Horoslopai dokumentas
5 (100%) 1 vote

Horoslopai dokumentas

Horoskopai

Avinas kovo 21 – balandžio 20 ^

Jautis balandžio 21 – gegužės 21 _

Dvyniai gegužės 22 – birželio 21 `

Vėžys birželio 22 – liepos22 a

Liūtas liepos 23 – rugpjūčio 22 b

Mergelė rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 c

Svarstyklės rugsėjo 23 – spalio 23 d

Skorpionas spalio24 – lapkričio 22 e

Šaulys lapkričio 23 – gruodžio 21 f

Ožiaragis gruodžio 22 – sausio 20 g

Vandenis sausio 21 – vasario 20 h

Žuvys vasario 21 – kovo 20 i

Bendros savybės

Avinas. Žmogus gimęs po tuo Zodiako ženklu, vaidingas, irzlus, savimyla ir užsispyręs. Jo siekis nenusileisti gali pavirsti despotizmu. Nepasiduoda kitų valiai, o aistrų įkarštis neturi ribų. Beribė stipri valia, veiklus protas stumia jį pirmyn jis nesibaimina kliūčių.

Jautis. Pasiekia, ko nori, savo darbštumo ir nepaprastos kantrybės dėka. Labai atkaklus. Retai įsiklauso į patarimus. Gali veikti kaktomuša. Jį sunku išmušti iš vėžių, tačiau įsižeidžia ilgam, nepamiršta skriaudos. Žingeidus ir sąžiningas. Stiprios valios, prieraišus ir konservatyvių pažiūrų, pavydus.

Dvyniai. Labiausiai permainingas Zodiako ženklas. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, intelektualūs, dažnas turi literatūrinių gabumų, lengvai rašo ir įgyja įvairiausių įgūdžių. Jie žavingi, mėgsta flirtą, meilėje jiems sekasi, bet šeimoje sunku. Išoriškai atrodantis prieštaringumas – klaidingas, jie tiesiog nemėgsta monotonijos.

Vėžys. Ištikimas ir atsidavęs meilėje ir šeimoje. Šeimoje Vėžiai atranda komfortą ir saviraišką. Jautrūs, pažeidžiami, dažniau duoda, negu ima. Dirba sąžiningai, patikimi. Nemėgsta naujovių, laikosi daugelio sąlyginumų. Turi stiprią, kartais net mistišką intuiciją, bet slepia ją, nes nemėgsta išsiskirti.

Liūtas. Aišku, ne visiems Liūtams skirta valdyti imperiją ar pasaulį, bet gimę po šiuo ženklu dažniau už kitus gali tapti lyderiais. Jie iš prigimties linkę ne tik vadovauti, bet ir mylėti. Jeigu prieš juos „nenusilenkiama“ – jaučiasi nelaimingi. Jie geri ir kilnūs, nuoširdžios iniciatyvos. Pasaulis Liūtams – tarsi didžiulė scena, kurioje gali pasireikšti jų dramatinis talentas.

Mergelė. Intelektuali, įžvalgi, sugeba mąstyti logiškai. Mergelių protas analitiškas. Mergelės kredo: „Jeigu verta ką daryti, tai tik gerai“. Vertina erudiciją, nuolatos siekia tobulybės. Puikiai išvysto pasirinktą veiklą.

Svarstyklės. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, vadovaujasi grožio, harmonijos ir teisingumo jausmais, Kadangi pasižymi taktu, taurumu ir pusiausvyra, jie visada tarp žmonių. Retai teturi priešų ir daro įtakos aplinkai. Veiklūs, jaučia atsakomybę už savo veiksmus.

Skorpionas. Kraštutinumų ir prieštaravimų natūra. Stipriausias Zodiako žvaigždyne. Negailestingas ir aistringas. Jam galima jausti ir meilę, ir neapykantą. Skorpionai įveikia kliūtis. Analitikai, bet remiasi ir stipri intuicija. Energingi ir beveik visada ko siekia, to ir pasiekia. Sarkastiški. Pasaulėjauta gili, beveik mistiška. Skorpionas – ne vieno prezidento ženklas.

