Šiuo metu Jūs matote 33% šio straipsnio.
Matomi 657 žodžiai iš 2015 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.