Socialinės situacijos stebėjimas
5 (100%) 1 vote

Socialinės situacijos stebėjimas

Socialinės situacijos stebėjimas

Rugsėjo 29 diena. Penktadienis. 16 valanda. 20 laipsnių šilumos. Vaikų žaidimų parkas. Jis yra prie Naujosios Vilnios psichiatrinės ligoninės. Šiame parke, kiekvieną popietę, susirenka labai daug žmonių su vaikais. Dauguma jų yra mamos bei vaikų senelės. Vaikų žaidimų parkas pilnas yra įvairiausių spalvingų atrakcionų. Čia yra smėlio dėžės, kurių senelės aplaužytos, gelėžinės supynės, nudažytos geltona bei žalia spalva, kalniukai, prie kurių visada yra buris mažų vaikučių. Yra krepšinio aikštelės, kurios tokių paros metų dažniausiai buna tuščios, tik kai kada per ją perbėga koks nors benamis, visiškai sulysęs šuo. Aplink yra dvyračių takeliai bei suoliukai, kur susirenka pensininkės su anukais, o taip pat ir beveik viso rajono mamos.

Tuo tarpu aš stoviu su savo sunėnu šalia vaikiško, išmarginto kalniuko. Šalia manęs dar stovi ir kelios mamos su vaikais.

Bandau stebėti moterį su vaiku. Ilgiau stebint supratau, kad tai yra jos vaikas, jos sunūs, nes jis į moterį kreipiesi “ Mamutė”. Moteris atrodo labai tvarkingai. Jos juodi plaukai yra ant tiek sušukuoti, kad jie atrodo, lyg ką tik iš vandens išlindusio bebrio kailis. Jos plaukai labai ilgi, sušukuoti į uodegą, kuri panaši į arklio, kuris tuoj turi išeiti į arklių parodą, uodegą.

Jos veidas yra tarsi iš žurnalo. Nesimato nei vieno mažo spogelio, nei kokios kitos demeles. Akys jos, gražiai padažytos, blakstienos kaip iš reklamos. Lūpos labia plonos, viršūtinė yra šiek tiek storesnė. Nudažytos rauduona spalva, kuri jos lūpoms suteikia šiek tiek putlumo.Nosytė yra šiek tiek užlenkta, tarsi erelio. Iš pirmo žvilgsnio atroda, lyg būtų iš žurnalo viršelio

Apsirengusi šviesiom kelnem, ir su žalsva, idealiai išliginta palaidinė. Žiūrėti į tą moterį yra labai malonu, nes ji atrodo labai tvarkingai. Jos bateliai ant mažo ir tvarkingo kulniuko, šviesiai rudos spalvos, kurios atrodo, lyg ką tik pirkti.

Jos vaikelis, kaip supratau, yra maždaug 2 metų amžiaus, taip pat su šviesiom kelnytėm ir šviesia strukyte, kuri irgi atrodo, kaip nauja, stovi šalia ir stebi kitus žaidžiančius, išdykaujančius vaikus. Kai jis tik pabando eiti prie kalniuko, mama ji sudrausmina, aiškindama:” – Esi jau didelis, turi būti visada švarus ir tvarkingas, stovėk, išsipurvinsi, ar supratai?”. Jis paklusniai lieka stovėti šalia mamos. Bet jo veide matosi, kažkoks liudesys. Jo mažos, net labai mažos akytės blizga, kai jis žiūri į kitus, išdykaujančius vaikus. Jo judesiai parodo, kad jis turi žinoti, kad jis turi būti suaugęs, kad jis jau nebe mažas vaikas, o vyras. Jis stovi labai įsitempęs, tarsi bijodamas, kad jeigu ne taip ką padarys, tai bus nubaustas. Atrodo tarsi jam būtų 10 metu.

Šiuo metu Jūs matote 56% šio straipsnio.
Matomi 469 žodžiai iš 831 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.