Šaulys. Tiesumas, nuoširdumas – štai kuo Šaulys žavi žmones. Po šiuo gimę būna visų numylėtiniai. Niekina bet kokius apribojimus, nepriklausomi. Mėgsta keliauti, skaityti, energingi, aktyvūs, daug pasiekia darbe.Ožiaragis. Praktiškas ir punktualus. Moka dirbti. Ambicingas. Jį dažnai apkaltina šaltumu, tačiau jo jausmai gilūs ir sunkiai išreiškiami. Ožiaragis sąžiningas, ištikimas ir patikimas kaip pati žemė.

Vandenis. Genijų ženklas. Įkūnija teisingumą, yra plačių pažiūrų, niekad nieko neerzina. Idėjos originalios, protas aštrus.

Žuvys. Turi labai išvystytą intuiciją, vertina gyvenimą iš dvasinės plotmės. Dvilypės natūros: iš vienos pusės – sąžiningi ir darbštūs, iš kitos – patiklūs svajotojai. Idealistai, ieško harmonijos, grožio ir taikos. Patyrę nesėkmę, giliai nusivilia. Mėgsta vienatvę ir pasinerti į apmąstymus. Žuvimis materialinės vertybės niekis, lyginant su dvasinėmis. Pirmenybę teikia tam, kas įprasta, gerai žinoma, nemėgsta naujovių ir permainų.

Stichijos

Ugnis (Avinas, Liūtas, Šaulys)

Ryškios savybės – karštas, užsiplieskiantis būdas, guvus, veržlus protas, išmoningumas, staigus užsiliepsnojimas it miško gaisras. Nekantrumas smulkmenose, neturėjimas polinkio ilgiems aiškinimams, tačiau sugebėjimas greitai atrinkti kas visų svarbiausia – štai pagrindinės jūsų savybės. Veržiatės veikti ir skubiai veikiate, o tik paskui apmąstote. Atsisakote atgailauti arba reikšti nepasitikėjimą dėl karštligiškų rezultatų. Jūs ne tik karštagalvis, bet ir karštakraujis. Jūs seksualus. Jūsų impulsyvus temperamentas, gyva šiluma ir „karštumas“ vilioja žmones. Dažniausiai Jus lydi sėkmė, bet jeigu jau nesiseka, tai nesėkmės užgriūva viena po kitos.

Pagal Jūsų stichiją draugus ir mylimuosius reikia rinktis taip pat iš ugnies ar oro stichijų – oras būtinas degimui. Ugnis nesuderinama su vandeniu. Arba išgaruoja vanduo, arba gęsta ugnis. Ugnis gali derintis su žeme, bet visada yra grėsmė, kad žemė atšaldys ugnį arba ugnis nudegins žemę.

Jūsų pliusai: mokate priimti sprendimus, esate dinamiškas ir iškalbus, geros širdies ir optimistas, drąsus, energingas, veiklus,
patrauklus.

Jūsų minusai: nekantrumas, pomėgis nurodinėti, pernelyg didelis pasitikėjimas savimi, užsispyrimas, dažnas pyktis ir priešgyniavimai, nutrūktgalviškumas, flirtas.

Jeigu Jūs Avinas, tai pati ugningiausia ugnis. Jeigu Jūs Liūtas – tuomet tolygiai ir patvariai deganti ugnis. Ne toks impulsyvus. Tvirtesnis ir nuoseklesnis. Jeigu Jūs Šaulys, tai Jūs permaininga ugnis, pašvaistės ir žaibas. Jūs netikėtai greit užsiplieskiate, bet taip pat greitai ir atšąlate, ir pranykstate.

Namų sąlygos: dera gyventi vėsiose, erdviose patalpose su atviru židiniu, kuriame traška liepsna. Dirbti taip pat vėsiose patalpose ir atvirame ore. Ribota patalpa, kur yra oro trūkumas, slopina ugnį.

Jūsų stichijos simbolis (talismanas) – liepsnose gyvenanti salamandra (ugnies dvasia, nešanti jums sėkmę).

