Zmogaus buvimo Zemėje prasmė
5 (100%) 1 vote

Zmogaus buvimo Zemėje prasmė

Žmogaus buvimo žemėje prasmė

Žmogaus egzistavimas žemėje kelia įvairius klausimus. Kiekvienas siekia išsiaiškinti savo gyvenimo prasmę.

Jauni žmonės nesusimąsto, dėl kokio tikslo jie gyvena. Jie dar tik stengiasi išnaudoti visas gyvenimo jiems suteiktas galimybes. Jaunimas dar nesuvokia, kad kiekvienas įvykis turi reikšmę jų tolimesniam gyvenimui.

Vaikai taip pat nesuvokia, kas yra gyvenimas, jiems svarbiausia pažaisti, susitikti su draugais. Pradėjus lankyti mokyklą, jie pradeda suprasti,kad tai turės didelės įtakos jų gyvenime.

Vyresni žmonės, tokie kaip mano senelės, sako, kad jiems nebėra prasmės gyventi, jie jau galėtų mirti. Jie savo dalį nugyveno, ką galėjo, tą padarė, o naujų iššūkių jiems nebepavyks įveikti.

Mano nuomone, apie gyvenimo prasmę pradeda mąstyti suaugę žmonės (nuo 25 metų). Jie jau yra baigę mokslus ir pradeda dirbti. Jiems pasirenkant iškyla klausimas, ko jie siekia iš gyvenimo ir ar pavyks tai įgyvendinti. Iki tol dauguma plaukia pasroviui ir mano, kas ir kas atsitiktų, jiems pavyks pakreipti tai naudinga linkme. Aš apie savo gyvenimo prasmę dar negalvoju, nes manau, kad per anksti, dar ne viską pasiekiau, kad galėčiau susimąstyti.

Apie gyvenimo prasmę susimąsto protingi, jausmingi žmonės, tokie kaip Hamletas. Jie kovoja prieš neteisybę,tiki meile, teisingumu, mėgsta filosofinius išvedžiojimus. Jie susimąsto, gal jau laikas mirti.

Žmogaus gyvenimo prasmė– meilė. Ji suteikia stiprybės, pasitikėjimo savimi. Mylintis žmogus jaučiasi reikalingas, jis nėra vienišas,turi kas jį palaiko.stiprybės suteikia šeima, artimieji, draugai. Jie visada tave supranta, palaiko, žino,kada tu jautiesi blogai ar esi laimingas. Šeima supranta tavo savijautą iš vieno žodžio, balso, akių, veido išraiškos. Gyventi verta dėl savo siekių. Tai tavo gyvenimo tikslas, troškimas. Turint tikslų, gyvenimas tampa vertingesnis. Kada bent vienu žingsniu priartėji prie savo tikslo, gyvenimas tampa naudingesnis, suteikia daug džiaugsmo.

Šiuo metu Jūs matote 63% šio straipsnio.
Matomi 318 žodžiai iš 505 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.