Visuomenės požiūris į rašytojus ir poetus
5 (100%) 1 vote

Visuomenės požiūris į rašytojus ir poetus

Visuomenės požiūris į rašytojus ir poetus

Visuomenę sudaro įvairios rasės, išsilavinimo, lyties žmonės, su skirtingu požiūriu į gyvenimą. Šiais laikais visuomenė tapo žiauri visiems, nors kiek skiriantiems žmonėms. Dažnai galima žurnaluose perskaityti, kaip žmogus su fizine ar kitokia negale, tampa žiaurios visuomenės patyčių objektu. Jis bijo būti visuomenės dalimis. Bando nuo jos atsiriboti ir gyventi savo fantazijų pasaulyje. Tokie žiaurūs būna ne vien vaikai, bet ir suaugę. Gerai jei žmogus eidamas neužkabina šiek tiek išsiskiriančio žmogaus, bet yra daug tokių kurie tiesiog gatvėse tyčiojasi iš kitokių nei jis žmonių: dėl aprangos stiliaus, negalios, kalbėjimo būdo ar tik šiaip.

Dažniausiai žmonės bandantys išsikirti ir nebijantys to padaryti yra perkeltine prasme vadinami “žmonės prie meno“. Tai gali būti dailininkai, muzikantai, rašytojai, aktoriai, poetai.

Tačiau šiandien aš norėčiau pakalbėti kaip visuomenė žiūri į rašytojus ir poetus. kad žmogus menininkas iš duoda jo darbai. Tai gi poetus ir rašytojus mes pažįstame iš jų išleistų knygų. Tikriausiai visi esame nors viena kartą buvę „LITEXPO“ parodų centre. Bet ten labiausiai išsiskiria kai būna knygų mugė tuo, kad jos metu niekas nesiskundžia vietų stoka automobilių aikštelėse, užtat takeliu nuo visuomeninio transporto stotelių visą laika plūsta lankytojų srautas.

Tai rodo, kad visuomenė neabejinga knygom. Dažniausiai perkami yra enciklopediniai leidiniai ir žodynai. Tačiau knygų pirkimas nesiekia didelių tiražų. Poezijos knygų tiražas Lietuvoje dabar retai kada viršija penkis šimtus egzempliorių. Dažnai išleistos knygos neatsiperka, jeigu jos nėra labai išreklamuotos ar knygos nepuošia garsi pavardė.

Šiuo metu Jūs matote 54% šio straipsnio.
Matomi 285 žodžiai iš 528 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.