Oras (Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai)

Oro stichijos žmonės nuovokūs, linksmi, guvūs, iškalbūs, nuoširdūs. Savotiški šeimos „vertėjai“, aiškintojai. Gerai moka rašyti laiškus (kai tenka tai daryti), tačiau pirmenybę teikia telefonui, nemėgsta pasiduoti emocijoms.

Jeigu priklausote šiai stichijai, Jus užvaldo planai, kurių bent pora visada bręstas galvoje. Oro ženklai asocijuojasi su mąstymu, vaizduote. Jūs gyvenate idėjų, minčių pasaulyje. Jums patinka operuoti loginiais argumentais, Jūsų mąstymas aiškus, tikslus. Jums reikia rinktis draugus ir mylimuosius iš oro ir ugnies stichijų. Oras suderinamas su vandeniu, jei nebijo vėjo, ir su žeme, jeigu ji ne prieš vėją.

Jūsų pliusai: esate sveikos nuovokos, objektyvus, prisitaikote prie kolektyvo, mielai padedate kitiems, esate geras pašnekovas, nešališkas, sugebate mąstyti, vertinate laisvę.

Jūsų minusai: užsispyrimas, per didelis pasitikėjimas savimi, dviveidystė, paviršutiniškumas, plepumas ir polinkis paskoloms. Šaltumas ir apskaičiavimas, savivalė, palaidumas.

Jeigu Jūs Svarstyklės – aiškiai išreikštas oras: šaltas, ramus, susikaupęs, svarbiausia Jūsų jėga – įtikinėjimas.

Jeigu Jūs Vandenis – tuomet esate ramus oras. Jūs trokštate suteikti laisvę nieko apie jūsų troškimą nežinančiam pasauliui.

Jeigu Jūs Dvynys, esate permainingas oras – čia šiltas, čia šaltas, o kartais ir šiltas, ir šaltas vienu metu. Darote poveikį kitiems protu ir patrauklumu, naudojatės tuo ir tada, kai išsisukinėjate.

Namų sąlygos: dera gyventi atvirose, prapučiamose vietose, kur gausu šviežio oro, kraštutiniu atveju, su kondicionieriumi. Dirbantiems patalpoje, stalui vietą pasirinkite prie lango. Pagal galimybę stenkitės būti lauke.

Nematoma dvasia, kuri Jus globoja ir gina – silfas, pamėgęs vietas, kur daug oro – sodai, laukai.

Vanduo(Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

Ryškios savybės – nepastovumas, emocionalumas, jautrumas. Jausminga, instinktyvi reakcija į žmones, pagrįsta pasąmonė fiksuojamais įvykiais. Jums nebūtina galvoti, žinote pakankamai. Jūs labiau linkęs prisitaikyti, negu Jums tai atrodo. Dažnai matote, kad papuolėte į beviltišką padėtį, tačiau kiti iš šalies pastebi, jog tarp problemų atrandate savo kelią kaip vanduo pievose. Labai priklausote nuo aplinkinių nuotaikos. Jei kas nors meta akmenį į Jūsų užutėkį, jis gali ilgam pasidengti raibuliais. Tačiau jei nemalonumas ištinka kitą nedelsiate jį atjausti. Jūs puikiai jaučiate žmones, įvykius, aplinką. Nesugebate paaiškinti kodėl, bet Jūsų nuojauta dažniausiai išsipildo.

Partnerius jums reikia rinktis iš vandens arba žemės. Vandens stichijos žmonėms būtina žemė būtina kaip rezervuaras. Vanduo nesuderinamas su ugnimi, tačiau gali gyventi su oru, jeigu nebijo debesuotumo ir ūkanos.

Jūsų pliusai: esate jautrus, patrauklus, pilnas gerų norų, ramus, idealistas, kūrybinė, artistinė natūra, sugebate prasiskverbti į kitų mintis, kantriai bendrauti.

Jūsų minusai: permainingos nuotaikos, irzlumas, išsisukinėjimas, charakterio polinkis dramatizuoti smulkmenas, pesimizmas, tinginystė, nepraktiškumas, „charakterio neturėjimas“.

