Uab evekas
5 (100%) 1 vote

Uab evekas

Turinys

Transporto firmos 3

Evekas 3

Pastarųjų metų Iveco automobilių pirkimo statistika 5

Statistika 5

ES suteiktos išlygos 5

Rinkos lyderis 6

Literatūra 3

Transporto firmos

Visame pasaulyje yra begalė įvairiausių transporto firmų, kurios atlieka daug pervežimų ir daugelį kitų darbų. EVEKAS – viena iš firmų atliekanti visus darbus kelyje ir tarptautiniuose pervežimuose.

Evekas

Tai viena iš didžiausių tarptautinių transporto ir logistikos kompanijų Lietuvoje, gabenančių krovinius po Europos Sąjungą ir NVS šalis.

Bendrovė yra nacionalinės vežejų asociacijos LINAVA tikroji narė. Gabenami ir pilni, ir daliniai kroviniai. Taip pat kroviniai, reikalaujantys ADR (pavojingi kroviniai).

Transporto sistemos plėtra – dabarties ir ateities kartų gerovės užtikrinimas, turintis įtakos ne tik laisvam prekių judėjimui, energijos vartojimui, bet ir aplinkai, žmonių sveikatai, saugai ir komfortui. Todėl plėtojant transportą kartu turi būti sprendžiamos ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo problemos.

Viena iš sričių, galinčių neigiamai įtakoti aplinką, žmonių sveikatą bei saugą yra pavojingų krovinų vežimas. Atsižvelgdama į vis didėjančias pavojingų vežimo apimtis ir siekdama užtikrinti šios rūšies krovinių vežimo saugą, Lietuvos Respublika prisijungė prie visų transporto rūšių, išskyrus vidaus vandenų, konvencijų, reglamentuojančių pavojingų krovinių vežimą.

,, EVEKAS ’’ siūlo krovininio transporto remonto paslaugas Kaune. Transportą remontuoja patyrę darbuotojai, kurie rūpinasi mūsų nuosavu 80 krovininių automobilių parku bei jį tvarko. Aukštos kokybės paslaugas teikiame palankiausiomis kainomis ir terminais.

Bendrovėje dirba patyrę vadybininkai bei vairuotojai, gebantys pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas greičiaisiais terminais ir palankiausiomis sąlygomis.Evekas teikia kompleksines paslaugas, kurių pagringinė dalis – smulkių bei komplektinių krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. Klientams taip pat siūlomos muitinės tarpininkavimo paslaugos, sandėliavimo bei vietinių pervežimų paslaugos.

Kompanija orientuojasi į stabilius klientus, kuriems svarbu tiek kokybiškas bei kvalifikuotas servisas, tiek didelės galimybės gabenant krovinius.Pastarųjų metų Iveco automobilių pirkimo statistika

200

150

100

50

0

11.08 11.09 11.10 11.11 11.12 11.13 11.14 11.15 11.16 11.17 11.18 11.19 11.20 11.21 11.22

Statistika

Pavojingų krovinių vežimas – viena sudėtingiausių bendros krovinių vežimo sistemos sričių, kuriai keliama bene daugiausiai saugos reikalavimų ir ši sritis yra gana plati. Statistika rodo, kad apie 50% visų Lietuvoje vežamų krovinių sudaro pavojingi kroviniai, apie 70% visų vežtų pavojingų krovinių sudaro tranzitiniai kroviniai. Didžioji pavojingų krovinių dalis- apie 54 % – Lietuvoje vežama geležinkeliais, apie 25% vežama automobilių transportu ir apie 1% – oro transportu.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 383 žodžiai iš 749 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.