Peter kumer nieko nėra neįmanoma
5 (100%) 1 vote

Peter kumer nieko nėra neįmanoma

Peter Kumer “Nieko nėra neįmanoma”

“Tikėk tuo, ko dar nėra, tam, kad būtų”

Elisabeth Haich

Knygoje analizuojami konstruktyvaus mąstymo principai bei aptariami tokio mąstymo praktiniai pritaikymai. Knygos autorius pratesia ir plėtoja savo pirmtako, dr.Džozafo Merfio, darbus.

Konstruktyviu mąstymu vadinamas toks mąstymas, kuris yra nukreiptas galutinio tikslo, t.y. rezultato pasiekimo kryptimi. Autorius siūlo įsivaizduoti tai ka nori, to noro galutineje – realizuotoje stadijoje. Pvz. žmogus nori namo, ir tai yra jo tikslas. Toliau seka du šio noro sprendimo – būdai: žmogus gali sau pasakyti a: kad tai neįmanomas , b: įsivaizduoti save naujame name, dirbantį ar besiilsinti ir pan. B pasirinkimas ir bus vadinamas konstruktyviu mąstymu. Tačiau iš esmės šio tikslo įgyvendinimas yra pagrįstas pasamonės manipuliavimu. Visgi pasąmonės veikimo principai yra menkai ištirti ir žmonių mąstyme ji suvokiama labai skirtingai. Vieni tai vadina intuicija, šeštuoju jausmu, Dievo apvaizda kiti vidiniu balsu ir panašiai. Na o štai kinų filosofai intiicija, jausmu vadina in, o grynąjį protą – jang.

Per konstruktyvaus mąstymo principus autorius aptaria pagrindinę knygos idėją, kuri teigia jog nieko nėra neįmanoma, jog atsitiktinumų gyvenyme nebūna, kadangi viskas yra dėsninga, viskas yra tik priežasčių ir pasekmių rezultatas. Viskas, kas atsitinka gyvenyme iš pradžių turi įvykti dvasioje, vaizduotėje, ir tik poto persikelti į įšorinį, trimatį pasaulį.

“Instrumentas” norams įgivendinti yra pasamonė. Ji yra linkusi pasirinkti tokį kelią, apie kurį net nepagalvojama, tačiau būtent jis yra pats tinkamiausias esamoje situacijoje. Autorius pabrėžia sąmonės ir pasąmonės sąveiką. Pasak Jo, tikslingai ir sąmoningai apmąstant savo norą, vykdant pastovias treniruotes, kurių metu yra garsiai kartojamas ir įsivaizduojamas noras, pasamonei perduodamas tarsi signalas pradėti “veikti”, t.y. sukurti noro įgyvendinimo programą ir eiti rezultato pasiekimo kryptimi. Tai, iš principo, yra “smegenų plovimas” – išvaloma sena informacija ir įrašoma nauja.

Šiuo metu Jūs matote 68% šio straipsnio.
Matomi 327 žodžiai iš 481 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.