Vėžys – vandens garas, nepažabojamas, energingas. Skorpionas – ledas, sugebantis nuslėpti savo kėslus, užšaldyti norus, o prireikus vėl juos atšildyti. Žuvis – požeminis vanduo. Mieliau apeina kliūtis, negu su jomis kovoja, bet vis vien sugeba prasiskverbti, veržtis, užlieti, nugalėti.

Namų sąlygos: būtina gyventi prie vandens, jūros, ežero, baseino sode ar akvariumo. Reikia ramios, taikingos vietos darbui. Venkite irzlių žmonių ir triukšmingų giminių.

Jūsų globėjas – Vandenis, undinė, pamėgusi atvirus vandenis, bet galinti gyventi ir akvariume.

Žemė (Ožiaragis, Tauras, Mergelė)

Žemės žmogus žemiškas, gyvenimiškas, jokių stulbinančių planų. Daiktus vadina jų tikraisiais vardais ir to paties reikalauja iš kitų. Jūs priimate tik tą, ką galite pamatyti, išgirsti ir paliesti, tai, ką galite patvirtinti materialumu, įrodymais faktais – ir jokios fantazijos. Jus gali pavadinti prozaiku, tačiau kai reikia praktiško atsakymo, kreipiamasi būtent į Jus. Jūs iš tiesų darote darbus, kai kiti tiktai šneka apie juos. Nedaugelis težino Jūsų užslėptas gelmes – esate per daug išdidūs ir nepriklausomi, kad atsitvertumėte.

Draugus ir mylimuosius rinkitės iš žemės ir vandens (Vėžys, Skorpionas,
– žemei būtinas vanduo, kad netaptų dykuma. Žemė taip pat gali bendrauti su ugnimi, jei neprieštarauja jos atsitiktinoms linksmybėmis, ir su oru(Svarstyklės , Vandenis, Dvyniai), jei sutinka retkarčiais atlaikyti uraganus.

Jūsų pliusai: esate praktiškas, patikimas, sugebate gyventi savo išgalėmis. Jūs ne itin reiklus gyvenimui, nuoseklus, atkaklus, darbštus, sugebate padėti apginti.

Jūsų minusai: nuobodumas, vaizduotės stoka, šykštumas, pesimistinis požiūris į daiktus, užsispyrimas, žiaurumas sau ir aplinkiniams, nejautrumas. Jeigu jūs Ožiaragis – tuomet pati tikriausia žemė, t.y. uždaras, mėgstate valdyti veiksmus iš užkulisių, nepasirodymas scenoje. Jeigu Tauras, tuomet patikimas ir „neišmušamas“ jėgos įsikūnijimas, nepajudinimas kaip uola, kol nepasireiškia Jūsų vulkaniškas vidus. Jeigu Mergelė – tuomet veiklus, nudirbate begalę darbų. Jūsų devizas: viskam savo laikas. Per jį Jūs „nuverčiate kalnus“.

Namų sąlygos: privalote gyventi ant žemės, tvirtai įsirėmęs pėdomis į savo stichiją, tinka turėti sodą, šiltnamį, bent gėlių ant palangių kaip kompromisą. Jums reikalingas ramus pastovumas, patikimas darbas, viskas savo vietose.

Jūsų dvasia, nešanti laimę, – gnomas, slapčiom įsikūręs oloje, sode arba gyvenantis šiltnamyje, ar tarp gėlių ant palangės.

Koks tu? Pažink save

Avinas. Įspūdinga asmenybė, tvirta valia. Išsiskiriantis, jo negalima nepastebėti. Greitai suvokia reiškinių esmę. Vertas pasitikėjimo praktiškuose reikaluose, draugiškai ir nuoširdžiai pataria.

Tiki, kad gyvenimas – jo paties rankose, netiki lemtimi. Jam visas gyvenimas – veikloje. Ką mano, tą ir sako – jis nemoka meluoti.

Jo natūroje ryškus vaikiškas betarpiškumas. Jis visiškai nepastebi charakterių niuansų. Dėl to dažnai nusivilia bendraudamas su žmonėmis.

Avinui patartina galvoti prieš ką nors pasakant (žmonės jautresni negu atrodo). Toli gražu ne kiekvienas sugeba bendrauti su Avinu – tam reikia daug kantrybės, mažiau išdidumo.

Tauras. Tai žemės druska, subrendęs žmogus, kurį kiti gerbia ir vertina. Savo artimiesiems – tvirtovė, minkštas, geras ir švelnus saviškis. Jo galva visada „tvarkoje“.

Žmones mato tokius, kokie jie yra, turi tvirtą savikontrolę. Jo jautri natūra paslėpta nuo aplinkinių.

Taurą labiau valdo jausmai, negu protas, jis patikimas, vertina draugus, veiklus pasižymi maloniu būdu ir manieromis. Jį sunku „išmušti“ iš pusiausvyros. Tačiau įtūžęs Tauras tampa panašus į užerzintą Jautį.

Privalumai: ramumas, kantrumas, šiluma, natūralumas.

Dvyniai. Dvilypė natūra, patraukli linksmumu, atstumianti cinizmu ir irzlumu.

Didesnę gyvenimo dalį Dvyniai mokosi, pasisemdami iš to naudos. Imlūs naujovėms. Gyvenimas jiems retai būna nuobodus ir tuščias. Kaip oro jiems reikia įvairovės, neištveria sustabarėjimo.

Turi oratoriaus talentą, nemėgsta vienapusiškų ir paprastų, lėtai mąstančių žmonių. Mėgsta aukštuomenę.

Nuostabiai sugeba keisti savo požiūrį ir elgesį, priklausomai nuo norų ir aplinkybių.

Draugams Dvyniai – mįslė. Jie lengvai užmezga draugystę, tačiau neilgam. Atranda daug trūkumų savo artimųjų tarpe ir, jeigu tie kuo nors jiems netinka, nesvyruodami nutraukia su jais ryšius.Vėžys. Mylinti natūra ir nuoširdus. Paprastai emocijas saugo tiems, kas jam iš tiesų brangu: šeimai, draugams.

Pirmas įspūdis apie Vėžį neigiamas. Reikia daug laiko tikrai jį pažinti. Vėžys lengvai pažeidžiamas, prisilaiko visuomenės nuomonės.

Vėžiai simpatiški, kantrūs ir geri. Prie jų traukia žmones, kuriems reikalingas savitarpio supratimas. Vėžiai visuomet pasilieka patys savimi. Jie fatalistai – netiki, kad gali pakeisti savo gyvenimą, todėl tampa inertiški. Vėžių nuotaiką valdo Mėnulis, tarsi potvynius ir atoslūgius. Vėžiai jautrūs aplinkinių nuotaikai; ištikti depresijos jie turi poreikį bendrauti su žmonėmis, galinčiais jiems padėti.

Trūkumai: fatalizmas, nesugebėjimas užmiršti, atleisti nuoskaudas.

Liūtas. Po šiuo ženklu paprastai gimsta lyderiai – taurūs, žinantys savo vertę, atkaklūs.

Pagal pirmą įspūdį Liūtai – pasitikintys savimi, bet iš tiesų jiems savitas dvejojimas. Jiems labai rūpi išorė, ypač moterims.

Liūtai dosnūs tiems, kuriuos myli, gerbia, mėgsta dalinti dovanas, linksmintis. Jie nelabai reaguoja į aplinkinių nuotaikas ir dažnai nepastebi užuominų. Kartais jiems pristinga takto. Atstumti Liūtai neatleidžia skriaudos. Liūtai nesistengia suprasti žmonių, juos pavergia lipšnumu ir pagyrimais. Jie ambicingi ir agresyvūs. Vadovauti, mylėti ir būti mylimais – jie to siekia ir pasiekia.

Neigiama savybė – išdidumas.

Mergelė. Gana prieštaringa natūra. Aukštas intelektas susipynęs su praktišku protu, artistiškumas su pragmatizmu.

Pirmas įspūdis neryškus, dažnai kuklinasi nepažįstamų, ne visada sugeba palaikyti pokalbį. Mergelės turi nuostabų sugebėjimą įžvelgti tai, kas yra situacijos paviršiuje. Pasižymi jautrumu. Kasdienybėje tokie žmonės tikslūs, tvarkingi iki smulkmenų ir patrauklūs, labai patikimi. Ieškodami tobulybės nusivilia kitais, labai kritiški ir dėl to praranda pažįstamus.

Charakteringi bruožai –
pastovus augimas, siekimas tobulėti. Labai geri ir mieli draugai, nesigriebia avantiūros. Mergelės yra pragmatiškos krypties, nesidomi naujomis idėjomis ir teorijomis.

Negatyvios pusės: per didelis atsargumas, moralizmas, besiribojantis su veidmainyste, kartais ribotumu.

Svarstyklės. Dažniausiai gerai permato žmones, praktiški. Geba būti buferiu, švelninančiu gyvenimo šiurkštumus, protingu kaip Saliamonas teisėju. Randa pasitenkinimą visuomeniniame darbe. Moka bendrauti, yra svetingi.

Dažnai kankinasi iš pavydo, matydami draugų sėkmę.

Jie materialistai, mėgsta gražius baldus arba rūbus, aksesuarus, grožį ir meną (Veneros ženklas).

Asmenybės esmė – poreikis išreikšti save per grožį.

Moterys svarstyklės vertina šeimą, tačiau bodisi namų ruošos ir siekia bendravimo už namų, kai viskas klostosi pagal jų norą. Svarstyklės paprastai yra puikios dvasinės nuotaikos, ir tik sunkios asmeninio gyvenimo problemos išmuša juos iš pusiausvyros.

Pagrindinės sodrybės: sumanymų kilnumas i sielos gerumas.

Skorpionas. Stiprus ir ryžtingas. Aplinkiniai jį myli arba nekenčia, bet nebūna jam abejingi.

Skorpionas pasižymi intelektu ir aistra. Mėgsta filosofuoti apie būties problemas, patrauklus priešingos lyties atstovams, mėgsta ginčytis ir pasiekti pergalę.

Jie protingi ir galantiški. Tačiau kraštutinumų žmonės. Dažnai žiaurūs ir nepasitikintys, pasinėrę į save ir nedėmesingi aplinkiniams. Abejingi kitų nuomonei, susidūrę su kliūtimis pritaiko savo kovos taktiką, labai išrankūs draugų pažiūriu.

Jiems be galo sunku bent kiek pakeisti save.

Šaulys. Jo natūra – vaizduotė, praktiškumas, nepriklausomumas, optimizmas ir jautrumas.

Šauliai mylimi ir patys myli žmones, turi daug draugų ir nepakenčia pataikavimo, tiesmukiški, bet lengvai pažeidžiami.

Jie labai nuoširdūs ir teisingi, juos skatina teisingumo jausmas ir neišsenkanti meilė gyvenimui.

Visuomenės pripažinimas jiems labai rūpi.

Mėgsta mokytis, bet nespjauna į malonumus. Tai mieli pašnekovai. Jiems dažnai kenkia jų pačių perdėtas tiesmukiškumas.

Ožiaragis. Retokai jam nusišypso fortūna. Ožiaragių pasiekimas – asmeninės pergalės triumfas prieš gyvenimo problemas. Kiti juos labiau garbia negu myli.

Jie patikimi, orūs, rimti darbingi, nepakenčia vienatvės, tačiau sunkiai susipažįsta. Kitais pasitiki, labai konservatyvūs, brangina savo reputaciją. Būna uždari, piktybiški.

Ožiaragiai daugiau ir su meile duoda negu ima, jaučiasi kitiems skolingi. Apsisprendžia protingai ir apdairiai siekia sėkmės, tačiau lengvai pasiduoda blogai nuotaikai, nors ir sugeba susitvardyti.

Vandenis. Vandenis labiau domisi tikromis gyvenimo vertybėmis, o ne savo sėkme. Siekia tarnauti teisybei ir progresui.

Gerbiami ir gilūs žmonės, mėgstantys nuo kitų atsiriboti, sugeba išsaugoti savo individualybę nepasiduodami jokiai įtakai.

Šiuo metu Jūs matote 30% šio straipsnio.
Matomi 2902 žodžiai iš 9635 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.